CHEF’S HAT CAFE-EPHRAIM-WISCONSIN

Chef's Hat Cafe, Ephraim - Restoran Yorumları - Tripadvisor

CHEF’S HAT CAFE

Chef's Hat Cafe, Ephraim - Restoran Yorumları - Tripadvisor

Chef’s Hat Cafe, Ephraim’de bir restorandır. Sabah kahvaltılarıyla ünlüdür. Vegan çeşitleriyle de dikkat çeker. Host/Hostess ve Food Prep pozisyonlarında istihdam sağlar. Öğrenci haftada minimum 30 saat çalışmak zorundadır. Öğrenci bölgeye ulaşırken Chicago havalimanına iner, shuttle ile Green Bay’e gelir ve işveren karşılar. Konaklama okula 1milden daha az bir mesafe uzaklıktadır ve öğrenci diğer J1 öğrencileriyle beraber aynı evde kalır. Haftalık konaklama ücreti $85’dır.

Chef's Hat, Ephraim - Picture of Chef's Hat Cafe, Ephraim ...

Host/Hostess pozisyonunda öğrenci müşterileri karşılamak, onlara yardım etmek ve oturacakları yerleri göstermek, siparişlerini almak, kasada durmak, çalışma alanını temiz tutmak gibi sorumlulukları vardır. Bu pozisyon bahşişli bir pozisyondur, saatlik ücreti $8.50’dir. Bahşişlerse 11-12$ civarındadır. Öğrencinin İngilizce seviyesi oldukça iyi ve akıcı olmalıdır.

C:\Users\Hp\Desktop\indir (2).jpg

Food Prep pozisyonunda ise çalışan siparişleri hazırlar, mutfakta yardımcı olur. Aynı zamanda stoklardan da sorumludur, çalışma alanını temizler. Bazen ekstradan bulaşık yıkayabilir, yemek yapabilir ya da siparişleri götürmede yardımcı olabilir. Saatlik ücrei $9.75’dır. Sezon sonunda saatlik $0.50 bonus vardır.

C:\Users\Hp\Desktop\jkghkljm.pngİkinci iş alternatifleri:

İkinci iş bulma olanağı oldukça yüksek olacaktır. Turistik bir bölge olmasından kaynaklı kafeler, restoranlar fazlador ve bunların hepsi öğrenciye ikinci iş alternatifi yaratır. Öğrencinin burada rahatlıkla ikinci iş bulacağını söylebiliriz. Wisconsin eyaletinde asgari ücret minimum $7.25’dır. J1 öğrencisinin fazla olmaması da bir avantajdır.

Wisconsin eyaleti:

Life with Louie C:\Users\Hp\Desktop\indir.jpg Wisconsin eyaleti, Amerika’nın Midwest bölgesinde yer alır. Lake Superior ve Michigan gölüne kıyısı vardır. 72 bölgeye ayrılmıştır.vBaşkenti Madison, en büyük kenti ise Milwaukee’dir. Yaklasık 6 milyon nüfusu vardır. İklimi güney ve güneybatıda oldukça ılımandır, kışın ise karlıdır. Adını Wisconsin nehrinden alır. Peynirleriyle meşhurdur ve tarımda önde gelen eyaletlerden biridir. Bu sebeple America’s Dairyland olarak da bilinir. Eyalette 80.000’den fazla çiftlik vardır. Wisconsin Üniversitesine ev sahipliği yapar. Gölleri, restoranları, geniş park ve bahçeleriyle ünlüdür. Şehirden bunaldığınızda göllere gidip doğayla içiçe olabilirsiniz

Mutfak kültürü dünyanın her yerinden lezzeti toplaması ve kendi kültürüyle harmanlaması sebebiyle oldukça zengindir.

Harley Davidson Nasıl Kuruldu? | Başarı ve Kuruluş Hikayesi | Yeni ... Harley Davidson markası Wisconsin Dells’te son derece ünlüdür. Milwakuee’de bu markaya ait bir müze vardır. Spor takımları da son derece popülerdir. Milwakuee Bucks, Green Bay Packers’dır. Miller Park da Milwakuee’deki en ünlü beyzbol stadlarından biridir. Öğrenci buraları ziyaret edebilir. Turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden biri Cave of Mounds Natural Landmark’tır. Life with Louieçizgifilmi bu eyalette geçmektedir ve oradaki kafe ziyarete açıktır. Miller buraya özgüdür ve onlarca çeşidi vardır.

Fall In Ephraim, Wisconsin Photograph by David ParkerEprahim Bölgesi:

Ephraim, Wisconsin - Wikipedia Nüfusu 280 kişi olan küçük bir bölgedir. Çok fazla J1 öğrencisi yoktur, öğrenci bu noktada Amerikan kültürünü yakından tanıyabilecek ve ikinci iş seçeneklerini artırmış olacaktır. Diğer adı ‘Door Counrty’dir. Milwakuee’ye 2.5, Chicago’ya 3.5 saat uzaklıktadır. Tatil günlerini gezerek geçirmek isten öğrenciler için iyi seçeneklerdir. Michigan gölüyle çevrili bir yarımadadır diyebiliriz. Doğal güzellikleriyle önplana çıkar. Güvenli ve sakin bir bölgedir.

Ephraim websitesi: https://www.doorcounty.com/

Ephraim, WI | Discover | Door County Visitor BureauSosyal Aktiviteler:

Outdoor aktiviteleri popülerdir. Bisiklet sürme ve hiking gibi aktiviteler sıklıkla yapılır ve bu sebeple oldukça tursitikir. Doğasından ötürü bu tarz etkinlikler çok rağbet görür. Tatil sezonda alışveriş yapılacak çokça yer mevcuttur. Küçük bir yer olmasına karşın gece hayatı durgun değildir, çokça bar ve pub vardır. Aynı zamanda balıkçılık, tekne sporları ve göl sörfü de bölgede meşhurdur.

ÖĞRENCİ ZİYARETLERİMİZ

C:\Users\Hp\Desktop\ELİFNUR YURDAKUL2.JPG

YERO SENİNLE GÜZEL

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin