LAL – LONDRA

LAL London Twickenham

LAL – LONDRA

LAL, 1980 yılında Alman turistleri İngilizce öğrenmek için İngiliz Rivierası’na getirmek üzere Torbay’da kuruldu. Öğrencilere, ev sahibi evler de dahil olmak üzere kasabaların çeşitli yerlerinde eğitim verildi.

1981 ‘de LAL Sprachreisen Almanya’da kuruldu LAL’nin Torbay’daki başarısının ardından, Almanya’da öğrencileri LAL Dil Merkezlerine teslim etmek için özel bir dil seyahat acentesi kuruldu.

Her sene kendine yeni hedefler belirleyen LAL okulu şuan 8 ülkede 21 şehirde öğrencilerine eğitim vermeye devam ediyor.

Okulun misyonu, mükemmel ve zenginleştirici bir öğrenme deneyimi ile insanların küresel toplumla etkili iletişim kurmalarını sağlamaktır.

İngilizce dersleri işimizin merkezinde yer alıyor ve İngilizceyi yabancı dil olarak öğretme konusunda muazzam deneyime sahibiz diyen okul yetkilileri ,öğretmenlerinin, her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılarken derslerimizi ilgi çekici ve dinamik hale getirmek için uyarlama becerisine sahip olduğunu söylüyor.

Okullar eğitim ve sosyalleşme için tasarlanmıştır. Sınıflar daha fazla teknoloji ve hatta daha iyi tesisler ile okullarını modernize etmişlerdir.

LAL Londra İngilizce okulu, Twickenham’da, Richmond upon Thames’ın güzel ilçesinde yer almaktadır. Okulumuz, uyarıcı bir öğrenme ortamı yaratan olanaklarla modern bir binada faaliyet göstermektedir.

Londra’daki İngilizce okulumuzda, öğrenme sürecini geliştirmek için 50 screens HD ekranlar ve Apple TV’ler içeren sınıflar bulunmaktadır. işbirlikçi öğrenmeyi teşvik etmek için interaktif beyaz tahta kullanılmaktadır.

LAL Internet Sitesi: https://lalschools.com/adults/destination/london/

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/2sdmSKCDTkkfr8Ri7

LAL YouTube Londra Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=7VyATB4j2Zc

Neden LAL ? Neden LONDRA?

 • 200 kişilik kapasiteye sahip okulumuzda yaş ortalaması 21-25 ‘tir. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir ve ortalama olarak 10 öğrenci bulunur. Öğrenci kapasitesi çok yüksek olmayan okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Öğrencilerin %95 ’i memnun ayrılır ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur.
 • +30 yaş programları bulunur.
 • Londra merkeze 35 dakikalik tren mesafesindedir, Londra ‘ya yakın olup daha sessiz sakin bir yerde eğitim almak isteyenler için idealdir.

Konaklama Detayları

Aile Yanı Konaklama

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabileceksiniz.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir. Okul aynı zamanda otel seçeneğide sunmakta.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler
 • Genel İngilizce + İs İngilizcesi
 • +30 yaş Programı
 • Hukuk İngilizcesi

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

St Giles International Languages okulu, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

School of English in London - English courses for adults - LAL ... LAL London - Обучение в Великобритании LAL London Twickenham İNGİLTERE'DE UYGUN FİYATLI DİL OKULU-LAL LANGUAGE CENTER - MAYLA ... School of English in London - English courses for adults - LAL ... London Twickenham • LAL Schools : LAL Schools

 

İlginizi çekebilir..

Mayıs Ayı İndirimleri

Mayıs Ayı İndirimleri Es Dubai Mayıs Ayı İndirimleri Clubclass Mayıs Ayı İndirimleri ILSC Mayıs Ayı İndirimleri Kaplan Mayıs Ayı İndirimleri