FLS INTERNATIONAL

C:\Users\Hp\Desktop\ISzfeh2ip9stsb0000000000.jpg

C:\Users\Hp\Desktop\fls logo.png

FLS INTERNATIONAL

Günümüzde küreselleşme arttıkça, diğer kültürleri öğrenmek her zamankinden daha önemli bir hal alıyor. Yeni bir kültürü anlamanın dilini öğrenmekten daha iyi bir yolu yoktur. FLS International 30 yılı aşkın bir süredir bu konuda bireylere yardımcı olmaktadır.

FLS International her öğrenciye yeni bir dilin cazibesini takdir etmeyi ve kendilerine yeni bir kültüre tanıtmayı hedefler. FLS öğrencilere küresel pazarın bir parçası olmak ve kişisel gelişim için sonsuz fırsatları takip etmek için gerekli bilgi, birikim ve motivasyonu vermeye çalışır.

Amerika’nın ailelere ait ve işletilen en büyük ağlarından biri olan FLS mükemmel öğrenci memnuniyeti ve müşteri hizmeti için son derece özverili. 30 yılı aşkın bir süredir öğrencileri yeni başarı seviyelerine ulaşmayı, hayallerini genişletmeyi hedefleyen programlar sunuyor. Duyarlılığı ve öğrenci memnuniyeti dikkatiyle, FLS benzersiz ve değerli bir Amerikan deneyimi ile en iyi adres.

Bir FLS programına katılarak öğrenciler İngilizcelerini geliştirir, diğer kültürleri anlar. Yurtdışında alınan bir eğitim yaşamı değiştirebilir, öğrencileri kendilerine meydan okumaya, gerçek tutkularını ortaya çıkartmaya ve kişisel gelişimlerini arttırmaya yönlendirir.

FLS International internet sitesi; https://fls.net/tr

FLS International Youtube sayfası; https://www.youtube.com/user/gotousfls/featured

NEDEN FLS INTERNATIONAL – CITRUS COLLEGE?

C:\Users\Hp\Desktop\ISzfeh2ip9stsb0000000000.jpg

FLS International öğrencilere rakipsiz bir öğrenme ve kültürel deneyim sunuyor. Ayrıca Amerika’nın sahip olduğu ve işlettiği en büyük dil okulu ağlarından biri.

+ Bireysel eğitime verilen önem ve sınıf mevcudunun az olduğu sınıflar.

+ İngilizceyi vurgulayan dil öğrenimine yönelik programlar.

+ Öğrencileri Üniversiteye giriş için etkili bir şekilde hazırlamak üzerine yapılmış özel programlar.

+ Toplamda 18 İngilizce eğitim seviyesi.

+ Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim.

+ Her hafta önemli müfredat noktalarını vurgulayan benzersiz İngilizce programı.

+ CEA (İngilizce Dil Programı Akreditasyonu) tarafından akreditasyon.

+ Güvenli lokasyonlarda bulunan merkezler.

+ TESOL (Anadili İngilizce Olmayanlara İngilizce Öğretmenliği) sahip yüksek nitelikli öğretim personeli.

California’da İngilizce öğrenin! San Gabriel Dağları’nın eteklerinde yer alan Citrus College, Los Angeles’ın tüm cazibe merkezlerine ve cazibesine erişimin yanı sıra yakınlığı ile konforun ve güvenliğin mükemmel bir kombinasyonunu sunar. Kolej, ünlü California plajlarına, dağlara ve çöllere kolay ulaşım mesafesinde bulunmaktadır. Popüler yerel destinasyonlar arasında Disneyland, Universal Stüdyoları, Hollywood ve Beverly Hills yer alır.

Citrus College 1915 yılında kuruldu ve Kaliforniya’nın en eski kolejlerinden biridir. Eğitimini tamamladıktan sonra, öğrenciler derecelerini tamamlamak için UCLA ve UC Berkeley gibi prestijli kurumlara transfer olabilirler.

Citrus College, öğrencilere California’nın sunduğu birçok eğitim ve kültürel fırsatı keşfetmeye başlamak için ideal bir yerdir. Aynı zamanda Old Town Glendora alışveriş ve yemek için birçok fırsat bulunmaktadır.

Okuldaki Hizmetler

C:\Users\Hp\Desktop\02.jpg

Citrus College, öğrencilere hizmet etme konusunda uzun bir geleneğe sahiptir ve lisans derecesinin ilk iki yılı için çok sayıda üniversite düzeyinde kurslar sunmaktadır. Öğrenciler, çeşitli atletik aktiviteler, sahne sanatları ve öğrenci fuarları dahil olmak üzere, kampüs etkinliklerinin aktif bir programının keyfini çıkarırlar. Kampüste öne çıkan yerler arasında olimpik yüzme havuzu, golf sahası ve son teknoloji TV ve kayıt stüdyosu bulunmaktadır. Aynı zamanda 1400 kişilik Robert D. Haugh sahne sanatları merkezi, çeşitli bilgisayar ve yazılımlarla ana bilgisayar laboratuvarı olan Angel veri işleme merkezi, Yeni yenilenmiş olan Hayden Kütüphanesi, Multimedya bilgisayar laboratuvarları ve dil laboratuvarları olan öğrenim merkezi, kafeteryaları, öğrenci kulübü ofisleri ve konferans salonları bulunmaktadır.

