Eurocentres Vancouver

Neden Eurocentres?

Dil eğitimi sektöründe 72 yıllık deneyime sahip olan Eurocentres, 8 ülkede 17 şehre yayılmış bir okullar zinciri olarak dünyanın en köklü dil eğitimi kurumlarından biri olmuştur. Şehirlerin en güzel bölgelerinde konumlanmış okullarıyla, kişiye özel atanan yerleştirme ve eğitim danışmanlarıyla, son teknoloji derslikleri ve eğitim materyalleriyle, öğrencilerinin %87’si tarafından tavsiye edilen bir dil okulu olan Eurocentres, her yıl pek çok ulustan öğrenci ağırladığı için öğrencilerine çok kültürlü bir dil öğrenme deneyimi teklif etmektedir. 8 ile 12 kişi arasında kapasiteye sahip olan sınıflarda verdiği derslere ek olarak, Online Eğitim platformu üzerinden de öğrenilen dil becerilerini pekiştirme olanağı tanımaktadır. Eurocentres, uzman eğitmenleri ve deneyimli öğrenci işleri kadrosuyla öğrencilerine en kaliteli yurt dışı tecrübesini yaşayabilmeleri için birebir ilgi göstermektedir. Eurocentres’ı tercih eden öğrenciler, piyasada bulunabilecek en kaliteli dil eğitimine son derece uygun fiyatlarla ulaşmaktadır.

Neden Vancouver?

Gündüzleri karların içinde kayak yapmak, akşamüstü plajda güneşlenip denize girmek mi? Vancouver’dan bahsediyor olmalısınız! Şehir merkezinden yarım saat uzaklıkta North Shore Dağları’nın yamacından ağaçlık adaları izlemek, ağaçlarla bezenmiş sahil şeridinde ince beyaz kumların üzerinde yürümek, ve daha niceleri. National Geographic tarafından dünyanın en güzel 10 sahil kasabası arasında gösterilen Vancouver’da gününüzün tamamını dışarıda geçirebilirsiniz. Vancouver, özetle dünyanın “en yaşanılabilir” üçüncü şehri seçilmiştir! Kuzey Amerika kıtasındaki en büyük üçüncü film prodüksiyon merkezi olan bu kent, şehrin tam kalbinde bulunan ve New York’taki Central Park’tan daha büyük yüzölçümüne sahip olan doğal parkı Stanley Park ile müthiş bir ‘huzur bulma alanına’ ev sahipliği yapar. Vancouver’ın ekonomisi de Kanada’da en hızlı gelişim göstermekte olan ekonomi olarak tarif edilmektedir. Kanada’da bulabileceğiniz en ılıman iklim, yine Vancouver’dadır. Tabi bu arada dünyaca ünlü müzelerin, renkli gece hayatının, müthiş sanat festivallerinin ve Kuzey Amerika’daki en iyi suşi de dahil olmak üzere lezzetli yemeklerin tadını çıkarmayı unutmayın!

Neden Eurocentres Vancouver?

Çok geniş bir müfredat yelpazesi, eğlenceli sosyal aktiviteler, okulun bulunduğu tarihi Gastown bölgesinde keyifle kaybolmak, Vancouver’ın plajlarında dinlenmek, canlı gece hayatının tadını çıkarmak, kış ve su sporlarına doymak, tekne turunda balinaları izlemek, buz hokeyi ve Amerikan futbolu maçlarında çılgınca tezahürat yapmak için Vancouver! EuroCentres’ın Vancouver’daki okulunda interaktif tahtalar, kütüphane, bilgisayar odası, Wi-Fi, öğrenci salonu ve IELTS test merkezi bulunmaktadır.

Eurocentres Vancouver Akreditasyonlar

ØLanguages Canada

ØPTIB (Private Training Institutions Branch)

ØBC EQA (British Columbia Education Quality Assurance) ØOntario Ministry of Training Colleges and Universities ØALTO (Association of Training Colleges and Universities)

Sunulan Programlar

Øİngilizceye Başlangıç (Haftada 20/25/30 ders) ØGenel İngilizce (Haftada 20/25/30 ders) ØAkademik İngilizce (Haftada 20 ders)

Øİş İngilizcesi (Haftada 20/25 ders)

ØSınava Hazırlık (IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge)

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı: Sakin ve huzurlu bir aile ortamında her gün İngilizce pratiği yapma ve gerçek bir yuvanın sıcaklığı ve rahatlığı içinde yaşama fırsatı aile yanı konaklamada! Birlikte çalışılan tüm aileler okul tarafından özenle seçilmekte ve konfordan, kucaklayıcılıktan ödün vermemek adına devamlı ve düzenli olarak denetlenmektedir.

Öğrenci Yurdu veya Daire: Dünyanın dört bir yanından gelen diğer öğrencilerle birlikte yaşamak, yeni arkadaşlar edinmek ve kültürel etkileşimi doruğunda deneyimlemek için seçilebilecek en güzel yol olsa gerek! Okulun denetiminde olan yurt veya dairelerde, tekli veya paylaşımlı şekilde konaklama imkanları sunulmaktadır.

Otel veya Misafirhane: EuroCentres tarafından özenle seçilen otel veya misafir evleri, kısa süreli kalışlar için uygun ve konforlu bir konaklama olanağı teşkil eder.

Eurocentres Vancouver Vize Süreci

Kanada vizesine başvuru süreci, VFS Global adlı kurum aracılığıyla telefonla veya internet üzerinden konsolosluktan randevu alınarak başlar. Ardından biyometri işlemleri için başvuru sahibi bireysel olarak konsolosluğa müracaat eder. Başvuru Ankara’dan veya İstanbul’dan gerçekleştirilebilir. Vize başvurusunda başvuru sahibinin sponsor olarak gösterdiği banka hesabında, kalacağı her ay için 1100 CAD, uçak bileti için ortalama 1000 CAD, ve toplam kurs ücretinin tamamı hazır bulunmalıdır. 25 haftaya kadar olan kısa süreli vizenin ücreti 185 CAD, 25 haftanın üzerinde verilen uzun süreli vizenin ücreti ise 235 CAD’dır. Kısa süreli vize uzatılamazken, 25 haftanın üzerinde verilen vizeler daha sonra uzatma talebinde bulunulması durumunda uzatılabilmektedir. Vizenin sonuçlanması genellikle 10 iş günü sürmekle beraber, bu sürenin uzaması da son derece olağandır. Kanada konsolosluğu genellikle ülkeye giriş-çıkış yapmaya olanak tanıyan “multiple” vize verir.

Eurocentres Vancouver İnternet Sayfası https://www.eurocentres.com/language-school-vancouver

Eurocentres Vancouver Tanıtım Videosu https://www.youtube.com/watch?v=yippxJyaTkg

Kanada’yı öğrencimiz Büşra’dan dinleyin https://www.youtube.com/watch?v=Kcj869O_1so

İlginizi çekebilir..

Visit Manchester | Holidays in Manchester UK | Official Tourist Board

Malvern House Manchester Yaz Okulu

MALVERN HOUSE Malvern House 2000 yılında kurulmuş bir dil okuludur. Standartların üzerinde dil eğitimi sunan bu okulumuz her yıl 100’den fazla ülkeden 3000 öğrenciyi ağırlar. ...