LSI BRIGHTON

Pathways Program - Language Studies International (LSI): Brighton ...

LSI BRIGHTON

1965 yılından bu yana başarıyla dünyanın her yerinden binlerce öğrenciye dil eğitimi suna LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Malta , Yeni Zelanda veya Avustralya’daki okullarımızdan birinde İngilizce öğrenebilirsiniz. Fransa ve İsviçre’de dil merkezleri vardır . LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika , Panama ve Kosta Rika ortak bir dil okulu ile çalışır.Tüm okullar , modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okullar şehir merkezinde bulunmaktadır.

LSI öğretmenleri esaslı eğitim becerilerine sahip olup, bütün LSI calışanları arkadaş canlısı ve yardımsever servisimiz bütün LSI öğrencilerine sunulması için özenle seçilmiştir. Eğitiminiz boyunca size yönlendirmek için sürekli hazır bulunurlar.

Deniz kenarında capcanlı bir şehir olan Brighton sadece tarihi rıhtımı ve ikonik akide şekerleri ile değil, renkli bir gençlik kültürü ile dolu kent merkezinin sunduğu sayısız ve çok çeşitli eğlence imkanlarıyla da ünlüdür. Harika mağazalar, restoranlar ve barların yanında fotoğraflık sahil şeridi ile de Brighton, İngiltere’de İngilizce öğrenmek isteyen her yaştan ve her kültürden öğrenciler için hayat dolu ve samimi bir şehirdir.

Brighton okulumuz, birbirinden yürüyerek yalnızca 10 dakika uzaklıkta bulunan iki kampüsten meydana gelmektedir. Mağazalar, kahve evleri, publar, restoranlar ve eğlence merkezi oldukça yakındadır.İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına yönelik olarak hazırlanmış bir programı, ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister Standart EFL/ESL kurslarımızdan birini seçin, LSI Brighton’ın merkezi konumundan, mükemmel ulaşım bağlantılarından ve tümünde ücretsiz internet erişimi sunulan yedi derslik ve bir öğrenim merkezi ile öğrencilere sunduğu olağanüstü fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Sunulan Programlar,

Genel İngilizce ( sabah ve öğlen) , Yoğun İngilizce, Premium Kurslar, Akademik İngilizce (IELTS),İş İngilizcesi, Bire bir Kurslar,Üniversite Pathway hizmeti,

Dil seviyeleri, A1– C2

Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alma imkanı.

İmkanlar,

Modern sınıflar,

Interaktif akıllı yazı tahtalar,

Online eğitim,

Bireysel çalışma odası,

Öğrenci ortak alanı,

Öğrenci bilgisayar odası,

Öğrenci buzdolabı,

Öğrenci microdalga fırını,

Tekerlikli sandalye girişi,

Öğrenci mutfağı,

Kütüphane,

Bahçe,

Pinpon masası

Yürüme mesafesi konaklama,

Ücretsiz Wi-Fi

Konaklama alternatifleri,

Okulumuz aile yanı , yurt konaklama seçenekleri sunar. Aileler özenle seçilir ve öğrencilerin isteklerine göre yerleştirme yapılır. Kahvaltı ve yarım pansiyon öğün tipleri bulunur.

Yurt konaklama seçeneği sunmaktadır, yurtlar okula yakındır.

Akreditasyon , British Council, Member English UK, ALTO.

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 250 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Okulun konumu: https://goo.gl/maps/cqzaCusHpjQ8oscw7

Okul web adresi : https://www.lsi.edu/tr/okullar%C4%B1m%C4%B1z/ingiltere/brightonda-ingilizce-ogrenmek

Okul videosu : https://vimeo.com/365006130

Yero Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=4uRa5DD6k1M

Pathways Program - Language Studies International (LSI): Brighton ...

LSI - Brighton - Dil Okulu

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/29468/640x480/IMG_0018.jpg

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/29468/640x480/IMG_0026.jpg

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/29468/640x480/DSC_0712.jpg