İrlanda’da Work & Study

“İrlanda’da 25 hafta ve üzerinde eğitim alan öğrencilere yasal olarak çalışma izni verilir ve öğrenciler gittikleri andan itibaren çalışma hakkına sahip olurlar. Aynı zamanda 25 haftalık eğitim döneminin tamamlanmasının ardından öğrenciler 8 hafta boyunca İrlanda’da konaklama, seyahat etme veya tam zamanlı olarak çalışma hakkına sahip olurlar; yani 25 haftalık programa kayıt olarak İrlanda’da toplamda 33 hafta kalabilirsiniz.  İrlanda’yı İngiltere’ye oldukça benzer bir ülke olarak hayal edebilirsiniz; Avrupa’nın yaşam tarzına sahip bir ülkedir ve İngiliz aksanına benzer bir aksan ile İngilizce konuşulur. İrlanda’nın sıkça tercih edilme nedenlerinden bir diğeriyse coğrafi olarak Türkiye’ye yakınlığıdır

İRLANDA DİL OKULLARINDA 2 HAFTALIK KONAKLAMAN YERO’DAN!

Work and Study kapsamında 25 hafta eğitim alana %20 indirime ek 2 hafta konaklama YERO’dan hediye!

İrlanda’da Work and Study programına katılıp hem dil eğitimi almak hem de çalışmak mı istiyorsun? Bu hayalini YERO ile gerçekleştirip 2 hafta ücretsiz konaklama almaya ne dersin?

İrlanda, 25 hafta ve üzeri dil eğitimi alan öğrencilere yasal çalışma izni veren bir ülkedir. Bu sayede programa katılan öğrenciler eğitim alırken İngilizce seviyelerine göre part-time işler bulup yaşam masraflarını karşılayabilirler. Ayrıca eğitimlerinden sonra 8 hafta daha oturum izni elde ederler ve bu süreçte ise full-time çalışma izinleri vardır. Toplamda 33 hafta İrlanda’da yaşayıp çalışabilirler.

Bu kampanya ülkenin dil eğitiminde önde gelen okullarından olan ELI’yi tercih eden öğrencilerimize özeldir.  ELI, öğrencileriyle birebir ilgilenen ve öğrencilerinin iş bulmalarını kolaylaştırmaya yönelik workshoplar düzenleyen, CV hazırlamalarına ve mülakat provalarına dahi yardım ederek öğrencisini destekleyen bir dil okuludur. Bir diğer hizmetleri ise YERO’nun yaptığı gibi acil çağrı hatları ile 7/24 öğrencinin yanında olmalarıdır.

Kampanya ile Dublin şehrinde 420€, Drogheda şehrinde ise 380€’luk konaklamanız YERO’nun size hediyesi oluyor. Kampanyadan yararlanmak için Nisan ayı sonuna kadar 300€ ön kayıt ücretinizi yatırıp işlemlerinizi başlatabilirsiniz. İrlanda’ya ise kapılar açıldıktan sonra dilediğiniz zaman gidebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için bizimle 0312 223 52 18 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda hakkında genel soru-cevap: https://www.youtube.com/watch?v=ScrkCHL3Fzk

İrlanda’da ELI Okulu: https://www.elischools.com/

ELI tanıtım videosu: https://www.youtube.com/watch?v=0Pqk5fgw2Uw

ELI temsilcisi Cenker Ozan YERO’da: https://www.youtube.com/watch?v=dueCPanS2YA

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Konu

İlgilenilen Ülke

İletiniz (gerekli)

Aydınlatma metniniOkudum, kabul ediyorum

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin