EUROCENTRES BOURNEMOUTH

Bournemouth_School_Interior_Students_05

Dil öğretiminde 70 yıldan fazla deneyime sahip olan Eurocentres, dünyadaki tüm okullarında en yüksek standartlarda hizmet vermeyi taahhüt eder. Nitelikli öğretmenler ve özel danışmanlarının rehberliğinde, resmen onaylanmış bir dil merkezinde eğitim görerek, öğrenim serüveninizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Eurocentres’in 1946’da kurduğu ilk okulu Bournemouth, İngiltere’nin güney sahilinde güzel bir sahil kasabasıdır. İngiltere’nin en iyi plajı seçilen Bournemouth plajı, sörf, kürek sörfü gibi su sporlarından hoşlananlar veya sadece yürümek, güneşlenmek ve rahatlamak isteyenler için idealdir.

Bournemouth’daki okulumuz şehir merkezine yürüme mesafesinde ve plaja sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Okulumuza aynı zamanda otobüsle kolayca ulaşılabileceği gibi tren istasyonuna da yürüme mesafesindedir. Okul, yenilenmiş iç mekanlara ve geniş bir bahçeye sahip olan orijinal, tarihi binada bulunmaktadır.

Sunulan Programlar,

Genel İngilizce , Yoğun İngilizce, Özel Dersler, Akademik İngilizce , Yeni başlayanlar için İngilizce, IELTS.

Dil seviyeleri, A0– C2

Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alma imkanı.

İmkanlar,

Modern sınıflar,

Interaktif akıllı yazı tahtalar,

Öğrenci ortak alanı,

Öğrenci bilgisayar odası,

Bahçe,

Masa tenisi,

Voleybol Sahası,

Dua odası,

Kütüphane,

Ücretsiz Wi-Fi

Konaklama alternatifleri,

Herkese uygun, çok sayıda aile yanında konaklama mevcuttur; çocuklu ailelerden, tek yaşayanlara, emekli çiftlere kadar. Profesyonel acenteler de dahil olmak üzere tüm aileler ve yanında kalacağınız kişiler özenle seçilip ve düzenli olarak denetlenmektedir. Yatak odaları temiz ve konforludur ve tüm öğrencilere sessiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır.Talep üzerine ve haftalık ekstra ücret karşılığında helal, glutensiz, vegan, laktoz intoleransı veya koşer gibi özel beslenme biçimlerine yönelik yiyecekler sunulur. Yurt seçeneği bulunmamaktadır.

Akreditasyon , British Council, Member English UK, Eduacation UK.

2019 EXCELENCE AWARD MÜŞTERİ MEMNUNİYET ÖDÜLÜNÜ KAZANMIŞTIR.

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 250 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Okulun konumu: https://g.page/Eurocentres-Bournemouth?share

Okul web adresi : https://www.eurocentres.com/tr/language-school-bournemouth

Okul videosu : https://www.youtube.com/watch?v=Pou2Gm1zht8

Yero Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=4uRa5DD6k1M

Bournemouth_School_Interior_Students_05

Bournemouth_School_Reception_02

Bournemouth_School_Lounge_Students_05 Bournemouth_School_Leisure room_01

Bournemouth_School_Library_01

Bournemouth_School_Learning centre_02

 

İlginizi çekebilir..

MEKSİKA’DAN WORK AND TRAVEL 2021 VİZESİ

Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı ve Meksika Başkonsolosluğunun özel çalışması sonucu Türk öğrencilere 2021 Work and Travel için Meksika’dan vizeye başvurma imkanı tanınmıştır. Meksika çok ...