DELFIN , LONDRA

Delfin School London

DELFIN , LONDRA

Delfin English School, Londra’da hem eğlenceli hem de eğitsel bir dil kursu deneyimi sunar. Öğrencilerin özel ve farklı bir şeyin parçası olmalarını isteyen okul ,Delfin’de sadece bir yabancı dil öğrenmekle kalmaz aynı zamanda küresel ‘Delfiners’ ailesinin bir parçası olma imkanı sağlar.

Şaşırtıcı sosyal programları , Londra’nın sunduğu her şeyi denemenize ve sınıf dışında çok sayıda İngilizce pratik yapmanıza olanak tanır. Ders eğlenceli olduğu sürece, öğrencilerin daha hızlı seyahat edeceğini bilen okul, eğitime tutkulu ve deneyimli öğretmenler ile öğrenme hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. Hedeflerinizi anlayan ve sizinle yakın temas halinde olmaya çalışan öğretmenlerin hepsinin sertifikalı birer eğitimci olmasına özen gözterir ve öğretmenlerini dikkatle seçer.

Ayrıca okulda eğitiminiz ve konaklamanız boyunca mümkün olan en eğitici ve eğlenceli bir şekilde geçirmenize yardımcı olan harika bir destek ekibi bulunur. Tüm sorunlar için rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Delfin London, eğitim açısından Londra’nın merkezi sayılan ve güzelliğiyle ünlü Bloomsbury Meydanı’nda yer almaktadır. Okul, mağazalarıyla ünlü Oxford Street’e, gece hayatıyla bilinen Soho ve West End’in yanı sıra Covent Garden’a sadece on dakika yürüyüş mesafesindedir . Londra’nın vaat ettiği her şeyin keyfini çıkarmak için buradan daha iyi bir konumda olamazsınız.

DELFIN Internet Sitesi: https://www.delfinschool.comlondon/tr//schools/london/

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/wexjRkXaRs4jnXP86

DELFIN YouTube LONDRA Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=kp_ROM3WlfU

Neden DELFIN? Neden LONDRA?

 • 200 kişilik kapasiteye sahip okulumuzda yaş ortalaması 25 ‘tir. Sınıflar maksimum 15 kişiliktir ve ortalama olarak 12 öğrenci bulunur. Başlangıç seviyelerinde ise bu sayı 8 ‘e düşer.Öğrenci kapasitesi düşük olan okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Delfin English School London, Georgian stilinde inşa edilmiş geniş, aydınlık ve modern bir binada hizmet vermektedir. Binada geniş bir öğrenci odası, bilgisayar odası ve bireysel çalışma odası bulunmaktadır.
 • Türk öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen lokasyonlardandır.
 • Okulumuzun memnuniyet oranı yüksektir ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Diğer pek çok okula göre indirimli fiyatlar sunmaktadır bu da İngiltere Londra gibi bir yerde eğitim almak isteyenler için oldukça iyidir. Düşük maliyetle daha uzun süre eğitim almanızı sağlayabilirsiniz.
 • Butik şeklinde oluşmuş okulumuzun aynı zamanda İrlanda Dublin ‘de de şubesi bulunmaktadır.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur

Konaklama Detayları

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışında eğitim görmeye giden öğrencilerin yaşadığı deneyimin büyük bir kısmı yerel kültürle iç içe olmak olduğundan, bunu elde etmenin en iyi yolu aile yanında konaklamayı tercih etmektir. 1-2 veya 3-4 bölgelerinde yer alan ev sahipleri size tek kişilik veya ortak kullanılan odalar, yarım veya tam pansiyon, kendine özel veya ortak banyoya sahip odalar gibi birçok seçenek sunmaktadırlar. Hatta dilerseniz, okula daha yakın bir konumda bulunan “executive” aile yanında konaklayabilirsiniz.

Yurt Konaklamaları

Üniversite stilinde, mutfak ve sosyal hizmetlerin diğer öğrencilerle ortak kullanıldığı apartmanlardan oluşan geniş bloklarda kalmayı tercih eden öğrenciler için yurt ideal bir seçenektir. Londra’da özel ihtiyaçlarınıza göre çeşitli yurtta konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Londra’da, 1-3 bölgelerinde ve okuldan 20 ile 45 dakika arası seyahatle ulaşılabilecek uzaklıkta konutlar bulunmaktadır. Öğrenciler dilerlerse özel banyolu bir oda seçebilirler.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler
 • Genel İngilizce + İs İngilizcesi
 • Online Eğitim

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

Okul, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Common Room IMG_2858-2 Student IT Room IMG_2866-2 Delfin School London London_classroom