International House Cork Yaz Okulu

Cobh (Cork), Ireland

INTERNATIONAL HOUSE

IH- International House London - MAYLA ABROAD YURTDIŞI EĞİTİM ...

International House küresel olarak tanınmış ve İrlanda’nın öncü dil eğitimi kurumlarından biridir. EQUALS üyesidir. 21 yıllık tecrübeye sahip bu okul her yaş ve seviyeden öğrenciye eğitim verir. 75.000 öğrenciye eğitim vermiş olan okulumuz, eğitim kalitesiyle ön plandadır. Temel amaçları öğrenciye iyi vakit sağlamak ve kaliteli bir eğitim sunmaktır.

INTERNATIONAL HOUSE-YAZ OKULLARI-CORK

Cork Irlanda’nın en büyük ikinci şehridir ve güneyinde yer alır. Dublin’e 2.5 saat uzaklıktadır. 160.00 civarında bir nüfusa sahiptir. Yerel halkı oldukça arkadaş canlısıdır. Bu program tarihi bir üniversite olan University College Cork’ta eğitim vermektedir. Şehir merkezine 14 dakika yürüme mesafesindedir.

Tourism in Cork, Ireland - Europe's Best Destinations

Kampüste donanımlı bir spor kompleksi, tırmanma duvarı, restoran, modern sınıflar, WiFi, tenis kortu, basketbol sahası ve kütüphane bulunur. Her ders 60 dakika olmakla beraber her hafta 15 saat ders verilir. Dersler 9:30-13.00 arasındadır. Sınıflar maksimum 15 kişiliktir. Öğrenci en az 1 en fazla 4 hafta katılabilir. 9-16 yaş arası katılımcıları kabul eder.

AİLE YANI KONAKLAMALI PROGRAM

Cobh (Cork), Ireland Tam pansiyon aile yanı konaklama sunar. Odalar 2 kişiliktir ve öğrenci farklı milletlerden öğrencilerle kalır. Kampüse 15 dakikalık toplu taşıma mesafesindedir. Pazartesiden Cuma’ya okulda öğle yemeği verilir.

Aktiviteler

1 tam 1 yarım gün gezi sunar. Her hafta disko gecesi düzenlenir. Ekstradan dijital medya aktiviteleri sunar. E-portfolyo, sinema ve animasyon, podcast hazırlama, bloglar gibi dersler vardır.

14 Top-Rated Tourist Attractions in Cork | PlanetWareYURT KONAKLAMALI PROGRAM

Öğrenci kampüsteki dairlerde 4 ya da 5 kişi ile konaklar. Tam donanımlı mutfak, televizyon odası ve paylaşımlı banyo bulunur. Üniversite kampüsünün yemekhanesinde yemekler yenir, tam pansiyondur.

Aktiviteler

2 yarım, cumartesi günleri de 1 tam gün gezi sunar. Hafta içleri disko geceleri ve kampüs içinde tapılan aktiviteler düzenlenir. Ekstradan dijital medya aktiviteleri sunar. E-portfolyo, sinema ve animasyon, podcast hazırlama, bloglar gibi dersler vardır.

Okulun web sitesi http://www.ihdublin.com/courses/junior-courses/cork-summer-homestay-and-residential-programmes/

Okulun Diğer Merkezleri

İrlanda’da Dublin ve Birleşik Krallık’ta Ellesmere, Edinburgh, Oxford, Moulton ve Frensham’da eğitim verir.

*Aktivite programı, konaklama alternatifleri ve katılım tarihleri lokasyondan lokasyona değişmektedir. Detaylı bilgi için Yero Yurtdışı Eğitime ulaşabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir..