Kaplan Torquay Yaz Okulu

80 yıllık tecrübesiyle Kaplan dünyadaki ilk dil okullarından biridir. 8 ülkede 40’tan fazla merkeziyle en güvenilir dil okullarının başında gelir. Kaplan okulları dünyanın dört bir yanından gelen farklı milletlerden öğrencilere eğitim verir. Yenilikçi ve uzman kimliği ile daima ön plana çıkar. Öğrenciler tarafında %99 memnuniyet oranına sahiptir.

En önemli özelliklerinden biri sınıflardaki milliyet oranına oldukça önem vermesidir. Sınıflar son teknoloji ve modern araç gereçler ile donatılmıştır. Sadece yaz okulları değil daha başka birçok alanda da eğitimler sunar ve kendi hazırladığı kaynakları kullanır.

Akreditasyon ve Üyelikler

ABD’deki Kaplan International okulları ACCET (Sürekli Eğitim ve Öğretimde Akredite Konseyi) (Accrediting Council for Continuing Education and Training) tarafından akredite edilmiştir. Kaliforniya’da Kaliforniya Özel İkincil Eğitim Bürosu tarafından hizmet vermeye yetkilendirilmiştir. Kaplan International; NAFSA Uluslararası Eğitimciler Kurumu ve TESOL (Anadili İngilizce Olmayanlara İngilizce Öğretmenliği) üyesidir. British Council tarafından akredite edilmiştir.UK Kaplan International Languages okulları, ENGLISH UK’in üyeleridir. Avustralya’daki Kaplan International Languages okulları, English Australia’nın üyeleridir.Avustralya’daki Kaplan International Languages okulları, National ELT Accreditation Scheme (NEAS) tarafından Kalite Onaylıdır.

IDP; IELTS kısaltmasıyla bilinen International English Language Testing System Sınavını düzenleyen iki kurumdan biridir. IELTS, Avustralya ve Yeni Zelanda’da eğitim ve göç için en çok kabul gören sınavdır ve şimdi bilgisayar tabanlı versiyonu da hayata geçirilmiştir. Kanada’daki Kaplan International Languages okulları, Languages Canada’nın akrediteli üyeleridir ve Uluslararası Öğrenci Programı (ISP) unvanına sahiptirler.

Kaplan International Vancouver, ek olarak PTIB tarafından akreditelidir ve BC EQA (Eğitim Kalite Garantisi) altında hizmet vermektedir. Kaplan International Dublin, MEI’nin üyesidir ve İngilizce dil eğitimi (ELT) için bir İrlanda Kalite ve Yeterlilik servisi olan ACELS tarafından tanınmaktadır.

KAPLAN-YAZ OKULLARI-TORQUAY

Torquay Devon’da bulunur. Doğal güzelliği olan kıyı kesiminin ortasında yer alır. Dost canlısı halkıyla beraber oldukça güvenli bir yerdir. Harika manzaralara, güzel sahillere ve canlı bir marinaya sahiptir. Öğrenci burada eğitim alırken dünyanın her yerinden onlarca öğrenci ile tanışacaktır. Yaz okulları programı için özel bir merkezleri vardır ve bu merkez deniz manzaralıdır. Ortak salonu ve oyun odaları bulunur. 12-17 yaş arası öğrencilerin katılabildiği bu program haftada 20 saat İngilizce dersi verir. Interaktif yazı tahtalarına sahip geniş sınıfları vardır. Spor yapmak için açık alanlara sahiptir. Bu merkez şehir merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Konaklama

Aile yanında iki kişilik ortak banyolu konaklama sunar. Konaklama tam pansiyondur. Haftada 21 öğün yemek verilir.

Aktiviteler

Haftada 1 tam, 4 öğleden sonra ve 6 akşam aktivitesi sunar. Bu gezi ve aktivitelerden bazıları şunlardır; Kent mağarası, su parklarına ziyaretler, Exeter ve Plymouth’a hafta sonu ziyaretleri, akvaryum gezileri, akşam barbeküleri, disko, bowling, alışveriş zamanı, kano ve water zorbing.

Kaplan İngilizce Eğitim veren diğer yaz okulu merkezleri

San Diego

Los Angeles

Londra

Brighton

Bath

Keele

Toronto

Frankfurt-Lahntal

Leysin

Engelberg

*Aktivite programı, konaklama alternatifleri ve katılım tarihleri lokasyondan lokasyona değişmektedir. Detaylı bilgi için Yero Yurtdışı Eğitime ulaşabilirsiniz.

Okulun web sitesi https://www.kaplaninternational.com/tr/ingiltere/torquay/yurtdisi-yaz-okulu#carousel-destination

Okulun tanıtım videosu https://www.youtube.com/watch?v=AnJHZdib3sw

İlginizi çekebilir..

ILSC

Vancouver Neden ILSC? Dil eğitimi sektöründe 29 yıllık deneyime sahip olan ILSC, 3 ülke ve 8 şehirde hizmet veren, yüksek kalitede dil eğitimini uygun fiyatlara ...