Clubclass Mayıs Ayı İndirimleri

CLUBCLASS DİL OKULU EURO’YU 5 TL’YE SABİTLEDİ!!

Hem uygun fiyatlı dil eğitimi almak hem de yazın tadını çıkartmak mı istiyorsunuz o zaman tercihiniz Malta’da bulunan Clubclass dil okulundan yana olmalı. Dil eğitimi, diğer okullarla aynı fiyatta olmasına karşın Clubclass Dil Okulu Euro’yu 5 TL’ye sabitledi.

1999’dan bu yana İngilizce eğitim veren ve Malta’nın en popüler destinasyonlarından birinde bulunan Clubclass Dil Okulu’nda genel İngilizceden IELTS’e tüm programlarda öğrencilerine eğitim sunan okulumuz bu eğitimlerle yetinmeyip öğrencilerimize muhteşem bir indirim de yapmıştır.

Clubclass Dil Okulu’nda;

1 EURO = 5 TL SABİT KUR kampanyası sayesinde 6 aylık dil eğitimi ve konaklama dahil 25.250 TL’ye Malta’da dil eğitimi almanın keyfini sürebileceksiniz.

Normalde bu ücrete sadece dil eğitimi alabilecekken, bu kampanya sayesinde konaklamanızı da dert etmeyeceksiniz. Ayrıca ilk 3 ay dilinizi geliştirdikten ve Malta’ya adapte olduktan sonra yasal çalışma izniyle rahatlıkla iş bulabilecek ve yaşam masraflarınızı çıkarabileceksiniz.

Uygun fiyatlı dil eğitimiyle İngilizce öğrenmek için 31 Mayıs’a kadar bizimle iletişime geçin, yurtdışında eğitim alarak ve çalışma tecrübesi edinerek rakiplerinizin bir adım önüne geçin!

Clubclass Dil Okulu Web Sitesi : https://clubclass.com/

Neden Malta? : https://www.ye-ro.com/malta-dil-okullari/

Danışmanımızdan Malta’da Yaşam Videosu : https://www.youtube.com/watch?v=GWoJgcBbn8M

 

İlginizi çekebilir..

KAPLAN PHILADELPHIA

KAPLAN PHILADELPHIA Kaplan, 1938 yılında Stanley Kaplan isimli eğitimcinin New York’un Brooklyn semtinde SAT sınavlarına hazırlık dersleri vermesiyle temelleri atılmış bir eğitim firmasıdır. Kaplan Inc. ...