ELI Drogheda Yaz Okulu

https://www.elischools.com/wp-content/uploads/2018/07/14_edited.jpg

ELI SCHOOLS

ELI Schools | LinkedIn

İrlanda’da Dublin ve Drogheda olmak üzere iki farklı lokasyonda eğitim veren ELI butik bir okuldur. Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere yüksek kalitede İngilizce eğitimi ve konaklama sunar. Deneyimli öğretmenleri ve ilgili personelleriyle ön plana çıkan ELI dil öğrenmek ve sosyalleşmek için ideal bir kurumdur. ELI İrlanda’ya özgü bir okuldur ve butik bir okul olarak hizmet vermektedir. Öğrenciye birçok farklı program sunar bunlardan bazıları Genel İngilizce, Akşam Programları, Yaz Kampı gibi programlardır.

Akreditasyonları

ELI birden çok akreditasyona ve uluslararası organizasyona üye bir okuldur. Bunlar Trinity College, Learner Protection, Interim List of Eligible Programmes, Association of Language Travel Organizasations’tur.

Neden ELI Schools?

-10 yıldan fazla deneyimli kurucu ekip

-Arkadaş canlısı ve deneyimli eğitmen kadrosu

-Güvenli konaklama

-Akreditasyonları ve uluslararası organizasyonlara üyeliği

-Sosyal aktivitelere verdiği önem

-Son teknoloji eğitim araçları

-Butik bir okul olması

-Okulun mesai saatleri dışında da acil çağrı hattı kullanması, böylece öğrenci herhangi bir sorun yaşadığında 7/24 okula ve yetkililere ulaşabilir.

-25 farklı derslik

-Oyun alanları ve kafeterya

-Ücretsiz WiFi ve bilgisayar odası

ELI JUNIOR YAZ KAMPLARI-DROGHEDA

Drogheda - Wikipedia

https://www.elischools.com/wp-content/uploads/2018/07/14_edited.jpg

İrlanda bir öğrencinin yaz kampına katılması için gerek kültürü gerek de yakın bir destinasyon olması açısından oldukça doğru bir seçenektir. İrlanda insanlarının oldukça sıcakkanlı olmasının yanı sıra İrlanda çok güvenli bir ülkedir. Her yaz dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere ev sahipli yapar. Doğal güzellikleri, tarihi yapıları, insanlarıyla ön plana çıkan bu eşsiz ülke öğrencilere ELI’nin de tecrübesiyle birlikte unutulmaz deneyimler yaşatacaktır.

https://www.elischools.com/wp-content/uploads/2018/07/10_edited-1.jpg

Drogheda’da öğrenci dil becerilerini geliştirirken aynı zamanda da sosyalleşme imkanı bulacaktır. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler kendi yaşıtlarındaki öğrencilerle İrlanda kültürünü keşfedip dil becerilerini geliştirir. Drogheda Dublin şehir merkezine 30 dakika uzaklıktadır. Nüfusu 50.000’dir. Doğal güzellikleriyle ön plana çıkar. Okul şehir merkezine oldukça yakın büyük ve eski bir binada yer alır. Rıhtıma, alışveriş merkezine ve önemli kültür alanlarına öğrenci 5 dakika yürüyerek ulaşabilir.

Bu merkez yaz kampı programına 10-15 yaş arasındaki gençleri kabul eder.

Yaz okullarındaki en büyük avantaj öğrenci kafede sunulan ev yapımı yiyecekleri, tamamen taze meyveleri sipariş edebilir.

Konaklama

Yaz kampı aile yanında tam pansiyon konaklama sunar. Öğrencinin konaklama yapacağı aileler okula 15 dakika mesafede yer alır. Bu aileler belirli testlerden geçerek seçilmiştir. Öğrenci konaklamasından okula okulun özel kiraladığı bir otobüsle varır. ELI’nin en büyük önceliklerinden biri güvenliktir.

Program ve Aktiviteler

https://www.elischools.com/wp-content/uploads/2018/07/12_edited2.jpg

Program haftada 15 saat Genel İngilizce, öğleden sonraları ise etkinlikler sunar. Etkinlik programı 3 akşam etkinliği ve hafta sonu tam gün gezi şeklindedir. Spor, kültür ve açık hava aktiviteleri gibi etkinlikleri haftanın 5 günü öğleden sonra sunar.

Aşağıda bir haftalık örnek bir programa ulaşabilirsiniz.

C:\Users\Hp\Desktop\elişko.png

Okul öğrenciye birçok farklı sosyal aktiviteyle dil becerisini geliştirme ve sosyalleşme imkanı sunar. Tablodan 5 günlük sosyal aktivite programını inceleyebilirsiniz.

C:\Users\Hp\Desktop\elişkoss.png

Programa neler dahildir?

-Gidiş Dönüş Transfer

-Tam pansiyon aile yanı konaklama

-Okula özel servis imkanı

-Haftada 15 saat Genel İngilizce eğitimi

-15 öğrenciye 1 grup lideri

-5 hafta içi aktivitesi

-3 farklı akşam aktivitesi

-1 tam gün otobüs turu

-Sertifika

Önemli Linkler

Okulun websitesi: https://www.elischools.com/tr/yaz-kamplari/

Okulun tanıtım videosu: https://www.youtube.com/watch?v=0Pqk5fgw2Uw

https://www.youtube.com/watch?v=H2JQP-tVSBU

Youtube kanalımızda ELI okul temsilcisini ağırladık: https://www.youtube.com/watch?v=dueCPanS2YA

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin