INTERNATIONAL HOUSE MINSK BELARUS

C:\Users\Hp\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\tsr84013636856650734157344.jpg

INTERNATIONAL HOUSE MINSK BELARUS

International House, dünyanın en büyük ve en eski dil okullarından biridir. 1953 yılında kurulan ve 50’den fazla ülkede 160 dil okulu ile küresel bir okul olarak hizmet vermektedir. Başta İngilizce, Almanca, Fransızca ve çok çeşitli diller için eğitim vermektedir. International House okulları dünyadaki tüm CELTA mezunlarının neredeyse yarısını eğitmekte.

Okulun Web Sitesi : https://ihworld.com/

Okulun Youtube Kanalı : https://www.youtube.com/user/ihlanguages/videos

Okulun Minsk İnstagram sayfası : ih_minsk

Okulun Minsk Tanıtım videosu : https://www.youtube.com/watch?v=2tpwBta_ZZ0

Neden International House ?

  • Dünyanın en köklü ve büyük dil okullarından birisidir.
  • Türk oranı bütün okullarında %3-4 civarındadır.
  • Dünyanın 4 bir ucunda, 160’dan fazla şubeye sahiptir.
  • Okulları şehir merkezlerinin içerisindedir.
  • Okul içerisinde ücretsiz WI-FI kullanımı mevcuttur.

INTERNATIONAL HOUSE MINSK

Belarus’ın başkenti Minsk’te yaklaşık 2 milyon nüfus yaşamaktadır. Minsk, Sislach ve Niamiha nehirlerinin kıyısına kurulmuş olan tipik bir Avrupa şehridir. Üstelik Türk vatandaşlarına vizesizdir. Minsk’te hem doğa ile iç içe olup hem hızlı şehir hayatını bir arada yaşayabilirsiniz. Gezilecek, keşfedilecek yüzlerce yer, bölge ve yapı mevcuttur. Yaşam standartları yüksek olan Minsk’te suç oranı oldukça düşüktür.

International House Minsk şehrinin merkezinde kurulmuştur. Kafelere, restoranlara, barlara sadece yürüme mesafesindedir. Okul yetişkinler ve çocuklar için çok çeşitli İngilizce kurslar sunmaktadır. Okul Minsk’te İngilizce eğitimine ek olarak, IELTS, Cambridge dil sınavı ve CELTA-DELTA merkezidir.

Okulun konumu : https://goo.gl/maps/GKb281MpqnRZrrTCA

C:\Users\Hp\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\tsr84013636856650734157344.jpg

SUNULAN PROGRAMLAR:

Okulumuz bu lokasyonda İngilizce eğitim sunmakta.

Genel İngilizce,

Yoğun İngilizce

Yarı yoğun İngilizce ,

İş İngilizcesi

Sınava Hazırlık kursları ; IELTS, Cambridge sınav hazırlığı İngilizcesi eğitimleri sunmakta.

KONAKLAMA:

(Bilgiler gelince tamamlanacak)

AKREDİTASYONLAR:

  • International House Doha, International House World Organizasyon üyesidir ve İngilizce ve İngilizce öğretmenliği eğitim kursları vermektedir.
  • International House Palermo, 1987 yılında kurulan ve International House’a bağlı olan okul, Sicilya bölgesi Kültürel Miras ve Halk Eğitim Bölümü’nün kabulünü almıştır. MIUR Akredite Organları listesinde yer alan ve ayrıca TRINITY ve Cambridge sınav hazırlık merkezi olarak ev sahipliği yapan bir İtalyan İngiliz Dil Okulları derneğidir. İngilizce ve Almanca kursları burada donanımlı profesyonel eğitmenler tarafından verilmektedir.

İPUÇLARI

  • Belarus’ta 30 güne kadar vizesiz giriş sağlayabilirsiniz. Bir yıl içerisinde toplam 3 kere 30 gün olacak şekilde maksimum 90 gün vizesiz kalabilirsiniz. Yani Türk öğrenciler Belarus’ta 3 aya kadar vizesiz girebilirler.
  • Eğer 90 gün ve üzeri eğitim almak istiyorsak eğer, o zaman öğrenci vizesi için Ankara Büyükelçiliğine başvuru yapması gerekir.

 

İlginizi çekebilir..

SPRACHCAFFE MALAGA

SPRACHCAFFE MALAGA: Sprachcaffe Languages ​​Plus , 7 farklı dil eğitimi sunan 30 dil okulunun birliğidir . Sprachcaffe 1983 yılında Alberto ve Marcello Sarno adlı iki kardeş tarafından Almanya’nın Franfurt şehrinde kurulmuştur. 2011 ...