KINGSWAY ENGLISH CENTRE– WORCESTER

Learn English online with Kingsway English Centre - IALC

KINGSWAY ENGLISH CENTRE– WORCESTER

1988 yılında Sue ve Rick Johns tarafından kurulan Kingsway English Center, en iyisini isteyen olgun yetişkinlere en kaliteli hizmeti sunan küçük bir butik aile işletmesi İngilizce dil okuludur.

Kingsway’e Worcester yakınlarındaki evlerinde bir öğrenci (Sudan’dan) yemek odalarında dersler vererek başlamışlar. O günden beri devam ediyorlar.

Şimdi 800 metrekarelik binada Worcester şehrinin tam merkezinde bulunan okulda pek çok eğitim seçeneği bulunmakta.

Kingsway’in ilk yıllarında çift okulda, eğitimi, havaalanı transferleri, sosyal gezileri ve hatta her akşam temizlik yapmak da dahil olmak üzere tüm işleri kişisel olarak kendileri yapıyordu zamanla güzel ekiplerinin oluşmasına karşın her işin nasıl yapılması gerektiğini çok iyi biliyorlar.

Johns çiftini sözleriyle ; “Kendimizi “butik” bir İngiliz okulu olarak görüyoruz çünkü küçük ve bağımsız bir şirketiz – büyük bir zincirin parçası değiliz. Kışın yaklaşık 10-15, yazın 25-35 öğrencimiz var, bu yüzden her geldiğinizde daima çok kişisel hizmet alacaksınız.”

Bundan kaynaklı birebirde çok ilgililerdir sözü tam anlamıyla bu okul için söylenmiş diyebiliriz.

KINGSWAY Internet Sitesi: https://www.kingsway-english.com/

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/Zh8xYLYgPF16pq8g9

KINGSWAY YouTube Videosu: https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=MBprSOvjcWI&feature=emb_title

Neden KINGSWAY ENGLISG CENTRE? Neden WORCESTER?

 • Worcester şehir olarak İngiltere de akla gelen ilk 10 şehirde dahi yer almaz, bu nedenle seçeceğiniz bu destinasyon için Türk sayısının yok denecek kadar az olduğunu söyleyebiliriz.
 • Okulunuzda sürekli İngilizce pratik yapmak isteyen öğrenciler için ideal bir okul olacaktır.
 • Öğrencilerin ortalama yaşı yaklaşık 45 ‘tir; tipik yaş aralığı 30 – 65 , yani sadece yetişkinler tarafından tercih edilen bir okuldur.
 • 3-4 kişilik sınıflarda eğitim alma imkanı
 • Okulda genellikle yaklaşık 10 farklı milletten öğrenci oluyor ve herkes çok motive bir şekilde eğitimlere devam ediyor bu da her zaman İngilizce konuşacağınız ve mükemmel ilerleme kaydedeceğiniz anlamına geliyor.
 • Detaylara gösterilen özen hizmetimizin her alanında görülebilir, bu da okulun verimli çalıştığı ve çok ilgi göreceğiniz anlamına gelir.
 • 30 yıllık deneyime sahip (bilecek kadar yaşlı, yaptığımız işi sevebilecek kadar genç), bu da öğretmenlerin deneyimlendiği ve derslerinizin zorlayıcı ama eğlenceli olacağı anlamına geliyor
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur

Konaklama Detayları

Aile Yanı Konaklama

Tüm pansiyonlar okula ve şehir merkezine yürüme mesafesindedir. Bu 5-35 dakika arasında değişir, ancak tipik olarak 15-20 dakikadır. Yemekler her gün kahvaltı ve akşam yemeği, evdeyseniz Cumartesi ve Pazar günleri öğle yemeğidir. Yatak çarşafları ve havlular haftalık olarak değiştirilir. Kingsway pansiyonları özenle seçilir.

Yurt Konaklamaları

Kingsway, okula 200 metre mesafede 2 daireye sahiptir. iyi donanımlı, zevkle döşenmiş ve sınırsız ücretsiz internet dahildir, havlu ve nevresimler temin edilir ve haftalık olarak değiştirilir. Yemeksizdir ancak pişirme ekipmanları ile donatılmıştır.Artı dükkanlar ve restoranlar birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler
 • Teacher Training
 • DELTA
 • Aile Kursları

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Kingsway English Centre, Worcester Kingsway English Centre Dil Okulu - Soho UK Education - YouTube Kingsway English Centre Yurtdışı Dil Okulları - Bilimevi Yurtdışı ... Kingsway English Centre, Worcester Kingsway English Centre Yurtdışı Dil Okulları - Bilimevi Yurtdışı ... Kingsway English Centre, Worcester • Marshall Language Services

Learn English online with Kingsway English Centre - IALC Learn English online with Kingsway English Centre - IALC Kingsway English Centre, Worcester

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin