EUROCENTRES CAMBRIDGE

cambridge-school-3

EUROCENTRES CAMBRIDGE

Dil öğretiminde 70 yıldan fazla deneyime sahip olan Eurocentres, tüm dünyadaki okullarda en yüksek standartlarda hizmet vermeyi taahhüt eder. Nitelikli öğretmenler ve özel danışmanlarının rehberliğinde, resmen onaylanmış bir dil merkezinde eğitim görerek, öğrenim serüveninizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Cambridge okulumuz Cambridge tren garına beş dakika mesafededir ve yürüyerek ya da bisikletle kolayca ulaşılabilir. Cambridge’in yoğun bir bölgesinde yer alan okulumuzun çevresinde çok sayıda süpermarket, kafe ve restoran bulunmaktadır. Tarihi şehir merkezindeki çeşitli mağaza ve barlar sadece 15 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Dersleriniz ferah ve aydınlık sınıflarla, ders çalışmak ve sosyalleşmek için birçok ortak alanın bulunduğu geniş bir binada yapılacaktır.

Sunulan Programlar,

Genel İngilizce , Yoğun İngilizce, Premium Kurslar, Akademik İngilizce.

Dil seviyeleri, A1– C2

Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alma imkanı.

İmkanlar,

Modern sınıflar,

Interaktif akıllı yazı tahtalar,

Öğrenci ortak alanı,

Öğrenci bilgisayar odası,

Oyun odası,

Bahçe,

Masa tenisi,

Kütüphane,

Ücretsiz Wi-Fi

Konaklama alternatifleri,

Herkese uygun, çok sayıda aile yanında konaklama mevcuttur; çocuklu ailelerden, tek yaşayanlara, emekli çiftlere kadar. Profesyonel acenteler de dahil olmak üzere tüm aileler ve yanında kalacağınız kişiler özenle seçilip ve düzenli olarak denetlenmektedir. Yatak odaları temiz ve konforludur ve tüm öğrencilere sessiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır.Talep üzerine ve haftalık ekstra ücret karşılığında helal, glutensiz, vegan, laktoz intoleransı veya koşer gibi özel beslenme biçimlerine yönelik yiyecekler sunulur.

Farklı yurt alternatifleri de bulunur ve yürüme mesafesinde olup ortalama 25-30 dakikadır.

Akreditasyon , British Council, Member English UK, Eduacation UK.

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 250 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Okulun konumu: https://g.page/eurocentres-cambridge?share

Okul web adresi : https://www.eurocentres.com/tr/language-school-cambridge

Okul videosu : https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=zVvopEZR_5I&feature=emb_title

Yero Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=4uRa5DD6k1M

cambridge-school-3

cambridge-school-1

Cambridge_School_Interior_Students_02 cambridge-school-4 cambridge-school-5 cambridge-school-6 Cambridge_Students_Social Activities_03

 

İlginizi çekebilir..

Mayıs Ayı İndirimleri

Mayıs Ayı İndirimleri Es Dubai Mayıs Ayı İndirimleri Clubclass Mayıs Ayı İndirimleri ILSC Mayıs Ayı İndirimleri Kaplan Mayıs Ayı İndirimleri