LSI CAMBRIDGE

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/47898/640x480/IMG_0007.jpg

LSI CAMBRIDGE

1965 yılından bu yana başarıyla dünyanın her yerinden binlerce öğrenciye dil eğitimi suna LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Malta , Yeni Zelanda veya Avustralya’daki okullarımızdan birinde İngilizce öğrenebilirsiniz. Fransa ve İsviçre’de dil merkezleri vardır . LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika , Panama ve Kosta Rika ortak bir dil okulu ile çalışır.Tüm okullar , modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okullar şehir merkezinde bulunmaktadır.

LSI öğretmenleri esaslı eğitim becerilerine sahip olup, bütün LSI calışanları arkadaş canlısı ve yardımsever servisimiz bütün LSI öğrencilerine sunulması için özenle seçilmiştir. Eğitiminiz boyunca size yönlendirmek için sürekli hazır bulunurlar.

Etkileyici Cambridge şehri, üniversitesiyle ünlü olmakla birlikte, en zor beğenen uluslararası öğrencilere bile sayısız olanak sunan canlı ve hareketli bir kenttir. Güzel mimari eserler, müzeler ve sanat galerileriyle dolu Cambridge, İngiliz kültürünü özümsemek isteyen herkes için bir cennettir. Büyük öğrenci nüfusu dolayısı ile bağımsız mağaza ve restoranlar açısından zengin bir kent olan Cambridge, canlı müzik, tiyatrolar ve komedi gösterileriyle dolu renkli gece hayatı ile de İngiltere’de İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir tercihtir.

Dil okulumuz Cambridge’de İngilizce eğitim için harika bir fırsat sunar. Tren istasyonuna ve hareketli kent merkezine yakın, sakin bir yerleşim bölgesinde yer alan LSI Cambridge, İngilizce öğrenmek için mükemmel bir ortam sağlar. Yaz aylarında, yakınlardaki bir üniversite kampüsünden de yararlanırız. İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına hazırlanmaya yönelik bir programı, ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister Standart ESL/EFL kurslarımızdan birini seçin, LSI Cambridge’in mükemmel konumundan ve aralarında 10 tam donanımlı derslik, bir öğrenci salonu ve ücretsiz internet erişimi sunulan bir bilgisayar odasının da bulunduğu zengin imkânlarından faydalanacaksınız.

Sunulan Programlar,

Genel İngilizce ( sabah ve öğlen) , Yoğun İngilizce, Premium Kurslar, Akademik İngilizce (IELTS),İş İngilizcesi, Bire bir Kurslar,Üniversite Pathway hizmeti,

Dil seviyeleri, A1– C2

Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alma imkanı.

İmkanlar,

Modern sınıflar,

Interaktif akıllı yazı tahtalar,

Online eğitim,

Resmi sınav merkezi,

Bireysel çalışma odası,

Öğrenci ortak alanı,

Öğrenci bilgisayar odası,

Kütüphane,

Bahçe,

Yürüme mesafesi konaklama,

Ücretsiz Wi-Fi

Konaklama alternatifleri,

Okulumuz aile yanı , yurt konaklama seçenekleri sunar. Aileler özenle seçilir ve öğrencilerin isteklerine göre yerleştirme yapılır. Kahvaltı ve yarım pansiyon öğün tipleri bulunur.

Yurt konaklama seçeneği sunmaktadır, yurtlar okula yakındır.

Akreditasyon , British Council, Member English UK, ALTO.

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 250 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Okulun konumu: https://goo.gl/maps/dyWsfBr9GWgDytvT6

Okul web adresi : https://www.lsi.edu/tr/okullar%C4%B1m%C4%B1z/ingiltere/cambridgede-ingilizce-ogrenmek

Okul videosu : https://vimeo.com/310824190

Yero Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=4uRa5DD6k1M

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/47898/640x480/LSI_Cambridge2.jpg

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/47898/640x480/LSI_Cambridge27.jpg

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/47898/640x480/LSI_Cambridge28.jpg

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/47898/640x480/CambridgeConservatorywithGardenInBackground.jpg

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/47898/640x480/IMG_0043.jpg

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/47898/640x480/IMG_0007.jpg

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/47898/640x480/CambridgeStudentGroupwithConservatoryinBackground.jpg

 

İlginizi çekebilir..

Mayıs Ayı İndirimleri

Mayıs Ayı İndirimleri Es Dubai Mayıs Ayı İndirimleri Clubclass Mayıs Ayı İndirimleri ILSC Mayıs Ayı İndirimleri Kaplan Mayıs Ayı İndirimleri