CHURCHILL HOUSE – RAMSGATE

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66313/640x480/Student_Bookshop.jpg

CHURCHILL HOUSE – RAMSGATE

1971 yılında kurulan Churchill House İngilizce Okulu, İngiltere ve Birleşik Krallık’ta yüksek kaliteli İngilizce dil kursları sağlamak için uluslararası alanda tanınan bir üne sahiptir. Ramsgate’de tüm yıl boyunca çeşitli dil kursları ve ülke genelinde dokuz yaz okulu sunan bir ana okulumuz var, her biri daha genç öğrenciler için kendi yaz tatili kursuna sahip. İlgi alanlarınız veya hedefleriniz ne olursa olsun, Churchill House’da sizin için doğru İngilizce kursuna sahip olabilirsiniz.

Elli yılı aşkın bir süredir Churchill House İngilizce Okulu, dünyanın her yerinden uluslararası öğrencilere İngilizce dil kursları sunmaktadır. Ana Okul yıl boyunca açıktır ve büyüleyici sahil kasabası Ramsgate’de yer almaktadır.

Geniş kurs yelpazesi ile ülkenin en köklü dil okullarından biridir. İngilizce dil dersleri, İngilizce öğrenmenin olabildiğince kolay ve eğlenceli olmasını sağlamak için özenle oluşturulmuştur.

Ramsgate ana okulumuz tarihi bir Regency meydanının etrafında üç farklı binada yer almaktadır. Öğrenci gövdesi genellikle çeşitlidir ve en yoğun yaz sezonumuzda sık sık 40 farklı milletten öğrenciyi ağırlanır. Okul, yüksek kalitede İngilizce dil kursları sağlama konusunda dünya çapında iyi bir üne sahiptir.

Churchill House’da, herhangi bir zamanda herhangi bir ülkeden asla çok fazla öğrenci olmadığından emin olmaya çalışan bir kabul politiksı vardır. Bu şekilde Churchill House’un gerçekten çok uluslu karakterini korumasını sağlamayı amaçlar.

CHURCILL HOUSE Internet Sitesi: http://www.churchillhouse.com/home-tuition-courses/locations

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/yzaR52uDkVJThLaZ6

CHURCILL HOUSE YouTube Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=3fp4a7eoExs

Neden CHURCHILL HOUSE ? Neden RAMSGATE?

 • Sınıflar maksimum 12 kişiliktir ve ortalama olarak 10 öğrenci bulunur. Öğrenci kapasitesi yüksek olmayan okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Okulumuz eski ve köklü İngiliz Butik okullarındandır, İngiltere ‘nin pek çok farklı şehrinde küçük yaş programları için anlaşmalı olduğu partnerleri vardır.
 • Londra merkeze trenle 1,5 -2 saatlik yakınlıktadır , Londra ‘nın kalabalığından uzak durmak isteyenler için oldukça ideal bir seçimdir.
 • Şehir merkezine sadece 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde ve plaja sadece birkaç dakika uzaklıkta güzel bir binada hizmet veren küçük, samimi bir İngilizce okuludur.
 • Sahil kasabası olan Ramsgate , küçük yerleşim yeri sevenler için oldukça uygundur, ılıman iklimi ile de yaz aylarında sıcaklıklar yüksektir.
 • Ramsgate Türk öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen bir lokasyon değildir, bu nedenle Türk sayısı sizin için önemliyse tercih sebebi olabilir.
 • Okulumuzun memnuniyet oranı yüksektir ve öğrenciler arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur

Konaklama Detayları

Seçeneklerin çoğu yürüme mesafesinde veya okuldan kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir.

Aile Yanı Konaklama

İngiliz bir aileyle yaşamak, öğrendiklerinizi pratik bir şekilde kullanmak için ideal bir yoldur. Aynı zamanda İngilizler ve yaşam biçimleri hakkında daha fazla bilgi edinmenin de harika bir yoludur. Churchill House’da, 20 dakikalık yürüme mesafesinde veya ana otobüs güzergahında 150’den fazla ev sahibi aile vardır.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir. Okulumuz aile yanında konaklama istemeyen öğrencilerimiz için paylaşımlı oda seçeneği sunmaktadır.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler
 • Genel İngilizce + İs İngilizcesi
 • 16 yaş altı Yaz Programları

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olan eğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Ramsgate Dil Okulları, Kurslar ve Fiyatlar Churchill House - StudyACourse.com Churchill House Ramsgate İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere ...

İngiltere Ramsgate Churchill House Yaz Okulu & Yaz Kampı https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66313/640x480/Adult_Main_School_Class.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66313/640x480/Beach_Ramsgate.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66313/640x480/Lunch_in_the_Clubroom.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66313/640x480/Host_Family_Accommodation.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66313/640x480/Rosetta_Stone_Room_Work_Stations.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66313/640x480/Student_Bookshop.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66313/640x480/Student_Transfer_Service.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66313/640x480/42_Spencer_Square_with_Bike.jpg

İlginizi çekebilir..

https://www.oxfordinternationaljuniors.com/wp-content/uploads/2019/06/Img-UoBEastbourne-11.jpg

Oxford International Eastbourne Yaz Okulu

OXFORD INTERNATIONAL Oxford International dil eğitimi alanında yaklaşık 25 yıldır eğitim vermektedir. İngiltere, Kanada ve Amerika’da merkezleri vardır. Sadece yaz okulu değil birçok farklı program ...