CES OXFORD

Centre of English Studies (CES) Oxford Dil Okulu | 5 Değerlendirme

CES OXFORD

1979’da kurulan CES, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere İngilizce dilini öğretme konusunda 40 yılı aşkın deneyime sahiptir.İngiltere’de tüm öğretmenler asgari olarak ya Trinity TESOL ya da Cambridge CELTA yeterliliğine sahiptir ve pek çok uzman EFL öğretim diploması ve derecesine sahiptir.

2007 yılında CES’e dört merkez veya daha az merkezi olan ‘Avrupa’da Yıldız İngilizce Dil Okulu’ verildi ve 2008 – 2011 yılları arasında her yıl aynı ödüle layık görüldü. CES, bu ödüle 5 yıl üst üste aday gösterilen tek okul oldu.CES, İngiltere’deki British Council ve İrlanda’daki ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından tanınmakta ve akredite edilmektedir. CES Ireland aynı zamanda İrlanda’da Pazarlama İngilizcesi’nin (MEI) kurucu üyesidir..

Okul, güler yüzlü, misafirperver ve sıcak İngilizce dil öğrenenler topluluğu olarak ün yapmasından gurur duyuyor. Oxford’dan sadece 20 dakika uzaklıktaki güzel Wheatley köyünde bulunan okul,High Street’te. Bir ‘butik’ okul olarak, sınıf başına ortalama 6 öğrenci olan sadece 10 küçük sınıftan oluşur. Öğrenci ile birebir çok ilgilenilir ve eksikliklerine göre takviyeler yapılır.

Sunulan Programlar,

Genel İngilizce , Yoğun İngilizce, Premium Kurslar, Akademik İngilizce (IELTS,TOEFL,),İş İngilizcesi, Birebir Kurslar,Üniversite Pathway hizmeti.

Dil seviyeleri, A1– C2

Maksimum 10 kişilik sınıflarda eğitim alma imkanı.

İmkanlar,

Modern sınıflar,

Interaktif akıllı yazı tahtalar,

Online eğitim,

Bireysel çalışma odası,

Öğrenci ortak alanı,

Öğrenci bilgisayar odası,

Kütüphane,

Yürüme mesafesi konaklama,

Ücretsiz Wi-Fi

Konaklama alternatifleri,

Okulumuz aile yanı konaklama sunar. Aileler özenle seçilir ve öğrencilerin isteklerine göre yerleştirme yapılır. Oxford aile yanı konaklamaları okula yakın 2 alanda bulunmaktadır. Wheatley’deki okula yürüme mesafesinde ve güzel pazar kasabası Thame’de otobüsle sadece 15 dakika uzaklıktaki çok çeşitli aile yanı konaklama vardır.. Aile yanında konaklama, haftanın 7 günü kahvaltı ve akşam yemeğini içerir.

Akreditasyon , British Council, Member English UK, ALTO.

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 250 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Okulun konumu: https://goo.gl/maps/EKUcahFptynMytoPA

Okul web adresi : https://www.ces-schools.com/english-schools/oxford

Okul videosu : https://www.youtube.com/watch?v=TIbx4cdEL18

Yero Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=4uRa5DD6k1M

CES Okul temsilcisi ve YERO videosu : https://www.youtube.com/watch?v=rZbeDh8cBns

CES Oxford Dil Okulları | İngiltere de İngilizce Eğitimi

Oxford da Konaklamalı İngilizce Yaz Kampı | CES

Centre of English Studies (CES) Oxford Dil Okulu | 5 Değerlendirme

CES İrlanda Dil Okulları | Dublin de İngilizce Eğitimi

CES Oxford İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere - Oxford ...

 

İlginizi çekebilir..

WORK and TRAVEL 2023 KAYITLARI BAŞLADI !!!

Türkiye’nin ve dünyanın öğrenciler tarafından en çok tercih edilen kültürel değişim ve çalışma programı olan work and travel programı, tüm öğrencilere 4 aya kadar çalışma ...
Hemen Arayın
E-Posta Gönderin