EUROCENTRES LONDRA

3A6A2726

EUROCENTRES LONDRA

Dil öğretiminde 70 yıldan fazla deneyime sahip olan Eurocentres, tüm dünyadaki okullarda en yüksek standartlarda hizmet vermeyi taahhüt eder. Nitelikli öğretmenler ve özel danışmanlarının rehberliğinde, resmen onaylanmış bir dil merkezinde eğitim görerek, öğrenim serüveninizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Eccleston Meydanı’nın yanında, Victoria metro istasyonuna birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Eurocentres London Central, okurken şehri keşfetmek için mükemmel bir konumdadır. Bu bölgedeki ulaşım ağı ile okula ulaşmak çok kolaydır ayrıca komşu olan caddelerde pek çok dükkan ve restoran da bulunmaktadır.

Londra merkezindeki okulumuzun önünde bulunan büyük ev, erken Victoria dönemi mimarisinin çarpıcı bir örneği olarak hizmet vermektedir. Bununla birlikte, iç mekanda, aydınlık ve iyi donanımlı sınıflara ve pek çok sosyal alanı dahil ederek, çağdaş öğrenme için gerekli tüm imkanlar sağlanmıştır.

Sunulan Programlar,

Genel İngilizce , Yoğun İngilizce, Premium Kurslar, Akademik İngilizce (IELTS),İş İngilizcesi, Birebir Kurslar, Cambridge English Advanced Exam.

Dil seviyeleri, A1– C2

Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alma imkanı.

İmkanlar,

Modern sınıflar,

Interaktif akıllı yazı tahtalar,

Bireysel çalışma odası,

Öğrenci ortak alanı,

Öğrenci bilgisayar odası,

Kahve Makinesi,

Kütüphane,

Ücretsiz Wi-Fi

Konaklama alternatifleri,

Herkese uygun, çok sayıda aile yanında konaklama mevcuttur; çocuklu ailelerden, tek yaşayanlara, emekli çiftlere kadar. Profesyonel acenteler de dahil olmak üzere tüm aileler ve yanında kalacağınız kişiler özenle seçilip ve düzenli olarak denetlenmektedir. Yatak odaları temiz ve konforludur ve tüm öğrencilere sessiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır.Talep üzerine ve haftalık ekstra ücret karşılığında helal, glutensiz, vegan, laktoz intoleransı veya koşer gibi özel beslenme biçimlerine yönelik yiyecekler sunulur.

Londra olmasından kaynaklı farklı yurt alternatifleri de bulunur ve toplu taşıma ile okula ortalama 30-35 dakikalık mesafededirler.

Akreditasyon , British Council, Member English UK, Education UK.

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 250 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Okulun konumu: https://g.page/eurocentres-london?share

Okul web adresi : https://www.eurocentres.com/tr/language-school-london

Okul videosu : https://www.youtube.com/watch?v=Uax5-SaGlpo

Yero Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=4uRa5DD6k1M

3A6A2726

3A6A2644-1 3A6A2843

3A6A2599

3A6A2593

London Central_School_Interior_Students_14

İlginizi çekebilir..

C:\Users\Hp\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\view-from-school-1024x768-22-721d2fe1.jpg

SPRACHCAFFE – NEW YORK

SPRACHCAFFE – NEW YORK Sprachcaffe Languages ​​Plus , 7 farklı dil sunan 30 dil okulunun birliğidir . Sprachcaffe 1983 yılında Alberto ve Marcello Sarno adlı iki kardeş tarafından Almanya’nın Franfurt şehrinde kurulmuştur. ...