Eurocentres Toronto

Dil eğitimi sektöründe 72 yıllık deneyime sahip olan Eurocentres, 8 ülkede 17 şehre yayılmış bir okullar zinciri olarak dünyanın en köklü dil eğitimi kurumlarından biri olmuştur. Şehirlerin en güzel bölgelerinde konumlanmış okullarıyla, kişiye özel atanan yerleştirme ve eğitim danışmanlarıyla, son teknoloji derslikleri ve eğitim materyalleriyle, öğrencilerinin %87’si tarafından tavsiye edilen bir dil okulu olan Eurocentres, her yıl pek çok ulustan öğrenci ağırladığı için öğrencilerine çok kültürlü bir dil öğrenme deneyimi teklif etmektedir. 8 ile 12 kişi arasında kapasiteye sahip olan sınıflarda verdiği derslere ek olarak, Online Eğitim platformu üzerinden de öğrenilen dil becerilerini pekiştirme olanağı tanımaktadır. Eurocentres, uzman eğitmenleri ve deneyimli öğrenci işleri kadrosuyla öğrencilerine en kaliteli yurt dışı tecrübesini yaşayabilmeleri için birebir ilgi göstermektedir. Eurocentres’ı tercih eden öğrenciler, piyasada bulunabilecek en kaliteli dil eğitimine son derece uygun fiyatlarla ulaşmaktadır.

Neden Toronto?

Neden Eurocentres Toronto?

Günümüzün en hızlı büyümekte olan şehirlerinden biri; Toronto! Toronto şehri New York’a, veya daha yakından bir örnekle İstanbul’a, benzeyen bir şehir olmasına rağmen daha temiz, daha arkadaş canlısı insanların bulunduğu, ve yaşamın daha uygun maliyetli olduğu bir bölgedir. Coğrafi olarak New York, Chicago ve Montreal gibi metropollerin arasında konumlanmış olan Toronto,

2.93 milyonluk nüfusuyla Kanada’nın en büyük şehridir. 15,000’den fazla restorana ev sahipliği yapan dev kent, yılın 305 günü boyunca güneşin ışıkları tarafından bezenir ve yılda 43 milyonu aşkın turiste kucak açarak Kanada’nın en gözde turizm cenneti haline gelmiştir. Toronto’da müzeleri, gece kulüplerini, restoranları, eğitimiyle dünya çapında ün kazanmış üniversiteleri ve CN Kulesi gibi göz kamaştıran yapı ve gökdelenleri bir arada bulabilirsiniz. Kozmopolit şehrin kalabalığına karşın huzurunu korumayı başaran çok nadir bölgelerden biri olan Toronto, Kuzey Amerika kıtasındaki en güvenilir şehir olmasının yanı sıra, günümüzde dünyanın da en “yaşanılası” şehri olarak tanımlanmaktadır. Muhtemelen binlerce müzisyeni, sanatçıyı ve sinema yapımcısını Toronto’ya çeken de, bu bitmek tükenmeyen enerji ile huzur ve sakinliğin sihirli karışımı olmaktadır.

Modern sınıflarda çok geniş bir müfredat yelpazesi, eğlenceli sosyal aktiviteler, dünyaca ünlü Niagara Şelalelerine tur, CN Kulesi’nin tepesinden Toronto manzarası, kıran kırana bir buz hokeyi maçı, ve Ontario Gölü’nde huzurlu bir gezinti için EuroCentres Toronto’yu tercih edebilirsiniz! EuroCentres’ın Toronto’daki okulunda interaktif tahtalar, kütüphane, bilgisayar odası, Wi-Fi ve öğrenci salonu bulunmaktadır.

Akreditasyonlar

  • Languages Canada
  • PTIB (Private Training Institutions Branch)
  • BC EQA (British Columbia Education Quality Assurance)
  • Ontario Ministry of Training Colleges and Universities
  • ALTO (Association of Training Colleges and

Sunulan Programlar

Universities)

  • İngilizceye Başlangıç (Haftada 20/25/30 ders)
  • Genel İngilizce (Haftada 20/25/30 ders)
  • Akademik İngilizce (Haftada 20 ders)
  • İş İngilizcesi (Haftada 20/25 ders)
  • Sınava Hazırlık (IELTS, TOEFL, TOEIC, Cambridge)

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı: Sakin ve huzurlu bir aile ortamında her gün İngilizce pratiği yapma ve gerçek bir yuvanın sıcaklığı ve rahatlığı içinde yaşama fırsatı aile yanı konaklamada! Birlikte çalışılan tüm aileler okul tarafından özenle seçilmekte ve konfordan, kucaklayıcılıktan ödün vermemek adına devamlı ve düzenli olarak denetlenmektedir.

Öğrenci Yurdu veya Daire: Dünyanın dört bir yanından gelen diğer öğrencilerle birlikte yaşamak, yeni arkadaşlar edinmek ve kültürel etkileşimi doruğunda deneyimlemek için seçilebilecek en güzel yol olsa gerek! Okulun denetiminde olan yurt veya dairelerde, tekli veya paylaşımlı şekilde konaklama imkanları sunulmaktadır.

Otel veya Misafirhane: EuroCentres tarafından özenle seçilen otel veya misafir evleri, kısa süreli kalışlar için uygun ve konforlu bir konaklama olanağı teşkil eder.

Vize Süreci

Kanada vizesine başvuru süreci, VFS Global adlı kurum aracılığıyla telefonla veya internet üzerinden konsolosluktan randevu alınarak başlar. Ardından biyometri işlemleri için başvuru sahibi bireysel olarak konsolosluğa müracaat eder. Başvuru Ankara’dan veya İstanbul’dan gerçekleştirilebilir. Vize başvurusunda başvuru sahibinin sponsor olarak gösterdiği banka hesabında, kalacağı her ay için 1100 CAD, uçak bileti için ortalama 1000 CAD, ve toplam kurs ücretinin tamamı hazır bulunmalıdır. 25 haftaya kadar olan kısa süreli vizenin ücreti 185 CAD, 25 haftanın üzerinde verilen uzun süreli vizenin ücreti ise 235 CAD’dır. Kısa süreli vize uzatılamazken, 25 haftanın üzerinde verilen vizeler daha sonra uzatma talebinde bulunulması durumunda uzatılabilmektedir. Vizenin sonuçlanması genellikle 10 iş günü sürmekle beraber, bu sürenin uzaması da son derece olağandır. Kanada konsolosluğu genellikle ülkeye giriş-çıkış yapmaya olanak tanıyan “multiple” vize verir.

Eurocentres Toronto İnternet Sayfası

https://www.eurocentres.com/language-school-toronto

Eurocentres Toronto Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=RTptqZlvaMc

Kanada’yı öğrencimiz Büşra’dan dinleyin

https://www.youtube.com/watch?v=Kcj869O_1so

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin