Clubclass Malta Dil Okulu

Clubclass Malta Student House Özellikleri ve Fotoğrafları

CLUBCLASS

ClubClass English Language School

Clubclass Malta’nın köklü okullarından biridir. Okul tüm yaş gruplarından, farklı milletlerden birçok öğrenciye eğitim verir. Dostça ve arkadaş canlısı ortamıyla dikkat çeken okulumuz öğrenciye canlı bir sosyal yaşam da sunar. Bu okul bir aile okuludur. Öğrenci okulun sunduğu konaklamalarda kalır bu da öğrenci için harika bir seçenektir. Büyük, aydınlık sınıflar, WIFI hizmetleri, kütüphanesi, çalışma odası ve aktivite salonları gibi birçok hizmetiyle ön plana çıkar.

Akreditasyonlar

Clubclass Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslandırılmış olup, FELTOM’un akredite üyesidir. Aynı zamanda ALTI ve WYSE Seyahat Konfederasyonunun tam üyesidir.

Neden Clubclass?

Akreditasyonları

Aile okulu olmasından kaynaklı sıcak ortamı

Güvenilir ve sosyalleşmeye büyük olanak sağlayan konaklama

Malta’nın sıcak ve eğlenceli ortamı

Öğrenciye sunulan aydınlık ve klimalı sınıflar

Aktivite odaları ve çalışma salonları

Bilgisayar odası

Merkezi konumu

Clubclass Malta Dil Okulu Dil okulu mevki St JuliansYaz Okulu-Malta

Malta, Kuzey Afrika ve Sicilya arasında yer alan bir ada ülkesidir ve Avrupa’nın en güneyindedir. Harika bir iklime sahiptir, Akdeniz esintileri ve güneş tüm yıl boyunca ülkeye hakimdir. Sanılanın aksine Malta’nın resmi dili İngilizce’dir. Öğrenci tatil yaparken İngilizcesini geliştirme imkanına son derece sahiptir.

Clubclass, St. Julians’a yakın bir konumda bulunan Sweiqi bölgesinde yer alır. Burası oldukça sakin huzurlu bir bölgededir. Paceville’ye yani Malta’nın kalbine sadece 5 dakika uzaklıktadır.

Clubclass harika bir sosyal ortamla profesyonel İngilizce eğitimini junior programlarında birleştirir. 10-13 yaş gruplarına ayrı 14-16 yaş grubuna ayrı program sunar. Her sınıfta maksimum 15 öğrenci vardır. Aktivite sayısı programa göre değişir. Her grubun bir lideri vardır. Kampüs 24 saat gözetim altındadır.

Program öğrenciye birçok farklı yaz okulu seçeneği sunar. Aktivite sayıları ve konaklama seçenekleri bu programlara göre değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi için YERO Yurtdışı Eğitim’e ulaşabilirsiniz.

Kampüs Olanakları

Özel kumsal

2 Tenis kortu

3 açık, 1 kapalı havuz

Oyun odası

İnternet kafe

Dalış merkezi

Clubclass Malta Student House Özellikleri ve FotoğraflarıKonaklama

En fazla 4 öğrencinin beraber kalabildiği rezidans konaklaması ya da aile yanı konaklama sunar. Bu konaklamalar tam pansiyondur. Klimalıdır. Öğle yemeği paket olarak verilir. Sıcak öğle yemeği için ekstra ücret talep edilir. Ücretsiz wi-fi mevcuttur. Aile yanı konaklamalar özenle seçilmiş güvenilir ailelerdir. Öğrenci bu konaklama tipinde odasını başka bir öğrenciyle paylaşabilir.

** Öğrenci seçtiği programa göre konaklama alternatiflerinden birini seçebilir.

Aktiviteler

ClubClass - MAYLA ABROAD YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Okul öğrenciye birçok farklı sosyalleşme olanağı sunar. Aktiviteler düzenler. Bu aktiviteler öğrencinin hem dil pratiği yapması hem de sosyalleşmesi açısından oldukça önemli etkinliklerdir. Bunlardan bazıları bot turları, karaoke partileri, barbekü partileri, spor aktiviteleri ve şehir içi gezilerdir. Aktivite programları yaş grubuna ve programa göre değişir.

Clubclass Malta Dil Okulu | Clubclass Dil Okulu Malta | Dil Okulları

Programa neler dahildir?

Haftada 20 saat kurs

Havaalanı transferleri

Tam pansiyon konaklama

Aktiviteler

Öğrenci indirim kartı ve katılım sertifikası

Tam kapsamlı sağlık sigortası

Sim Card

Önemli linkler

Okulun websitesi https://clubclass.com/

Okulun tanıtım videosu https://www.youtube.com/watch?v=T7WiIWcqxG0

 

İlginizi çekebilir..

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin