EUROCENTRES BRIGHTON

Brighton_School_Student lounge_Students_01

EUROCENTRES BRIGHTON

Dil öğretiminde 70 yıldan fazla deneyime sahip olan Eurocentres, tüm dünyadaki okullarda en yüksek standartlarda hizmet vermeyi taahhüt eder. Nitelikli öğretmenler ve özel danışmanlarının rehberliğinde, resmen onaylanmış bir dil merkezinde eğitim görerek, öğrenim serüveninizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Brighton İngiltere genelinde, güneşli iklimi, klasik Victoria dönemi mimarisi ve harika okyanus manzaraları ile tanınmaktadır. Şehir, deniz esintileri ve eğlence dolu bir atmosferin tadını çıkarmak için gelen yerli İngilizlerin yanı sıra yabancılar tarafından da sıkça ziyaret edilen, tarihi simge yapıların ve modern eğlencenin eşsiz bir karışımıdır.

Brighton gece hayatıyla ünlü olsa da, gündüzleri de yapılabilecek ve gezilebilecek birçok aktivite ve mekan vardır. Başlıca atraksiyonlarından biri olan muazzam Brighton Palace iskelesi, düzenli olarak parti ve konserlere ev sahipliği yaparken, bünyesinde barındırdığı geleneksel araçları daha çağdaş roller coaster’larla birleştiren bir luna parka sahiptir. Pavilion Gardens harika bir gün geçirmenizi vaat ederken ve Royal Pavilion, geleneksel İngiliz Sarayı tarzında Çin ve Hint etkilerini görmek için nadir bir fırsattır.

Sunulan Programlar,

Genel İngilizce , Yoğun İngilizce, Premium Kurslar, Akademik İngilizce. Cambridge English Advanced Exam hazırlık, Yeni başlayanlar için İngilizce, IELTS.

Dil seviyeleri, A0– C2

Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alma imkanı.

İmkanlar,

Modern sınıflar,

Interaktif yazı tahtaları,

Öğrenci ortak alanı,

Öğrenci bilgisayar odası,

Bahçe,

Masa tenisi,

Kütüphane,

Ücretsiz Wi-Fi

Konaklama alternatifleri,

Herkese uygun, çok sayıda aile yanında konaklama mevcuttur; çocuklu ailelerden, tek yaşayanlara, emekli çiftlere kadar. Profesyonel acenteler de dahil olmak üzere tüm aileler ve yanında kalacağınız kişiler özenle seçilip ve düzenli olarak denetlenmektedir. Yatak odaları temiz ve konforludur ve tüm öğrencilere sessiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır.Talep üzerine ve haftalık ekstra ücret karşılığında helal, glutensiz, vegan, laktoz intoleransı veya koşer gibi özel beslenme biçimlerine yönelik yiyecekler sunulur.

Farklı yurt alternatiflerivardır,okula yürüme mesafesinde 10-15 dakikadır.

Akreditasyon , British Council, Member English UK, Eduacation UK.

2019 EXCELENCE AWARD MÜŞTERİ MEMNUNİYET ÖDÜLÜNÜ KAZANMIŞTIR.

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Kurs konaklama kayıt ücretleri dışında.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 250 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Okulun konumu: https://g.page/eurocentres-brighton?share

Okul web adresi : https://www.eurocentres.com/tr/language-school-brighton

Okul videosu : https://www.youtube.com/watch?v=yytCuVCRX1o

Yero Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=4uRa5DD6k1M

Brighton_School_Student lounge_Students_01

Brighton_School_Interior_Students_01_

Brighton_School_Learning centre_02

Brighton_School_Learning centre_Students_01_

Brighton_Social Activities_03_

İlginizi çekebilir..

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin