FLS INTERNATIONAL

C:\Users\Hp\Desktop\indir.jpg

C:\Users\Hp\Desktop\fls logo.png

FLS INTERNATIONAL

Günümüzde küreselleşme arttıkça, diğer kültürleri öğrenmek her zamankinden daha önemli bir hal alıyor. Yeni bir kültürü anlamanın dilini öğrenmekten daha iyi bir yolu yoktur. FLS International 30 yılı aşkın bir süredir bu konuda bireylere yardımcı olmaktadır.

FLS International her öğrenciye yeni bir dilin cazibesini takdir etmeyi ve kendilerini yeni bir kültüre somaya hedefler. FLS öğrencilere küresel pazarın bir parçası olmak ve kişisel gelişim için sonsuz fırsatları takip etmek için gerekli bilgi, birikim ve motivasyonu vermeye çalışır.

Amerika’nın ailelere ait ve işletilen en büyük ağlarından biri olan FLS mükemmel öğrenci memnuniyeti ve müşteri hizmeti için son derece özverili. 30 yılı aşkın bir süredir öğrencileri yeni başarı seviyelerine ulaşmayı, hayallerini genişletmeyi hedefleyen programlar sunuyor. Duyarlılığı ve öğrenci memnuniyeti dikkatiyle, FLS benzersiz ve değerli bir Amerikan deneyimi ile en iyi adres.

Bir FLS programına katılarak öğrenciler İngilizcelerini geliştirir, diğer kültürleri anlar. Yurtdışında alınan bir eğitim yaşamı değiştirebilir, öğrencileri kendilerine meydan okumaya, gerçek tutkularını ortaya çıkartmaya ve kişisel gelişimlerini arttırmaya yönlendirir.

FLS International internet sitesi; https://fls.net/tr

FLS International Youtube sayfası; https://www.youtube.com/user/gotousfls/featured

NEDEN FLS INTERNATIONAL – SADDLEBACK COLLEGE?

C:\Users\Hp\Desktop\indir.jpg

FLS International öğrencilere rakipsiz bir öğrenme ve kültürel deneyim sunuyor. Ayrıca Amerika’nın sahip olduğu ve işlettiği en büyük dil okulu ağlarından biri.

+ Bireysel eğitime verilen önem ve sınıf mevcudunun az olduğu sınıflar.

+ İngilizceyi vurgulayan dil öğrenimine yönelik programlar.

+ Öğrencileri Üniversiteye giriş için etkili bir şekilde hazırlamak üzerine yapılmış özel programlar.

+ Toplamda 18 İngilizce eğitim seviyesi.

+ Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim.

+ Her hafta önemli müfredat noktalarını vurgulayan benzersiz İngilizce programı.

+ CEA (İngilizce Dil Programı Akreditasyonu) tarafından akreditasyon.

+ Güvenli lokasyonlarda bulunan merkezler.

+ TESOL (Anadili İngilizce Olmayanlara İngilizce Öğretmenliği) sahip yüksek nitelikli öğretim personeli.

Güvenli ve güneşli Orange County’de bulunan Saddleback College, 1968’den beri geniş bir program yelpazesi sunmaktadır. Saddleback College California Üniversitesi veya California Eyalet Üniversitesi okullarına transfer için mükemmel bir temel sağlar. Güzel peyzajlı kampüs, Mission Viejo’nun hoş evleri ve alışveriş bölgeleri ile çevrili bir tepenin üzerinde yer almaktadır.

Üniversiteye sadece on mil uzaklıktaki Laguna Beach, Kaliforniya’daki en güzel plaj manzaralarından bazılarını sunmaktadır. Bu arada, Disneyland, Hollywood, Universal Studios ve San Diego gibi Güney Kaliforniya’nın ünlü cazibe merkezleri arabayla kısa bir mesafededir.

Okuldaki Hizmetler

C:\Users\Hp\Desktop\9.jpg

Okulda öğrencilerin eğitim amaçlı kullanabileceği; Bilgisayar odaları, dil laboratuvarları ve kampüs kütüphanesi bulunmaktadır. Ayrıca sosyal hayat için yemek salonu, kafeterya, tenis kortları, golf sahası, spor salonu, beyzbol sahası, yüzme havuzu mevcuttur. 400 kişilik oturma alanı ile McKinney Tiyatrosu, Orange County’de hizmet veren KSBR Radyo İstasyonu da vardır.

Saddleback College tanıtım videosu; https://www.youtube.com/watch?v=cQJKGECy8i4&feature=youtu.be

Kampüsü gezmek için; https://fls.net/locations/saddleback_slide_show

Konum; https://goo.gl/maps/CpkachxuxpJbU4aHA

Bölge Bilgilendirme Videsou; https://youtu.be/XhJXS4IdhgI

Konaklama

C:\Users\Hp\Desktop\indir (1).jpg

Aile Yanı Konaklama

FLS, İngilizce programınızı Amerikalı bir ailenin yanında yaşama deneyimiyle birleştirmek için değerli bir fırsat sunuyor. Konuşma pratiği yapabileceğiniz ve Amerikan yaşam tarzını deneyimleyebileceğiniz özenle seçilmiş konaklamalar sunuyorlar.

Sunulan Programlar

C:\Users\Hp\Desktop\16.jpg

Genel İngilizce; Haftada 24 Ders, 20 Saat (1 Ders; 50 Dakika)

Yoğun İngilizce; Haftada 30 Ders, 25 Saat (1 ders; 50 Dakika)

Akademik İngilizce; Haftada 36 Ders, 30 Saat (1 ders; 50 Dakika)

Genel İngilizce (Turist Vizesi ile); Haftada 18 Ders, 15 Saat (1 ders; 50 Dakika)

TOEFL Hazırlık Programı; Haftada 36 Ders, 30 Saat (1 ders; 50 Dakika)

Lise Tamamlama Programı

AKREDİTASYONLARI

FLS International ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan ulusal bir akreditasyon kurumu olan CEA (İngilizce Dil Programı Akreditasyonu Komisyonu) tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca Amerikan Yoğun İngilizce Programları Birliği’nin (AAIEP) üyesi, NAFSA (Uluslararası Eğitimciler Derneği) ve TESOL (Anadili İngilizce Olmayanlara İngilizce Öğretmenliği) ‘da aktif katılımcıdır.

İngilizce Dil Programları Akreditasyonu Komisyonu CEA, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan ulusal bir akreditasyon kuruluşudur. CEA, İngilizce dil eğitimindeki aktif profesyoneller tarafından kurulan özel bir akreditasyon ajansıdır ve özellikle İngilizce dil programları akredite etmek için tasarlanmış tek ABD ajansıdır.

California Özel Ortaöğretim Sonrası Bürosu (BPPE) FLS International’ın Kaliforniya konumları BPPE tarafından lisanslanmıştır. California BPPE, öğrencileri ve tüketicileri desteklemek ve korumak için vardır.

Sağlık Sigortası

ABD’ye girerken sağlık sigortası zorunlu olmasa da, sağlık sigortanız olmadan eğitim alamazsınız. Dolasıyla mutlaka bir sağlık sigortanız olmalı. Bu sağlık sigortasını dilerseniz ücret karşılığı okuldan dilerseniz özel sigorta acentalarından temin edebilirsiniz.

Ekstra Bilgiler

-Öncelikle ABD’de dil okuluna gidecekseniz vizeniz konsoloslukta yapacağınız yüz yüze olan bir görüşme ile anında sonuçlanıyor ve sonrasında vizeniz onaylandıysa pasaportunuz 3-5 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. Ancak vizenize ortalama olarak kurs başlangıç tarihinizden en az 1 ay öncesinde başvurmakta fayda var.

-ABD’de dil okuluna başvurduğunuzda size I-20 isimli bir belge gönderilir. Bu belgeyi bir nevi ABD vizesi gibi düşünebilirsiniz, gittikten sonrasında okul uzatma işlemlerinizi bu belge aracılığıyla rahatlıkla yapabilirsiniz.

-Bir başka önemli konu ise hangi vize türü ile hangi eğitimi alabileceğiniz. ABD’de Genel İngilizce Programlarına sadece turist vizesi (B1/B2) ile ve maksimum 12 hafta süreyle katılabilirsiniz. Eğer daha uzun süreli eğitim almak veya Yarı-Yoğun / Yoğun İngilizce Programlarına katılmak istiyorsanız eğitim vizesine (F1) başvurmanız gereklidir.

Dil okulu nedir? https://www.youtube.com/watch?v=zlzAJjvCAVE

Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar; https://www.youtube.com/watch?v=z6_8f61u3D8

 

İlginizi çekebilir..

ilac---international-language-academy-of-canada-toronto_1528731245731

STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL

STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL Stafford House International, Kanada, Amerika ve İngiltere’nin birçok şehrinde bulunan genel, akademik ve profesyonel amaçlar için kurslar sunan en ünlü zincir okullarından ...