HARROW HOUSE INTERNATIONAL COLLEGE

Harrow House International College - Swanage Yaz Okulu - 8-11 Yaş ...

HARROW HOUSE INTERNATIONAL COLLEGE –

1969 yılından bu yana her yaşta kaliteli İngilizce Dil Kursları sunan Harrow House, güvenli bir sahil bölgesinde, kampüs içi tesisler ve konutların eşsiz bir kombinasyonunu sunar.Öğrencilere, çalışanlara ve iş ortaklarına eğlenceli ve kültürel olarak farklı bir öğrenme ortamında en yüksek öğrenme ve kişisel gelişim standartlarını sağlar.

Harrow House, her yaştan öğrenciye kurs seçenekleri sunar, böylece ailenin her üyesi, İngiltere’nin tek doğal UNESCO Dünya Mirası Listesi olan Jurassic Coast’ta bulunan güzel sahil kasabası Swanage’de eğitim alabilir.

Harrow House’daki tüm dil öğretmenleri anadili İngilizce’dir ve yabancı dil olarak İngilizce öğretimi konusunda özel olarak eğitilmiş ve yeterlidir. Hem sınıf içi hem de sınıf dışı nitelikli ve deneyimli öğretim elemanları tarafından öğrencilere verilen özen ve ilgi, Harrow House’daki samimi ve mutlu atmosfere büyük katkı sağlar.

Tüm spor dersleri enerjik mavi gömlekli konut personeli veya uzman spor antrenörleri tarafından denetlenir.

Her öğrencinin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için en uygun küçük, samimi sınıf ortamları sunulur. Sınıf boyutları 8 ile 16 arasında değişmektedir.

Kendini işine adamış konut personelleri tüm öğrencilerimizin günlük ihtiyaçlarını karşılar. Daha fazla yardıma ihtiyaç duyan öğrenciler için, kalışınızın olabildiğince konforlu olmasını sağlamak için refah ve ilk yardım eğitimli personeli hazırdır. Öğrencilerin sağlığı ve mutluluğu her zaman bir numaralı önceliği olan okul, personelini tamamen refah ve koruma konusunda eğitilmiştir.

HARROW HOUSE INTERNATIONAL COLLEGE Internet Sitesi: https://harrowhouse.com/index.html

Okulun Konumu: https://g.page/HarrowHouseUK?share

HARROW HOUSE INTERNATIONAL COLLEGE YouTube Videosu: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=Rz6UrkAwqLM&feature=emb_title

Neden HARROW HOUSE? Neden SWANAGE?

 • Okulumuzun kendine ait bir kampüsü bulunmaktadır.Bu kampüs içinde birçok tesis vardır ve hiç dışarı çıkmadan da kampüs içinde zevkli zaman geçirebilirsiniz.
 • Kampüste, teniz kortları, voleybol, basketbol ve futbol sahaları, yüzme havuzu,mini golf sahası, dans ve yoga odası, spor salonu, piyano odası bulunmaktadır.
 • Aynı zamanda yine kampüs içinde damak zevkinize uygun yiyecekleri bulabileceğiniz bir restoran bulunur.
 • 300 -350 kişilik kapasiteye sahip okulumuzda yaş ortalaması 21‘dir. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir ve ortalama olarak 10 öğrenci bulunur. Öğrenci kapasitesi yüksek olan okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Londra merkeze otobüsle 2,5 saatlik yakınlıktadır , Londra ‘nın kalabalığından uzak durmak isteyenler için oldukça ideal bir seçimdir.
 • Şehir merkezine sadece 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde ve plaja sadece birkaç dakika uzaklıkta güzel bir binada hizmet veren samimi bir İngilizce okuludur.
 • Sahil kasabası olan Swanage , küçük yerleşim yeri sevenler için oldukça uygundur, ılıman iklimi ile de yaz aylarında sıcaklıklar yüksektir.
 • Swanage Türk öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen bir lokasyon değildir, bu nedenle Türk sayısı sizin için önemliyse tercih sebebi olabilir.
 • Okulumuzun memnuniyet oranı yüksektir ve öğrenciler arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur

Konaklama Detayları

Seçeneklerin çoğu yürüme mesafesinde veya okuldan kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir.

Aile Yanı Konaklama

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabileceksiniz.

Tam pansiyon aile yanı konaklama, aile yanı konaklama ile kahvaltı ve akşam yemeği, pazartesiden cumaya kampüste öğle yemeği, hafta sonları aile yanı ile kahvaltı, öğle ve akşam yemeği dahildir. Haftasonu tam günlük gezilerde paketli öğle yemeği verilmektedir. Tüm konaklamalar yürüme mesafesindedir.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir. Kampüs içinde rahat ve konforlu paylaşımlı odalar bulunmaktadır,

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Genel İngilizce + Action (Eğitiminizin yanısıra gezileride içeren bir programdır.Hafta içi yarım gün geziler ile hafta sonu tam gün gezileri bulunur.)
 • Çok çeşitli küçük yaş programları

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

St Giles International Languages okulu, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Kerem Umar –Harrow House International College | Global Yurtdışı ... Harrow House International College - Swanage Yaz Okulu - 8-11 Yaş ... Harrow House College Yaz Okulu | Global Yurtdışı Eğitim KEP | Harrow House Junior Swanage Yaz Okulu Harrow House International College - Swanage Yaz Okulu - 8-11 Yaş ... Harrow House International College - Swanage Yaz Okulu - 8-11 Yaş ... Harrow House International College (Bournemouth, United Kingdom ...

https://harrowhouse.com/images/facilities/big/accommodation-1.jpg

https://harrowhouse.com/images/facilities/big/accommodation-14.jpg

İlginizi çekebilir..

AMERİKA’YA GİDERKEN : BOSTON

AMERİKAYA GİDERKEN BOSTON Amerika’nın en tarihi şehirlerinden biri olan Boston aynı zamanda Amerikan devriminin başladığı yerdir.Dünyaca ünlü üniversitelerin burada bulunması nedeniyle bir eğitim şehri olarak ...