CAVENDISH SCHOOL – BOURNEMOUTH

Bournemouth - Your Official Bournemouth Guide

Cavendish İngilizce Okulu 1983 yılından beri faaliyet göstermektedir ve FDSV, DIN CERTCO tarafından akredite edilmiştir ve RALSA üyesidir. FDSV ve DIN CERTCO, sadece binaları değil, yönetimi, öğretim kalitesini, konaklama düzenlemelerini ve öğrencilerin güvenliğini ve refahını kontrol etmek için düzenli denetimler yapar.

Bu, öğrencilerimizin refahı ve mutluluğuna mutlak bir odaklanma ile mükemmellik ve verimlilik standartlarına teşvik eder.

Günün 24 saati hizmet veren yerel bir doktorla çalışılır. Öğrencilerimiz gelişlerinden ayrılışlarına kadar, 18 yaşından küçüklerin bakımı ve eğitimi, denetimi ve güvenliği konusunda düzenli eğitim ve tavsiye alan deneyimli personelin sürekli bakımı ve ilgisi altındadır. Buna ek olarak, tüm personel 18 yaşın altında çalışmaya uygunluklarını sağlamak için arka plan kontrolü yapar.

Okulun bulunduğu sessiz, yerleşim bölgesi güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı sunar.

Şehir merkezi yürüyerek sadece 5 dakika uzaklıktadır. Bournemouth’un ünlü altın plajları ve eğlenceli gece hayatı gibi birçok cazibe merkezi de çok yakındır.

Cavendish İngilizce Okulu’ndaki öğretim personeli, çok fazla deneyime ve coşkuya sahip nitelikli profesyonellerdir. Cavendish İngilizce Okulu’nun güncel öğretim yöntemleri ve materyalleri kullandığından emin olmak için sürekli personel geliştirme ve eğitim programı vardır.

Sunulan İngilizce dil kursları öğrenci merkezli, çeşitli, teşvik edici ve mümkün olan en yüksek standarttadır. Bu, hem gruplara hem de bireylere İngilizce öğretme konusundaki uzun ve başarılı geçmişe yansımıştır. Öğretmenler, İngilizce kursunuzu ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak için İngilizce dil ihtiyaçlarınızı sizinle tartışır.

Bournemouth - Your Official Bournemouth Guide

Cavendish School Internet Sitesi: https://www.cavendishschool.com/about-us/

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/RALndKGxFqer9nnz8

Cavendish School YouTube Bourmouth Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=yZZ6T6b07Nk

Neden Cavendish School ? Neden Bournemouth?

 • Cavendish İngilizce Okulu’nda pratik dil becerilerine ve kendi fikirlerinizi, düşüncelerinizi ve duygularınızı ifade etmek için iletişim yeteneğinizi geliştirmeye büyük önem verilir. Dil okulunda geçirdiğiniz zaman, güveninizi ve bilginizi büyük ölçüde artıracak ve sizi İngilizce konuşulan bir dünyada yaşama hazırlayacaktır.
 • 1983 yılında İngilizce dil okulu olarak kurulan Cavendish İngilizce Okulu, İngiltere’nin güney kıyısındaki güzel Bournemouth banliyösünde üç zarif Viktorya binasında yer almaktadır. Büyüleyici üç katlı binalar ve bahçeler yakın zamanda modernize edilmiş ve yenilenmiştir ve öğrencilerin rahat ve samimi bir ortamda eğitim görmeleri için ideal bir yerdir.
 • Programlarının kalitesini iyileştirmek için öğrencilerden, velilerden ve personellerden sistematik olarak geri bildirim toplanır ve değerlendirilir.
 • Öğrenci kapasitesi çok yüksek olmayan okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Londra merkeze trenle 1,5 saatlik yakınlıktadır , Londra ‘nın kalabalığından uzak durmak isteyenler için oldukça ideal bir seçimdir.
 • Sahil kasabası olan Bournemouth küçük yerleşim yeri sevenler için oldukça uygundur, ılıman iklimi ile de yaz aylarında sıcaklıklar yüksektir.
 • Bournemout Türk öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen bir lokasyon değildir, bu nedenle Türk sayısı sizin için önemliyse tercih sebebi olabilir.
 • Okulumuzun memnuniyet oranı yüksektir ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur

Konaklama Detayları

Aile Yanı Konaklama

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabileceksiniz.

Öğrenciler tek kişilik veya iki yataklı odalar arasında seçim yapabilir. Kahvaltı ve akşam yemekleri pazartesiden cumaya verilmektedir.Cumartesi ve Pazar günleri kahvaltı, hafif bir öğle yemeği ve akşam yemeği sunulmaktadır.Yetişkin öğrencilerimizi yürüme mesafesine yerleştirmeye çalışılır. Bu mümkün değilse okula toplu taşıma araçlarıyla en fazla 30 dakika içinde ulaşılabilir.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir.

Yakınlarda yürüme mesafesinde tüm yıl boyunca konaklama birimleri mevcuttur.

En-suite banyolu odalarda WiFi, TV, ısıtma ve telefon vardır. Kahvaltı ve akşam yemeği istek üzerine dahildir.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler Platinum English Courses
 • General İngilizce + İs İngilizcesi
 • Küçük yaş programları

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurmun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Cavendish School of English - MAYLA ABROAD YURTDIŞI EĞİTİM ...

Cavendish School of English | Zeylan Yurtdışı Eğitim ve Yurtiçi ...

Cavendısh School Of Englısh / Bournemouth | End Yurtdışı Eğitim Cavendish School of English Dil Okulu Bournemouth Şubesi ... https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/67038/640x480/Classroom.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/67038/640x480/Hallway.jpg

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/67038/640x480/adults_in_schoolgarden_preview.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/67038/640x480/Reception_1.jpg

 

İlginizi çekebilir..

https://www.churchillhousesummerenglish.com/wp-content/uploads/2019/04/DSC_0148.jpg

Churchill House Ramsgate Yaz Okulu

CHURCHILL HOUSE 1971 yılında kurulan Churchill House İngiltere’de farklı lokasyonlarda eğitim vermektedir. Ana merkezi Ramsgate’dir. Tüm yıl boyunca öğrenciye farklı dil programlarını tam 9 merkezde ...