KOHLER CO.

https://s3-us-west-2.amazonaws.com/spiritexchange/employers/844/media/195.jpg

https://s3-us-west-2.amazonaws.com/spiritexchange/employers/844/media/195.jpg

Kohler Co, Wisconsin eyaletinin Kohler şehrinde otel ve aynı zamanda restoran hizmeti veren bir işletmesidir. Dishwasher ve Housekeeping pozisyonunda istihdam yapar. Her yıl ortalama 60 uluslararası öğrenciye iş verir. Öğrenciler genelde O’Hare International Airport’a iner. Haftalık 30 saatlik çalışma zorunludur. Aylık konaklama ücreti $330’dır ve iki haftada bir öğrencinin paycheckinden $165 kesinti yapar. Kohler Co bir yurt ayarlar ve iki öğrenci aynı odayı paylaşır.

Diswasher pozisyonunda öğrenci bir çok işten soruludur. Mutfakta yemek hazırlamaya yardım etmek, bulaşık yıkamak, kurulamak ve yerleştirmek, çalışma alanını temizlemek gibi birçok sorumluluğu vardır. Supervisior uygun görürse farklı işler de verebilir. Saatlik ücreti $10’dır. Çalışma saat ve günleri haftalık olarak değişir. Öğrenci haftasonları, tatil günleri ya da akşamları çalışabilir. Öğrencinin iyi düzeyde bir İngilizcesi olması beklenir.

Housekeeping pozisyonunda çalışan oda ve ortak alanları temizler. Bazen gelen ziyaretçilri karşılar, sorularına yanıt verir. Çalışma gün ve saatleri haftalık değişir. Saatlik ücreti $10’dır.

İkinci İş Alternatifleri:

Kohler bölgesi ikinci iş bulmak için elverişli bir bölgedir. Turistik bir bölge olmasından ve çok fazla J1 öğrencisi olmamasından kaynaklı öğrenci kolayca ikinci iş bulup birikim yapabilir. Wisconsin eyaletinde asgari ücret minimum $7.25’dır.

C:\Users\Hp\Desktop\hdcgvhbfxch.png

Wisconsin eyaleti:

Life with Louie C:\Users\Hp\Desktop\indir.jpg Wisconsin eyaleti, Amerika’nın Midwest bölgesinde yer alır. Lake Superior ve Michigan gölüne kıyısı vardır. 72 bölgeye ayrılmıştır.vBaşkenti Madison, en büyük kenti ise Milwaukee’dir. Yaklasık 6 milyon nüfusu vardır. İklimi güney ve güneybatıda oldukça ılımandır, kışın ise karlıdır. Adını Wisconsin nehrinden alır. Peynirleriyle meşhurdur ve tarımda önde gelen eyaletlerden biridir. Bu sebeple America’s Dairyland olarak da bilinir. Eyalette 80.000’den fazla çiftlik vardır. Wisconsin Üniversitesine ev sahipliği yapar. Gölleri, restoranları, geniş park ve bahçeleriyle ünlüdür. Şehirden bunaldığınızda göllere gidip doğayla içiçe olabilirsiniz

Mutfak kültürü dünyanın her yerinden lezzeti toplaması ve kendi kültürüyle harmanlaması sebebiyle oldukça zengindir.

Harley Davidson Nasıl Kuruldu? | Başarı ve Kuruluş Hikayesi | Yeni ... Harley Davidson markası Wisconsin Dells’te son derece ünlüdür. Milwakuee’de bu markaya ait bir müze vardır. Spor takımları da son derece popülerdir. Milwakuee Bucks, Green Bay Packers’dır. Miller Park da Milwakuee’deki en ünlü beyzbol stadlarından biridir. Öğrenci buraları ziyaret edebilir. Turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden biri Cave of Mounds Natural Landmark’tır. Life with Louieçizgifilmi bu eyalette geçmektedir ve oradaki kafe ziyarete açıktır. Miller buraya özgüdür ve onlarca çeşidi vardır.

Destination Kohler - Premier GolfKohler Bölgesi:

Yaklaşık 2 bin kişilik bir nüfusu vardır, turistik bir bölgedir. Burada Work and Travel programına katılan öğrenci eğlenmeyi seviyorsa çoğunlukla home partilerie katılacaktır, sakin bir yerdir Dollar Tree vardır bu da demektir ki öğrenci 1 dolara ihtiyaçlarını karşılayabilir. Milwaukee’ye 1 saat uzaklıktadır.

Destination Kohler, Wisconsin – Golf Resorts, Shopping, DiningSosyal Aktiviteler:

Turistik bir yer olmasından kaynaklı çokça turist çeker ve aktiviteler mevcuttur. Öğrenci huzur bulmak ve doğal güzelliği görmek için göl kıyısında yürüyüş yapabilir ya da bisiklete binebilir. Home partylere katılır ve oldukça sıcak bir ortam oluşacaktır. Aşırı sayıda J1 öğrencisi olmamasından kaynaklı samimi bir hava vardır. Golf Resortlar vardır. Öğrenci boş vakitlerinde sanat galerilerini de gezebilir ya da geniş ve ferah parklarda piknik yapabilir.

İlginizi çekebilir..

MEKSİKA’DAN WORK AND TRAVEL 2021 VİZESİ

Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı ve Meksika Başkonsolosluğunun özel çalışması sonucu Türk öğrencilere 2021 Work and Travel için Meksika’dan vizeye başvurma imkanı tanınmıştır. Meksika çok ...