DELFIN DUBLIN

C:\Users\pro2000\Desktop\542617_397635746932133_1636989042_n.jpg

DELFIN DUBLIN

C:\Users\pro2000\Desktop\542617_397635746932133_1636989042_n.jpg

Dublin birçok olanağa sahip, büyüleyici bir ortaçağ karışımı aynı zamanda modern mimarisi , tarihi ve kültürel zenginlikleri, harika alışveriş imkanları, yemek çeşitliliği, gece hayatıyla herkese hitap eden muhteşem bir şehirdir. Öğrenciler eğitim için Dublin’i tercih ettiklerinde muhakkak sevecekleri bir şeyler bulurlar.

Neden Delfin Dublin ?

Delfin Dublin, Dublin’in kalbinde, merkezi bir konumda yer almaktadır.

Hareketli Temple Bar’a 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Delfin İngilizce Dil Okulu Dublin’de hem eğlenceli, hem de eğitsel bir dil kursu deneyimi sunuyor. Öğrenciler özel ve farklı bir deneyim yaşıyorlar. Delfin’de sadece bir yabancı dil öğrenmekte kalmayıp, Delfin ailesinin bir parçası olacaksınız.

Muhteşem sosyal programları sayesinde, bol bol İngilizce pratiği yapmanızı sağlıyorlar. Ders eğlenceli geçtiği için daha hızlı yol katetmenizi sağlayan bir eğitim sistemi sunuluyor! Eğitime tutkun ve deneyimli öğretmenleri, öğrenim amacınıza ulaşacağınızı vadediyor. Hedeflerinizi anlayan ve sizinle sıkı ilişki içinde olmak için uğraşan öğretmenler özenle seçiliyor. Ayrıca okulda, eğitiminizi mümkün olan en eğitsel ve eğlenceli şekilde geçirmenize yardımcı olan harika bir destek ekibi bulunmaktadır.

 

Olanaklar ;

 • 33 aydınlık ve ferah sınıf
 • Ortalama 12 kişilik gruplarla kaliteli bir eğitim
 • Bilgisayar odası,
 • Öğrenci salonu,
 • Çalışma alanı,
 • Öğrenci kafesi
 • Kütüphane
 • Bina genelinde ücretsiz Wi-Fi
 • Mükemmel sosyal programlar

Akreditasyonlar

Mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanız için eğitiminiz için akredite bir dil okulu seçmek önemlidir.

C:\Users\pro2000\Desktop\trinity.png C:\Users\pro2000\Desktop\bildung.png C:\Users\pro2000\Desktop\acels.png

C:\Users\pro2000\Desktop\ireland.png C:\Users\pro2000\Desktop\cambridge (1).png

Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce 15/20/30 saat
 • Sınavlara Hazırlık kursları
 • İş İngilizcesi
 • Akademik İngilizce
 • Birebir dersler

Konaklama

Aile Yanı Konaklama

C:\Users\pro2000\Desktop\indir.jpg

Yurt dışında eğitim görmeye giden öğrencilerin yaşadığı deneyimin büyük bir kısmı yerel kültürle iç içe olmak olduğundan, bunu elde etmenin en iyi yolu aile yanında konaklamayı tercih etmektir. Genellikle şehir merkezinin 30-45 dk yakınında yer alan evlerde size tek kişilik veya ortak kullanılan odalar, yarım veya tam pansiyon, kendine özel veya ortak banyoya sahip odalar gibi birçok seçenek sunmaktadırlar. Hatta dilerseniz, okula daha yakın bir konumda bulunan “executive” aile yanında konaklayabilirsiniz. Dublin’de hizmet veren ev sahiplerinin tümünü bizzat okul tarafından tanındığı için, İrlandalılar’a yaraşır bir samimiyette ağırlanırsınız.

Yurt Konaklaması

C:\Users\pro2000\Desktop\indir.jpg

Üniversite stilinde, mutfak ve sosyal alanların diğer öğrencilerle ortak kullanıldığı apartmanlardan oluşan geniş diğer öğrencilerle kalmayı tercih eden öğrenciler için yurt ideal bir seçenektir. Dublin’de ihtiyacınıza göre birçok yurtta konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Tercih edildiği durumda kendine özel banyosu olan konutlar okula yürüme mesafesinde yer almaktadır.

