ELI Dublin Yaz Okulu

Dublin Uçak Bileti İle İrlanda'nın Eğlenceli Başkentini Gezin ...

ELI SCHOOLS

ELI Schools | LinkedIn

İrlanda’da Dublin ve Drogheda olmak üzere iki farklı lokasyonda eğitim veren ELI butik bir okuldur. Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere yüksek kalitede İngilizce eğitimi ve konaklama sunar. Deneyimli öğretmenleri ve ilgili personelleriyle ön plana çıkan ELI dil öğrenmek ve sosyalleşmek için ideal bir kurumdur. ELI İrlanda’ya özgü bir okuldur ve butik bir okul olarak hizmet vermektedir. Öğrenciye birçok farklı program sunar bunlardan bazıları Genel İngilizce, Akşam Programları, Yaz Kampı gibi programlardır.

Akreditasyonları

ELI birden çok akreditasyona ve uluslararası organizasyona üye bir okuldur. Bunlar Trinity College, Learner Protection, Interim List of Eligible Programmes, Association of Language Travel Organizasations’tur.

Neden ELI?

-10 yıldan fazla deneyimli kurucu ekip

-Arkadaş canlısı ve deneyimli eğitmen kadrosu

-Güvenli konaklama

-Akreditasyonları ve uluslararası organizasyonlara üyeliği

-Sosyal aktivitelere verdiği önem

-Son teknoloji eğitim araçları

-Butik bir okul olması

-Okulun mesai saatleri dışında da acil çağrı hattı kullanması, böylece öğrenci herhangi bir sorun yaşadığında 7/24 okula ve yetkililere ulaşabilir.

-25 farklı derslik

-Oyun alanları ve kafeterya

-Ücretsiz WiFi ve bilgisayar odası

ELI-GENÇ YETİŞKİN PROGRAMI-DUBLIN-DISCOVER DUBLIN

Dublin Uçak Bileti İle İrlanda'nın Eğlenceli Başkentini Gezin ...

https://www.elischools.com/wp-content/uploads/2018/07/DSC_0770.jpg

İrlanda bir öğrencinin yaz kampına katılması için gerek kültürü gerek de yakın bir destinasyon olması açısından oldukça doğru bir seçenektir. İrlanda insanlarının oldukça sıcakkanlı olmasının yanı sıra İrlanda çok güvenli de bir ülkedir. Her yaz dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere ev sahipli yapar. Doğal güzellikleri, tarihi yapıları, insanlarıyla ön plana çıkan bu eşsiz ülke öğrencilere ELI’nin de tecrübesiyle birlikte unutulmaz deneyimler yaşatacaktır.

Dublin İrlanda’nın başkentidir. Şehir yapılacak sınırsız aktivite mevcuttur. Yerel halkı oldukça arkadaş canlısıdır. Temple barda sosyalleşirken, Trinity kütüphanesini ve Ulusal müzesini gezmeyi de unutmamalısınız. Şehir hem modern hem de tarihi birçok yapıyı bünyesinde barındırır. Bir sürü park ve bahçe mevcuttur, şehirden kaçıp huzur bulmak için ideal yerlerdir.

https://www.elischools.com/wp-content/uploads/2018/07/DSC_0675.jpg

Modern ve tarihsel binaları ve eşsiz kültürüyle meşhur olan Dublin’de yer olan okul, önemli birçok noktaya yürüme mesafesindedir. Hem şehir hayatı yaşamak hem de doğal güzellik arayan öğrencilere eşsiz bir deneyim sunar. Okul binası kanalın yanında yer alır. Okul bulunduğu konum itibariye seçkin bir çevreye sahiptir ve güvenli bir mahallede yer alır. Google, Facebook gibi önemli şirketlere de yürüme mesafesindedir.

Program ve Aktiviteler

https://www.elischools.com/wp-content/uploads/2018/07/DSC_0730.jpg

Tüm etkinlik ve organizasyonlar deneyimli ELI ekibi tarafından denetlenir. Eğlenceli ve kültürel aktiviteler sunulur. Pakete 3 öğleden sonra aktivitesi ve 1 akşam etkinliği dahildir. Öğrenciler hafta sonları tam günlük turları da tercih edebilirler. Bu program Discover Dublin programı olarak da bilinir. Öğrenci bu programla sadece dilini geliştirmeyecek aynı zamanda Dublin’i de keşfedecektir. 16-19 yaş arası gençlerin katılımına açıktır. Bu program genç yetişkinlere uluslararası bir ortamda eğitim alma imkanı sunar.

Aşağıda bir haftalık örnek bir programa ulaşabilirsiniz.

C:\Users\Hp\Desktop\dikovuır.png

Sunulan diğer aktivitelerden bazıları:

C:\Users\Hp\Desktop\sfgf.png

Konaklama

Dublin’deki Discover Dublin programında öğrenci aile yanında yarım pansiyon konaklar. Aile yanı konaklamalar okula 40 dakika mesafede yer almaktadır. Bu aileler belirli testlere tabi tutulmuş ve polis kontrolünden geçmiş ailelerdir. ELI için en önemli şeylerden biri güvenliktir. Pakete sınırsız bir seyahat kartı dahildir, öğrenci konaklamasından okula ulaşımını bu kartlarla sağlayabilir.

Programa neler dahil?

-Gidiş geliş havaalanı transferi

-Yarım pansiyon aile yanı konaklama

-Seyahat kartı

-Haftalık 15 saat Genel İngilizce eğitimi

-İsteğe bağlı aktivite programı

-1 akşam aktivitesi

-15 öğrenciye 1 grup lideri

-Sertifika

Önemli Linkler:

Okulun websitesi: https://www.elischools.com/tr/genc-yetiskin-dublini-kesfedin/

Okulun tanıtım videosu: https://www.youtube.com/watch?v=9HFXjiySaF4

Youtube kanalımızda ELI okul temsilcisini ağırladık: https://www.youtube.com/watch?v=dueCPanS2YA

İlginizi çekebilir..

MEKSİKA’DAN WORK AND TRAVEL 2021 VİZESİ

Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı ve Meksika Başkonsolosluğunun özel çalışması sonucu Türk öğrencilere 2021 Work and Travel için Meksika’dan vizeye başvurma imkanı tanınmıştır. Meksika çok ...