Citrus College tanıtım videosu; https://www.youtube.com/watch?v=MVQ3yFROcZU&feature=youtu.be

Kampüsü gezmek için; https://fls.net/locations/citrus_college_slide_show

Konum; https://goo.gl/maps/Temya9T3XLB8ee5dA

Bölge Bilgilendirme Videsou; https://youtu.be/bTvr_2v-0HI

Konaklama

C:\Users\Hp\Desktop\genMid.CV18222375_1.jpg

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklama, İngilizcenizi geliştirirken Amerikan kültürünü deneyimlemenin harika bir yoludur! FLS tarafından ayrı ayrı seçilen Amerikan aileleriyle birlikte aile yanında konaklama imkanı sunmaktadır. Ev sahibi ailenizle Amerikan günlük yaşamını öğrenecek, düzenli olarak İngilizce pratik yapacak ve Amerikan kültürünün ziyaretçilerin sıklıkla göremediği birçok yönüne katılacaksınız.

Sunulan Programlar

C:\Users\Hp\Desktop\01.jpg

Genel İngilizce; Haftada 24 Ders, 20 Saat (1 Ders; 50 Dakika)

Yoğun İngilizce; Haftada 30 Ders, 25 Saat (1 ders; 50 Dakika)

Akademik İngilizce; Haftada 36 Ders, 30 Saat (1 ders; 50 Dakika)

Genel İngilizce (Turist Vizesi ile); Haftada 18 Ders, 15 Saat (1 ders; 50 Dakika)

TOEFL Hazırlık Programı; Haftada 36 Ders, 30 Saat (1 ders; 50 Dakika)

Lise Tamamlama Programı

AKREDİTASYONLARI

FLS International ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan ulusal bir akreditasyon kurumu olan CEA (İngilizce Dil Programı Akreditasyonu Komisyonu) tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca Amerikan Yoğun İngilizce Programları Birliği’nin (AAIEP) üyesi, NAFSA (Uluslararası Eğitimciler Derneği) ve TESOL (Anadili İngilizce Olmayanlara İngilizce Öğretmenliği) ‘da aktif katılımcıdır.

İngilizce Dil Programları Akreditasyonu Komisyonu CEA, ABD Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan ulusal bir akreditasyon kuruluşudur. CEA, İngilizce dil eğitimindeki aktif profesyoneller tarafından kurulan özel bir akreditasyon ajansıdır ve özellikle İngilizce dil programları akredite etmek için tasarlanmış tek ABD ajansıdır.

California Özel Ortaöğretim Sonrası Bürosu (BPPE) FLS International’ın Kaliforniya konumları BPPE tarafından lisanslanmıştır. California BPPE, öğrencileri ve tüketicileri desteklemek ve korumak için vardır.

Sağlık Sigortası

ABD’ye girerken sağlık sigortası zorunlu olmasa da, sağlık sigortanız olmadan eğitim alamazsınız. Dolasıyla mutlaka bir sağlık sigortanız olmalı. Bu sağlık sigortasını dilerseniz ücret karşılığı okuldan dilerseniz özel sigorta acentalarından temin edebilirsiniz.

Ekstra Bilgiler

-Öncelikle ABD’de dil okuluna gidecekseniz vizeniz konsoloslukta yapacağınız yüz yüze olan bir görüşme ile anında sonuçlanıyor ve sonrasında vizeniz onaylandıysa pasaportunuz 3-5 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. Ancak vizenize ortalama olarak kurs başlangıç tarihinizden en az 1 ay öncesinde başvurmakta fayda var.

-ABD’de dil okuluna başvurduğunuzda size I-20 isimli bir belge gönderilir. Bu belgeyi bir nevi ABD vizesi gibi düşünebilirsiniz, gittikten sonrasında okul uzatma işlemlerinizi bu belge aracılığıyla rahatlıkla yapabilirsiniz.

-Bir başka önemli konu ise hangi vize türü ile hangi eğitimi alabileceğiniz. ABD’de Genel İngilizce Programlarına sadece turist vizesi (B1/B2) ile ve maksimum 12 hafta süreyle katılabilirsiniz. Eğer daha uzun süreli eğitim almak veya Yarı-Yoğun / Yoğun İngilizce Programlarına katılmak istiyorsanız eğitim vizesine (F1) başvurmanız gereklidir.

Dil okulu nedir? https://www.youtube.com/watch?v=zlzAJjvCAVE

Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar; https://www.youtube.com/watch?v=z6_8f61u3D8

İlginizi çekebilir..

C:\Users\Hp\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\Toronto-Kanada.jpg

TORONTO SCHOOL OF MANAGEMENT

TORONTO SCHOOL OF MANAGEMENT Kanada’nın en iyi ve en köklü okullarından biri olan Toronto School of Management’ta sertifika ve diploma programına katılabilirsiniz. Bu program sayesinde ...