Holiday Inn & Suites Duluth

Holiday Inn & Suites

Holiday Inn & Suites, Minnesota eyaletinin Duluth şehrinde bulunmaktadır. İşletme, öğrencileri housekeeping pozisyonunda işe alır.

Housekeeping; housekeeperlar, oda da müşteri olmadığı zaman odayı toplar, genel temizlik ve düzeni sağlar.

Öğrenciler bu işletmede saatlik 10.86$ kazanır. Ortalama 30 saat çalışır.

İşletmenin resmi web sitesi : https://hiduluth.com/

Oteli tanıtan video: https://www.youtube.com/watch?v=Qr-pABrDaSI

İşletme, öğrencilere yurt konaklaması sağlamaktadır. Konaklamada, öğrenciler 2 kişilik odalarda kalacaklardır. Konaklama ücreti haftalık 120$’dır. Öğrencilere günlük 2 öğün ücretsiz yemek verilir.

Bob Dylan bu şehirde doğmuştur.Fargo dizisi Minnesota’nın Fargo şehrinde çekilmiştir.

Duluth’un resmi web sitesi : https://duluthmn.gov/

Minnesota eyaletinin resmi web sitesi : https://visitmaine.com/

PARA KAZANMAK:

Minnesota eyaletinin saatlik asgari ücreti 2019 yılında 10.86$ olarak belirlenmiştir. Asgari ücret, diğer eyaletlere kıyasla ortalama düzeyde diyebiliriz. Eğer öğrenci 2. işte çalışmak isterse çalıştıkları otelin yanındaki işletmelere başvurabilir. Bunlar; kafeler, fast food zincirler, otellerdir.

İkinci iş alternatifleri için harita:

Duluth Coffee CCompany Cafe’de kitchen helper olarak mutfakta çalışabilir ya da dükkanın temizliğinden sorumlu olabilirsiniz.

Enfes pizzaları tadabileceğiniz Pizza Luce’de kitchen helper pozisyonunda mutfakta pizza yapımına yardım edebilir, bulaşıkları yıkayabilirsiniz. Yalnız nefis pizza kokusu eşliğinde çalışıyor olmak biraz işinizi zorlaştırabilir.

The Downtown Duluth Inn’de housekeeperıl ya da laundry pzoisyonunda çalışabilirsiniz.

SOSYAL HAYAT/ GEZİLECEK YERLER:

  • Duluth, Minnesota eyaletinin 4.en büyük şehri ve liman kentidir. Gelen öğrenciler burada yüzme,yürüyüş,bota binme gibi aktivitelerin yapılabileceği çok güzel bir yerdir. Yazları birçok etkinliğe ev sahipliği yapar. Bunlardan biri 4 Temmuzda Duluth Fourt Fest’tir.

3-7 Haziranda ise Duluth Superior Film Festival’i olmaktadır.

  • C:\Users\Hp\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\fe46e18d8359a42fbe71c63b9614b404.jpg Canal Park’ta yürüyüş yapabilir, Aerial Lift Köprüsü’nün önünde fotoğraf çekilebilirsiniz.
  • Liman şehrine gelmişken denizcilik müzesini gezmeden olmaz derseniz Lake Superior Marine Museum şehirde en popüler müzelerden, saat 9.00-17.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

  • Sanat tutkunuysanız, boş zamanınızda Duluth Art Instıtute’yi gezmenizi öneririz.

YERO HEP SENİNLE <3

 

İlginizi çekebilir..

Kaplan English School in Edinburgh image 27

KAPLAN International – EDINBURGH

KAPLAN International – EDINBURGH 80 yılı aşkın eğitim tecrübesi ile Kaplan International, 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile İngilizce eğitiminde en güvenilir eğitim ...