Krizi Fırsata Çevir

Dil eğitiminizi, dünyanın her yerinden öğrencilerin eş zamanlı katıldığı online sınıflarda tıpkı Kanada’da, dil okulu sınıfındaymışsınız gibi evinizde alabilirsiniz. Dersleri ZOOM uygulaması teknolojisiyle haftada 20 saat olarak görüyorsunuz. Ayrıca ödevler ve zorlandığınız konularla ilgili öğretmenlerden bireysel destek alabiliyorsunuz.

        Bu programla sadece 17 seviye genel İngilizce eğitimi değil Pathway, IELTS, TOEFL ve Cambridge hazırlık eğitimlerini de online olarak alabiliyorsunuz.

Ayrıca eğitim sonunda verilen sertifikanız ise Kanada’da alınmış sertifika geçerliliğine sahip olacak. Yani bir sertifika, diploma programı ya da üniversite eğitimi için herhangi bir sınava girmeden gerekli seviyeye geldiğinizde direkt geçiş yapabileceksiniz.

DİL EĞİTİMİNE EVDE BAŞLA, KANADA’DA DEVAM ET !

Dil Eğitimi Haftalık 370 CAD Yerine Sadece 100 CAD !

Kanada’nın en prestijli ve en çok ödül alan dil okulu ILAC #evdekal ama eğitimine devam et diyerek ILAC Kiss programını oluşturdu. Dil eğitiminizi, dünyanın her yerinden öğrencilerin eş zamanlı katıldığı online sınıflarda tıpkı Kanada’da, ILAC dil okulu sınıfındaymışsınız gibi evinizde alabilirsiniz. Dersleri ZOOM uygulaması teknolojisiyle haftada 20 saat olarak görüyorsunuz. Ayrıca ödevler ve zorlandığınız konularla ilgili öğretmenlerden bireysel destek alabiliyorsunuz.

Bu programla sadece 17 seviye genel İngilizce eğitimi değil Pathway, IELTS, TOEFL ve Cambridge hazırlık eğitimlerini de online olarak alabiliyorsunuz. Ayrıca eğitim sonunda verilen sertifikanız ise Kanada’da alınmış sertifika geçerliliğine sahip olacak. Yani bir sertifika, diploma programı ya da üniversite eğitimi için herhangi bir sınava girmeden gerekli seviyeye geldiğinizde direkt geçiş yapabileceksiniz.

Kanada sınırları açıldığında ise vizeye başvurup giderek Toronto ya da Vancouver’da hiçbir ek ücret ödemeden haftalık 100 CAD’dan eğitime devam edebilirsiniz. Dahası eğitime burada başlamış olmanız amacınızın sadece eğitim oluşunu destekleyerek vizede size kolaylık sağlayacak etkenlerdedir.

Kampanyadan faydalanabilmek için Nisan ayı içerisinde kayıt olup eğitime başlamanız gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi almak için bizimle 0312 223 52 18 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Okulumuzun web adresi : https://www.ilac.com/

ILAC KISS Tanıtım videosu :


Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Konu

İlgilenilen Ülke

İletiniz (gerekli)

Aydınlatma metniniOkudum, kabul ediyorum

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin