BRITISH STUDY CENTRES – YORK

https://www.british-study.com/en/wp-content/uploads/sites/2/2020/02/Homestay-Exterior-2-min-1024x704.jpg

BRITISH STUDY CENTRES –YORK

1930’dan bu yana İngiliz Eğitim Merkezleri dünyanın dört bir yanındaki insanlara eğitim ve öğretim sağlayarak hayatlarını değiştirdi ve fırsatları geliştirdi.

Vizyonu, olağanüstü ve dönüşümsel öğrenme deneyimleri sunarak öğrencilerin geleceğine basamak taşları sağlamaktır. Portföyü çok çeşitli olsa da, taahhüdü her zaman insanlara daha fazlasını başarmaları için ilham vermek ve onları desteklemektir.

York’taki İngilizce kursuyla kuzey İngiltere’nin canlı, ortaçağ sokaklarını keşfedersiniz.Kuzey York şehri, kendinizi hemen evinizde hissetmenizi sağlayacak güzel sokaklara ve sıcakkanlı yerlilere sahiptir. York’taki BSC İngilizce okulunda, nitelikli ve arkadaş canlısı okul çalışanlarının yardımıyla dil becerilerinizi hoş bir ortamda geliştirebilirsiniz.

BSC York, şehrin tam merkezinde yer almaktadır, yani bu tarihi miras yerini kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

Yakın zamanda yapılan bir ankette, eğitim alan öğrencilerin % 93’ünden fazlası İngiliz Eğitim Merkezlerini bir arkadaşına tavsiye edeceklerini söyledi.

BSC York, şehirde Eaquals tarafından akredite edilen ve dil eğitiminde mükemmelliği gösteren tek okuldur.

Meetings, Events & Conferences | The Grand Hotel York

Internet Sitesi: https://www.british-study.com/en/locations/learn-english-york/

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/aW9YSHwPZgnKT8Su6

YouTube Videosu: https://vimeo.com/385455138

Neden BSC ? Neden YORK?

 • Sınıflar maksimum 12 kişiliktir ve ortalama olarak 10 öğrenci bulunur. Öğrenci kapasitesi yüksek olan okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Londra ‘nın kalabalığından uzak durmak isteyenler için oldukça ideal bir seçimdir.
 • Aile yanı konaklamaları okula yakındır. Ortalama olarak otobüsle 15- 45 dakika sürebilmektedir.
 • York Türk öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen bir lokasyon değildir, bu nedenle Türk öğrenci sayısı az olsun isterseniz bu okulu gönül rajhatlığı ile tercih edebilirsiniz.
 • Okulumuzun memnuniyet oranı yüksektir ve öğrenciler arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur

Konaklama Detayları

Seçeneklerin çoğu yürüme mesafesindedir veya okuldan kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir.

Aile Yanı Konaklama

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabileceksiniz.

Homestay’den merkeze seyahat süresi otobüsle yaklaşık 15-30 dakikadır, ancak bazı evler yürüme mesafesindedir. York ‘ta toplu taşıma iyi ve güvenilirdir ve otobüsle seyahat eden öğrenciler haftalık geçişleri indirimli fiyatlardan satın alabilirler.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir. Yıl içinde kullanabileceğiniz farklı yurt seçenekleri sunar.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler
 • Pathway Programı
 • Teacher Training
 • CELTA
 • DELTA

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Exterior of BSC York Young Qatari man in the BSC York collaboration hub using a computer. https://www.british-study.com/en/wp-content/uploads/sites/2/2020/01/LC-York-Exterior-2-2-1024x683.jpg https://www.british-study.com/en/wp-content/uploads/sites/2/2020/01/LC-York-Collab-Hub-2-1024x683.jpg https://www.british-study.com/en/wp-content/uploads/sites/2/2020/01/LC-York-Patio-2-1024x683.jpg https://www.british-study.com/en/wp-content/uploads/sites/2/2020/01/LC-York-Collab-Hub-2-1024x683.jpg https://www.british-study.com/en/wp-content/uploads/sites/2/2020/01/LC-York-Exterior-2-2-1024x683.jpg

https://www.british-study.com/en/wp-content/uploads/sites/2/2020/02/Homestay-Exterior-2-min-1024x704.jpg https://www.british-study.com/en/wp-content/uploads/sites/2/2020/01/Acc-York-Room1-566x404.jpg https://www.british-study.com/en/wp-content/uploads/sites/2/2020/01/Acc-York-Raven-L-min.jpg

 

İlginizi çekebilir..

Mayıs Ayı İndirimleri

Mayıs Ayı İndirimleri Es Dubai Mayıs Ayı İndirimleri Clubclass Mayıs Ayı İndirimleri ILSC Mayıs Ayı İndirimleri Kaplan Mayıs Ayı İndirimleri