 • Öğrenciler , konaklama iptal taleplerini konaklama başlangıç tarihinden 1 ay öncesinden bildirmelidir.

Faydalı Linkler

Delfin okulları web sitesi : https://www.delfinschool.com/tr/dublin/

Dil Okulu nedir ? https://www.youtube.com/watch?v=zlzAJjvCAVE

İrlanda Hakkında önemli bilgiler : https://www.youtube.com/watch?v=ScrkCHL3Fzk

Delfin Okulları Youtube : https://www.youtube.com/user/delfinenglishschool

Delfin Okulları Facebook hesabı : https://www.facebook.com/delfinenglishschool/

Delfin Okulları Instagram hesabı : https://www.instagram.com/delfinschool/

Delfin okulları Twitter hesabı : https://twitter.com/delfinschool

Delfin Dublin Google Maps : https://goo.gl/maps/P3rWo4AQZb6buveNA

İlgili linkleri ve YouTube videolarını ekledik, şimdi de sizlere genel olarak birkaç ipucundan bahsedelim

İrlanda’da dil okuluna gitmeye karar verdiyseniz , İrlanda Konsolosluğu’na vize başvurusu yapılması gerekmektedir. İrlanda vizesi başvurusu , okul başlangıç tarihinden maksimum 3 ay öncesinde yapılabilir. İrlanda vize ücreti 92 €’dur. Bu aşamada Yero Yurtdışı Eğitim olarak, bütün öğrencilerimize ücretsiz eğitim danışmanlığımıza ek olarak ücretsiz vize danışmanlığı vererek , hazırlanacak evraklar , gerekli başvurular ve konsolosluklara ödenecek harç ücretleri gibi konularda yönlendirmeleri yapıyoruz. Öğrencilerimiz, ilgili birimden randevusu alınıp, randevu günü geldiğinde parmak izi vermeye, pasaportunu ve hazırlanan evraklarını teslim etmeye kendileri gidiyorlar. Daha sonra eğer vize alması onaylamış ise 90 günlük öğrenci vizesi pasaportuna basılmış halde pasaport öğrenciye kargoyla iletiliyor. İrlanda’da Work and Study programı kapsamında hem dil eğitimi alıp hem çalışmak isteyen yani 25 hafta ve üzeri eğitime giden öğrenciler 90 günlük vizeleri olduğu için , vize uzatma işlemini İrlanda’da Garda Polis Merkezinden 300 Euro ücret karşılığında yapıp vizelerini 8 aya kadar uzatabilirler. Bu durumda öğrenci 25 haftalık bir eğitime kayıtlıysa , 6 ay eğitim alıp, ilk günden itibaren çalışma hakkına sahip olarak, okul bittikten sonraki 2 ayda kendi tercihleri doğrultusunda , çalışabilir , eğitim alabilir ya da İrlanda’yı gezerek 2 ayı bu seçeneklerden istediği şekilde değerlendirebilir. Garda dediğimiz Polis Birimi’ne başvuru yapmak için erken randevu almak gerekli olduğundan, Türkiye’deyken , daha İrlanda’ya gitmeden randevu almanızı önerip, nasıl ve nereden yapılacağına dair gerekli yönlendirmeler tarafımızdan yapılmaktadır. İrlanda’da vize uzatma işlemi eğitim alındığı sürece 3 defa yapılabilir. Yani öğrenci 33 haftalık x 3 defa uzatma süresiyle, toplamda 2 yıl İrlanda’da kalabilmektedir. Yurtdışı Seyahat Sigortasından da bahsedecek olursak , İrlanda’ya gitmeden önce yaptırmanız zorunludur. Okul tarafından veya sigorta şirketlerinden muhakkak yaptırmanız gerekmektedir. Bu konuda da yine, Yero Yurtdışı Eğitim danışmanınız detaylı olarak bilgilendirme yapacaktır.

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin