ILSC Mayıs Ayı İndirimleri

ILSC OKULLARINDA VE GREYSTONE COLLEGE’DA BÜYÜK İNDİRİM!

ILSC 1991’den beri hizmet veren ve dünya üzerinde 8 farklı kampüse sahip bir kurumdur. Dil okulları, College, İş İngilizcesi Eğitimi ve akşam eğitim veren Sürekli Eğitim Merkezi gibi 4 farklı alanda hizmet vermektedir. Dil eğitimi sektöründe tanınmış kaliteli eğitim veren bir okuldur ve 2 kez Yıldız Zincir Okul ödülünü almıştır.

Bu süreçte ise hem dil okulunda hem de college programlarında yaptığı indirimlerle gündemde.

  • ILSC’nin Avustralya’daki okullarında 24 haftalık eğitim fiyatları şehirden şehire fark etmekle 8280 – 8640 AUD arasındayken şu anki indirimle tüm şehirlerde 5400 AUD’ye düşüyor!
  • Kanada’daki okullarında 24 hafta İngilizce eğitim ise 7920 CAD’dan 5062 CAD’a düşmüştür!

ILSC Greystone College, uzun süreli mesleki eğitimler almanızı aynı zamanda eğitim aldığınız ülkede geçerliliği olan sertifika ve diplomalar elde etmenizi sağlayan programlar sunan bir okuldur. İşletme, Turizm ve Otelcilik ve Öğretmen eğitimi gibi alanlarda çeşitli eğitimlerde indirimler vardır. Avustralya’da yasal çalışma izninizle masraflarınızı çıkarabilirken, Kanada’da ise Co-op programlarıyla çalışma izni elde edip staj da yapabilirsiniz.

  • Avustralya Greystone College’da 34 haftalık programlar 2340 – 2700 AUD’ye inerken 64 haftalık programlar 5400 AUD’ye düşmektedir.
  • Kanada Greystone College’da 26 haftalık program 9750 CAD’dan 5704 CAD’a inerken; 92 haftalık Co-op programı ise 13825 CAD’dan 8087 CAD’a düşmüştür.

YERO’nun özellikle Avustralya ve Kanada gibi zorlu vize prosedürüne sahip ülkelerdeki vize başarı oranından ve bu kriz dönemini fırsata çevirmenizi sağlayacak indirimlerden faydalanmak istiyorsanız 30 Haziran’a kadar bizimle iletişime geçip ön kaydınızı başlatabilirsiniz.

İndirimli programlar hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizdeki dil okulları ve sertifika/diploma bölümlerine göz atabilir ya da bizimle 03122235218 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

ILSC Web Sitesi: https://www.ilsc.com/

Greystone College Web Sitesi: https://greystonecollege.com/canada

Dil okulları hakkında genel bilgilendirmemiz: https://www.youtube.com/watch?v=zlzAJjvCAVE

Dil okulları hakkında soru-cevap: https://www.youtube.com/watch?v=z6_8f61u3D8

Diploma Programı Hakkında Bilgilendirmemiz : https://www.youtube.com/watch?v=xLIMuoPcm4M

 

İlginizi çekebilir..

MEKSİKA’DAN WORK AND TRAVEL 2021 VİZESİ

Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı ve Meksika Başkonsolosluğunun özel çalışması sonucu Türk öğrencilere 2021 Work and Travel için Meksika’dan vizeye başvurma imkanı tanınmıştır. Meksika çok ...