Dubai Dil Okulu için 10 Sebep

Dubai Dil Okulu için 10 Sebep

 

  1. Resmi dili Arapça olsa da konuşulan dil İNGİLİZCE. Sokakta tabelalarda İngilizce açıklamalara mecburidir.
  2. Nüfusunun %92.5’u expat yani yurt dışından gelen İngilizler, Fransızlar bu da İngilizce kullanımı açısından oldukça farklı kültürlerden arkadaş edinebilir dilinizi pratik edebilirsiniz.
  3. ÇALIŞMA İZNİ , evet yanlış duymadınız 3 ay ve üzeri dil eğitimine giderseniz yasal olarak ÇALIŞMA İZNİNİZ var hem DİLİNE hem de CEBİNE katkı sağlar.
  4. Turizmin başkenti, yüzlerce farklı iş olanağı alternatifi mevcut, üstelik iş bulduğunuz takdirde orada kalma şansınız ÇOK KOLAY!
  5. Dünya’nın en popüler üniversitelerinin Dubai kampüsünde eğitim alarak; hem daha kolay kabul sağlayıp hem de bir yandan eksta burs imkanlarıyla fiyatları daha makul hala getirebilirsiniz. Örneğin, İngiltere’nin Middlesex Üniversitesi’nin Dubai kampüsünde eğitim alarak hem İngiltere’den diploma sahibi olabilir hem de daha uyguna eğitim alabilirsiniz.
  6. Neden mi Dubai? Çünkü Dubai dünya devlerinin özelliklerinden harika bir karışım elde etmiş, nüfusunun büyük çoğunluğunu dışarıdan gelen insanlardan aldığı için onların kültürünü de içinde barındırmakta. Örneğin, ABD fast-food restoranı Wendys’ten yemeğini yedikten sonra hemen karşısından İngilizlerin ünlü kahvecisi Costa’dan kavenizi içerebilirsiniz.
  7. Dünya’nın en güvenilir ülkelerinden biri, ceza ve yasa sistemlerinden dolayı suç oranı hiç yok gibi bir şey! Cep telefonunuzu takside mi unuttunuz, üzülmeyin o size geri gelecek! J
  8. Deniz, kum, güneş!360 gün güneşli havalarla enerji bulayım derseniz tam olarak aradığınız yer burası!
  9. Vizesi oldukça Kolay ve GARANTİ gibi bir şey! Bu zamana kadar hiç red almış bir TÜRK öğrenci görmedik! Sadece okul belgesi, pasaport ve fotoğraf ile vizeyi alabiliyoruz, öyle banka hesap bilgisi, niyet mektubu vs hiç GEREK YOK!
  10. Bir yandan denize gireyim, veya çölde safari yapayım diye plan yapabilirken bir yandan kendinizi international bir ortamda yat kiralayarak parti yapıyorken bulabilirsiniz! Dubai’de gece hayatı se oldukça aktif, sadece otellerde gece kulüplerinin bulunması nedeniyle güvenli olması ile beraber, ilginç bir bilgiyi de sizlerle paylaşmak isteriz ki haftanın belirli günlerinde kadınların gece kulüplerinden içecekler ücretsiz! Bir Arap ülkesi için oluşabilecek ön yargıların aksine oldukça hareketli, gelişmiş bir ülke kendisi!

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin