Eurocentres Lunenburg

Neden EuroCentres?

Dil eğitimi sektöründe 72 yıllık deneyime sahip olan Eurocentres, 8 ülkede 17 şehre yayılmış bir okullar zinciri olarak dünyanın en köklü dil eğitimi kurumlarından biri olmuştur. Şehirlerin en güzel bölgelerinde konumlanmış okullarıyla, kişiye özel atanan yerleştirme ve eğitim danışmanlarıyla, son teknoloji derslikleri ve eğitim materyalleriyle, öğrencilerinin %87’si tarafından tavsiye edilen bir dil okulu olan Eurocentres, her yıl pek çok ulustan öğrenci ağırladığı için öğrencilerine çok kültürlü bir dil öğrenme deneyimi teklif etmektedir. 8 ile 12 kişi arasında kapasiteye sahip olan sınıflarda verdiği derslere ek olarak, Online Eğitim platformu üzerinden de öğrenilen dil becerilerini pekiştirme olanağı tanımaktadır. Eurocentres, uzman eğitmenleri ve deneyimli öğrenci işleri kadrosuyla öğrencilerine en kaliteli yurt dışı tecrübesini yaşayabilmeleri için birebir ilgi göstermektedir. Eurocentres’ı tercih eden öğrenciler, piyasada bulunabilecek en kaliteli dil eğitimine son derece uygun fiyatlarla ulaşmaktadır.

Neden Lunenburg?

İngilizce öğrenirken Nova Scotia’nın başkenti Lunenburg’un zengin tarihini keşfedin ve mükemmel manzaranın tadını çıkarın! UNESCO tarafından Dünya Mirası Sit Alanı olarak tanımlanan bu rengarenk şehirde uzman İngilizce öğretmenlerinden kusursuz bir dil öğrenim deneyimi sizi bekliyor. Bluenose Golf Kulübü’nde golf oynayabilir, at üzerinde gezerek bölgenin kentin tarihini keşfedebilir, tekne turuna çıkarak yunusları, balinaları, fok balıklarını seyredebilirsiniz. Lunenburg’daki okulda kütüphane, bilgisayar odası, Wi-Fi, öğrenci salonu, mutfak ve öğrenim merkezi bulunmaktadır.

Akreditasyonlar

Languages Canada

Sunulan Programlar

  • İngilizceye Başlangıç (Haftada 20/25/30 ders)
  • Genel İngilizce (Haftada 20/25/30 ders)
  • Akademik İngilizce (Haftada 20 ders)
  • İş İngilizcesi (Haftada 20/25 ders)

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı: Sakin ve huzurlu bir aile ortamında her gün İngilizce pratiği yapma ve gerçek bir yuvanın sıcaklığı ve rahatlığı içinde yaşama fırsatı aile yanı konaklamada! Birlikte çalışılan tüm aileler okul tarafından özenle seçilmekte ve konfordan, kucaklayıcılıktan ödün vermemek adına devamlı ve düzenli olarak denetlenmektedir.

Öğrenci Yurdu: Dünyanın dört bir yanından gelen diğer öğrencilerle birlikte yaşamak, yeni arkadaşlar edinmek ve kültürel etkileşimi doruğunda deneyimlemek için seçilebilecek en güzel yol olsa gerek! Okulun denetiminde olan yurt veya dairelerde, tekli veya paylaşımlı şekilde konaklama imkanları sunulmaktadır.

Vize Süreci

Kanada vizesine başvuru süreci, VFS Global adlı kurum aracılığıyla telefonla veya internet üzerinden konsolosluktan randevu alınarak başlar. Ardından biyometri işlemleri için başvuru sahibi bireysel olarak konsolosluğa müracaat eder. Başvuru Ankara’dan veya İstanbul’dan gerçekleştirilebilir. Vize başvurusunda başvuru sahibinin sponsor olarak gösterdiği banka hesabında, kalacağı her ay için 1100 CAD, uçak bileti için ortalama 1000 CAD, ve toplam kurs ücretinin tamamı hazır bulunmalıdır. 25 haftaya kadar olan kısa süreli vizenin ücreti 185 CAD, 25 haftanın üzerinde verilen uzun süreli vizenin ücreti ise 235 CAD’dır. Kısa süreli vize uzatılamazken, 25 haftanın üzerinde verilen vizeler daha sonra uzatma talebinde bulunulması durumunda uzatılabilmektedir. Vizenin sonuçlanması genellikle 10 iş günü sürmekle beraber, bu sürenin uzaması da son derece olağandır. Kanada konsolosluğu genellikle ülkeye giriş-çıkış yapmaya olanak tanıyan “multiple” vize verir.

Eurocentres Lunenburg İnternet Sayfası

https://www.eurocentres.com/language-school-lunenburg

Kanada’yı öğrencimiz Büşra’dan dinleyin

https://www.youtube.com/watch?v=Kcj869O_1so

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin