LSI Londra Hampstead

Language Studies International (LSI): London Hampstead (Junior ...

LSI

LSI | Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

LSI zincir bir okuldur ve 50 yıldan uzun bir deneyime sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Yeni Zelanda, Fransa, İsviçre, Avustralya’da merkezi mevcut olmakla beraber 16 tane okula sahiptir. Ayrıca İtalya, İspanya, Malta gibi bazı ülkelerde başka okullarla partnerlik yapmaktadır. Tüm okullar oldukça moderndir ve son teknoloji öğretim gereçleriyle donatılmıştır. Çoğu merkezi şehir merkezine oldukça yakındır. 1965’ten bu yana yabancı dil eğitiminin öncülerindendir.

British Council'den sanatçı kadınlara 10 bin TL'lik destek haberi ...Akreditasyon ve Üyelikleri

Private Further Education

British Council

Cambridge English Language Assessment

Home Eaquals

Neas

Accet

English New Zeland

History - EnglishUSA Languages Canada

CCI Paris

FLE

California Bureau for Private Postsecondary Education - Wikipedia English USA

TEF

English UK

TOEIC

BPPE

BC Private Training Designated

Neden LSI ?

LSI Dil Okulları - realegitim.com

Akreditasyonları

-Her bir okul özel Öğrenci Refahı ve Emniyeti memurlarına sahiptir.

-Aile yanı konaklamalar için tüm aileler özenle seçilir

-24 saat açık bir telefonları vardır

-Özellikle yaz okullarında tüm öğrenciler davranış kurallarını içeren bir belge imzalar bu da kursun tüm katılımcılar için güvenli ve huzurlu geçmesini sağlar.

-7 ülkede 16 okul

-50 yılı geçkin bir deneyime sahiptir

-Öğrencilerin %98’i memnuniyet oranı vardır.

-116 farklı milletten öğrenciye ev sahipliği yapar.

-Sınıflarda milliyet oranlarına dikkat edilir.

Konaklama Tipleri

Aile yanı konaklama

Yurtdışında Aile Yanı Konaklaması | Global Yurtdışı Eğitim

Öğrencinin kalacağı aileler belirli testlerden geçmiş ve özenle seçilmiş ailelerdir. Bazı aileler okula uzak olsa da ulaşım genel olarak kolaydır. Ulaşım aileler tarafından öğrenciye açıklanır. Yemek her gün verilir. Çamaşır, havlu ve çarşaflar her hafta değişir. Öğrenciler iki kişilik odalarda kalır. Oda arkadaşları yaş gruplarına uygundur. Çoğunlukla farklı dil konuşan bir öğrenciyle kalınır.

Yurt konaklama

LSI - Cambridge Abbey College Yaz Okulu | United Towers Yurtdışı ...

Öğrenciler tek ya da paylaşımlı odalarda kalır. Mobilyalıdır ve ortak kullanım alanları da mevcuttur. Şehir merkezi ya da yakınlarında bulunur. Modern, konforlu ve güvenlidir. Personel gün boyunca yurttadır ve her sıkıntıda öğrencinin yanındadır.

Not: Her merkez farklı konaklama alternatifleri sunar.

LSI Yaz Okulu öğrenciye neler sağlar?

-Haftada 20 saat ders

-Maksimum 16 kişilik sınıflar

-Hafta sonu günübirlik geziler

-İsteğe göre ek gezi imkanı

-Konaklama ve yemek

-70/24 destek

LSI-LONDRA-HAMPSTEAD

Hampstead'de ingilizce öğrenmek| Ingilizce dil kursları |LSI Yaz okullarında tüm öğretim metotları çocuk ve gençlere uygun olarak hazırlanmıştır. Öğrenciler dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle arkadaşlık kuracaktır. Öğrencilerin bu programda kelime dağarcığı genişlerken dört temel beceride de kendini geliştirecektir. Bu beceriler okuma, konuşma, dinleme ve yazmadır. Materyaller yaş gruplarına özel olarak hazırlanmıştır. Aynı zamanda bu programa katılan çocuk ve gençlere özel birçok aktivite programı hazırlanmıştır. Böylece okula katıldıkları merkezin bulunduğu ülkenin kültürünü yakından tanıyacaklardır, aynı zamanda da yerel halkla iletişime geçeceklerdir. Faaliyet programları değişkenlik gösterebilir. Aktivite ve ders süreci boyunca tam gözetmenlik hizmeti sağlanır.

BeenThere-DoneThat: Hampstead, London.

Bu merkez Londra şehir merkezine yakın Hampstead’te yer alır. Burası huzurlu ve yeşilliklerle kaplı bir bölgedir. Oxford Street’e metroyla sadece 15 dakika uzaklıktadır. 6-17 yaş arasındaki tüm çocuk ve gençler katılabilir. 12-17 yaşındakiler için İngilizce dersi ve gezi olanakları sunulmaktadır. Öğrenci 6-11 yaş aralığındaysa sabahları karışık yetenek ve İngilizce dersi sunulur. Okula varış ve ayrılışlarda ya bir ebeveyn ya da yasal bir temsilci görevlendirilir. Dersler 9.30-13.15 arasıdır.

LSI 1965'ten beri uluslarası eğitim Londra'daki gençler için İngilizce kursları ve Yaz Kampları | LSI

Konaklama

Aileler dikkat ve özenle seçilmiş aileler olup, görevlilerce sık sık denetlenmektedir. 12-15 yaşındaki çocuklar en fazla 4 hafta kalabilir. 16 yaşın altındaki öğrenciler dilerse kendi dilini konuşan bir öğrenciyle beraber kalabilir.

Katılımcılar 21.00’dan sonra dışarı çıkamaz, aksi isteniyorsa velileri bunu bildirmelidir. Bu güvenlik açısından konulmuş bir kuraldır. Katılımcılar evlerinde ücretsiz olarak çamaşır da yıkayabilir. Banyo havlusu ve çarşafları aile verir.

Aktiviteler

Yaz okulu programları eğitim ve sosyal aktivitelerin beraber olduğu programlardır. Aşağıda Londra’nın Hampstead bölgesindeki merkez için hazırlanmış örnek bir aktivite ve ders programını inceleyebilirsiniz.

C:\Users\Hp\Desktop\elesayyyyyyyyyyy.png

English for Juniors at LSI London Hampstead - YouTube Language Studies International (LSI): London Hampstead (Junior ...

Önemli Linkler

Okulun websitesi: https://www.lsi.edu/tr/

Okulun youtube kanalı: https://www.youtube.com/user/LSILanguageStudies

Okulun Facebook hesabı: https://www.facebook.com/LSI.Worldwide

Okulun tanıtım videosu : https://www.youtube.com/watch?v=2WmFF_rNtmA

İlginizi çekebilir..

Harrow House International College - Swanage Yaz Okulu - 8-11 Yaş ...

HARROW HOUSE INTERNATIONAL COLLEGE

HARROW HOUSE INTERNATIONAL COLLEGE – 1969 yılından bu yana her yaşta kaliteli İngilizce Dil Kursları sunan Harrow House, güvenli bir sahil bölgesinde, kampüs içi tesisler ...