GRIFFITH COLLEGE CORK

C:\Users\pro2000\Desktop\38248792_1958346254185523_3143946653724049408_o.jpg

GRIFFITH COLLEGE CORK

C:\Users\pro2000\Desktop\38248792_1958346254185523_3143946653724049408_o.jpg

1974 yılında kurulan Griffith College, Dublin, Cork ve Limerick’deki kampüslerinde binlerce öğrencisi ile İrlanda’nın en büyük bağımsız üçüncü düzey kurumudur.

40 yılı aşkın bir süre önce kurulan Griffith College, öğrenci başarısı için ulusal ve büyüyen bir uluslararası üne sahiptir. Kolej, öğrencilere birinci sınıf dersler ve mükemmel çalışma materyalleri sunmak için kıskanılacak, ödüllü bir ün kazanmıştır.

Neden Griffith College Cork ?

Griffith College Cork, pozitif bir öğrenme ortamı yaratmaya büyük önem vermektedir. Bu rahat ve üretken atmosfer, öğrencilerde her zaman olumlu geri bildirim sağlanması ile kanıtlanmış ve başarılı sonuçlar doğurmuştur.

Ayrıca ,

• Küçük sınıf mevcutlarıyla öğrenciler eğitimleri boyunca aktif kalma şansı

• Yüksek nitelikli, başarılı ve ilgili öğretim görevlileri

• Kariyer odaklı eğitimler

• İlerleme ve öğrenme odaklı eğitimler Griffith College Cork’ta eğitim almak için , öğrencilerin tercih sebebi olmuştur.

Sunulan Programlar

Konaklama

Aile Yanında Konaklama

C:\Users\pro2000\Desktop\20638435_1562792263740926_420623494633742803_n.jpg

Griffith Dil Okulu Enstitüsü, okula yakın aile yanında konaklama imkanı sunmaktadır. Tüm ev sahibi aileler, atanmadan önce denetlenir ve İrlanda’da okurken tüm öğrencilerin konforlu konaklamasını sağlamak için dikkatle seçilir.

  • Öğrenciler , konaklama iptal taleplerini konaklama başlangıç tarihinden 1 ay öncesinden bildirmelidir.

Faydalı Linkler

Griffith College web sitesi : https://www.griffith.ie/

Dil Okulu nedir ? https://www.youtube.com/watch?v=zlzAJjvCAVE

İrlanda Hakkında önemli bilgiler : https://www.youtube.com/watch?v=ScrkCHL3Fzk

Griffith College Youtube : https://www.youtube.com/user/GriffithCollegeIRE

Griffith College Instagram hesabı : https://www.instagram.com/griffithcollege/

Griffith College Facebook hesabı : https://www.facebook.com/GriffithCollegeDublin

Griffith College Twitter hesabı : https://twitter.com/griffithcollege

Griffith College Cork Google maps : https://goo.gl/maps/hCwr3YsaVZRHQmyP7

İlgili linkleri ve YouTube videolarını ekledik, şimdi de sizlere genel olarak birkaç ipucundan bahsedelim

İrlanda’da dil okuluna gitmeye karar verdiyseniz , İrlanda Konsolosluğu’na vize başvurusu yapılması gerekmektedir. İrlanda vizesi başvurusu , okul başlangıç tarihinden maksimum 3 ay öncesinde yapılabilir. İrlanda vize ücreti 92 €’dur. Bu aşamada Yero Yurtdışı Eğitim olarak, bütün öğrencilerimize ücretsiz eğitim danışmanlığımıza ek olarak ücretsiz vize danışmanlığı vererek , hazırlanacak evraklar , gerekli başvurular ve konsolosluklara ödenecek harç ücretleri gibi konularda yönlendirmeleri yapıyoruz. Öğrencilerimiz, ilgili birimden randevusu alınıp, randevu günü geldiğinde parmak izi vermeye, pasaportunu ve hazırlanan evraklarını teslim etmeye kendileri gidiyorlar. Daha sonra eğer vize alması onaylamış ise 90 günlük öğrenci vizesi pasaportuna basılmış halde pasaport öğrenciye kargoyla iletiliyor. İrlanda’da Work and Study programı kapsamında hem dil eğitimi alıp hem çalışmak isteyen yani 25 hafta ve üzeri eğitime giden öğrenciler 90 günlük vizeleri olduğu için , vize uzatma işlemini İrlanda’da Garda Polis Merkezinden 300 Euro ücret karşılığında yapıp vizelerini 8 aya kadar uzatabilirler. Bu durumda öğrenci 25 haftalık bir eğitime kayıtlıysa , 6 ay eğitim alıp, ilk günden itibaren çalışma hakkına sahip olarak, okul bittikten sonraki 2 ayda kendi tercihleri doğrultusunda , çalışabilir , eğitim alabilir ya da İrlanda’yı gezerek 2 ayı bu seçeneklerden istediği şekilde değerlendirebilir. Garda dediğimiz Polis Birimi’ne başvuru yapmak için erken randevu almak gerekli olduğundan, Türkiye’deyken , daha İrlanda’ya gitmeden randevu almanızı önerip, nasıl ve nereden yapılacağına dair gerekli yönlendirmeler tarafımızdan yapılmaktadır. İrlanda’da vize uzatma işlemi eğitim alındığı sürece 3 defa yapılabilir. Yani öğrenci 33 haftalık x 3 defa uzatma süresiyle, toplamda 2 yıl İrlanda’da kalabilmektedir. Yurtdışı Seyahat Sigortasından da bahsedecek olursak , İrlanda’ya gitmeden önce yaptırmanız zorunludur. Okul tarafından veya sigorta şirketlerinden muhakkak yaptırmanız gerekmektedir. Bu konuda da yine, Yero Yurtdışı Eğitim danışmanınız detaylı olarak bilgilendirme yapacaktır.

 

İlginizi çekebilir..

CES Toronto

Neden CES? Dil eğitimi sektöründe 40 yıllık deneyime sahip olan CES, 4 ülkeye yayılmış 8 şubesiyle zincir okul olmasına rağmen öğrencilerine butik okul sıcaklığında yaklaşımıyla ...