CONCORDE INTERNATIONAL –CANTERBURY

https://estatic.languagecourse.net/tr/images/schools/concorde-international-canterbury_5.jpg

CONCORDE INTERNATIONAL –CANTERBURY

Kurucusu Colin Stone, bu şirketi Concorde International olarak adlandırdı – çünkü en başından beri, okulun tüm uluslardan insanların, aynı kalpten, dostluk, uyum içinde bir araya geleceği bir yer olacağı konusunda ısrar etti.

On dilde konuşan personeli olan, öğrencilere başarıya ders vermede deneyimli arkadaş canlısı öğretmenler ile bağımsız, aileye ait bir dil kursudur.

English School Concorde International, Canterbury şehrinin kalbinde, yoğun ana caddeye ve Canterbury Katedrali’ne sadece birkaç adım uzaklıkta yer almaktadır. 50 yıllık deneyimi ile dünyanın her yerinden öğrencileri ağırlamaktadır.

Farklı yaş gruplarındaki öğrenciler, örneğin ana High Street’in yanındaki Garden House’da okuyan genç sınıf grupları ve genç yetişkinler ve daha yaşlı, olgun öğrenciler yıl boyunca çalışma merkezi olan Marlowe House ve Arnett House’da eğitim alırlar.

Yetişkin gruplardan oluşan küçük gruplara özel ders verme konusunda deneyimli kalifiye, anadili İngilizce olan öğretmenler kişisel hedeflerinize ulaşmanıza ve İngilizcenizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Başlangıç, Orta, Orta ve daha yüksek İngilizce seviyeleri mevcuttur. Standart veya yoğun kurslar Genel İngilizce; Cambridge FCE, IELTS sınavına hazırlık veya İngiltere, İrlanda veya ABD, Kanada ve Avustralya’da Üniversiteye gitmek istiyorsanız, Üniversite Yüksek Öğrenimine garantili bir yol olan İşletme Araştırmaları Uluslararası Diplomasına hazırlanabilirsiniz.

Internet Sitesi: https://www.concorde-int.com/

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/ErfeTAZx2QFRKPwX6

YouTube Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=bBhc7jRvJrc

Neden CONCORDE INTERNATIONAL? Neden CANTERBURY?

 • Sınıflar maksimum 12 kişiliktir ve ortalama olarak 10 öğrenci bulunur. Öğrenci kapasitesi yüksek olan okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Canterbury ‘de bulunan en büyük öğretmen eğitim merkezidir ve anadili ve anadili İngilizce olmayanlar için İngilizce eğitimi vermek isteyen kurslar sunar. Cambridge CELTA’nın yanında, Cambridge Delta’nın Modül 1 ve 2’sini de sunar. Anadili İngilizce olmayan öğretmenler için hem St Giles İngilizce Öğretmenleri kursu hem de Cambridge TKT (Öğretim Bilgi Testi)eğitimleri verir.
 • Canterbury, İngilizce öğrenmek için İngiltere’deki en iyi destinasyonlarımızdan biridir. Küçük şehir hayatının tadını çıkaranlar için mükemmel bir yerdir.
 • Londra merkeze trenle 1 saatlik mesafede olup Londra ‘nın kalabalığından uzak durmak isteyenler için oldukça ideal bir seçimdir.
 • Aile yanı konaklamaları diğer şehirlerin aksine okula daha yakındır. Ortalama olarak otobüsle 15- 30 dakika sürebilmektedir.
 • Canterbury Türk öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen bir lokasyon değildir, bu nedenle Türk öğrenci sayısı azdır.
 • Okulumuzun memnuniyet oranı yüksektir ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur

Konaklama Detayları

Seçeneklerin çoğu yürüme mesafesindedir veya okuldan kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir.

Aile Yanı Konaklama

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabileceksiniz.

Homestay’dan merkeze seyahat süresi otobüsle yaklaşık 15-30 dakikadır, ancak bazı evler yürüme mesafesindedir. Toplu taşıma iyi ve güvenilirdir ve otobüsle seyahat eden öğrenciler haftalık geçişleri indirimli fiyatlardan satın alabilirler.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir.

İki farklı yurt seçeneği sunar ve merkeze 15 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler
 • Pathway Programı
 • Teacher Training (Cambridge CELTA)
 • Aile ve Junior Programları

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

St Giles International Languages okulu, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

https://estatic.languagecourse.net/tr/images/schools/concorde-international-canterbury_14631547831508.jpg https://estatic.languagecourse.net/tr/images/schools/concorde-international-canterbury_5.jpg https://estatic.languagecourse.net/tr/images/schools/concorde-international-canterbury_14631535661465.jpg https://estatic.languagecourse.net/tr/images/schools/concorde-international-canterbury_1463154263677.jpg https://estatic.languagecourse.net/tr/images/schools/concorde-international-canterbury_1463154317217.jpg https://estatic.languagecourse.net/tr/images/schools/concorde-international-canterbury_14631535681078.jpg https://estatic.languagecourse.net/tr/images/schools/concorde-international-canterbury_1463154031347.jpg https://estatic.languagecourse.net/tr/images/schools/concorde-international-canterbury_1463153567785.jpg

 

İlginizi çekebilir..

Mayıs Ayı İndirimleri

Mayıs Ayı İndirimleri Es Dubai Mayıs Ayı İndirimleri Clubclass Mayıs Ayı İndirimleri ILSC Mayıs Ayı İndirimleri Kaplan Mayıs Ayı İndirimleri