BELS Malta Dil Okulu

BELS Junior - BELS Malta Yaz Okulu | United Towers Yurtdışı Eğitim

1997 yılında Gozo’da kurulan BELS kalite odaklı butik bir okuldur. Malta ve Gozo olmak üzere iki lokasyonda eğitim verir. Kurucusu hala yöneticiliğini yapmaktadır. Dinamik ekibiyle ön plana çıkan BELS eşsiz bir deneyim yaşamanız için elinden geleni yapacaktır. Yüksek standartlı kursların garantisini verir. Kültürel bir çevre için en iyi olanakları sağlar. Her yıl hem yaz hem kış ağlarında dünyanın dört bir yanından gelen onlarca öğrenciye eğitim verir.

Akreditasyonları ve Üyelikleri

ALTO

FELTOM

ELT Council

Bindungsurlaub.de

IALC

Malta Gozo Comino

Neden BELS?

Bireysel ve küçük bir okul olmasından kaynaklı birebir ilgi gösterilir

İhtiyaca özel esnek kurslar sunulur

20 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir

Akreditasyonları

Güvenli konaklama, havaalanı transferi ve çok çeşitli sosyal aktiviteler sağlar.

BELS Yaz Kampı

Booking.com: Daire Aurora Maisonette St Paul Bay , St Paul's Bay ... BELS Junior - Язык+отдых Мальта (г. Аура) | ITEC - лучшие школы ...

Malta, Kuzey Afrika ve Sicilya arasında yer alan bir ada ülkesidir ve Avrupa’nın en güneyindedir. Harika bir iklime sahiptir, Akdeniz esintileri ve güneş tüm yıl boyunca ülkeye hakimdir. Sanılanın aksine Malta’nın resmi dili İngilizce’dir. Öğrenci tatil yaparken İngilizcesini geliştirme imkanına son derece sahiptir.

Bels Dil Okulu Gençlik kampları ST. Pauls Bay yerleşkesinde verilmektedir. Bugibba’ya yürüme mesafesindedir. Burası öğrenciye farklı birçok sosyalleşme imkanı sunan bir şehirdir. Malta’nın kuzeyinde bulunan Mellieha bir diğer turistik yer olup upuzun bir kumsala sahiptir. Öğrenci burada su sporlarıyla uğraşabilir.

Tüm yeni gelenler okulun ilk günü bir karşılama toplantısına katılır. Bu toplantıda öğrenciye bir paket verilir. Bu paket acil telefon numaraları, ev ve okul kuralları gibi bazı önemli dokümanlar içerir. Hoş geldin toplantısı ardından öğrenci odasına yerleşir. Aile yanında kalan öğrenciler bu toplantı sonrası ailesi tarafından alınacaktır.

Öğrenciler okula BELS taşıma araçlarıyla bir görevli eşliğinde gelir. Bir buluşma noktasında toplanır ve okul yetkilisi tarafından karşılanırlar. Öğrenci gelmenden online testi yapmadıysa orada bir test olacak ve sınıfına yerleştirilecektir. Dersler 15 dakikalık aralarla 90 dakika iki blok şeklindedir.

Konaklama

Öğrenci otel konaklaması ya da aile yanı konaklamasından birini seçmelidir.

Otel konaklama: Denize ve Bugibba’ya yürüme mesafesindedir. Öğrenci dilerse 2 dilerse 3 kişi kalabilir. Odalarda televizyon, kasa, telefon ve internet mevcuttur. Oda servisi günlük olarak çarşaf ve havlu sağlar. Öğrenci çamaşır yıkacaksa ücretli olarak çamaşır makinelerini kullanabilir. Konaklama tam pansiyondur.

Öğrenciler bu odalara yerleştirilirken cinsiyet ve yaş grupları göz önünde bulundurulur. Pratik yapabilmeleri amacıyla uluslararası öğrenciler aynı odada kalır. Ama öğrenci arkadaşıyla seyahat edecekse talep doğrultusunda aynı odada kalabilir.

Konaklama esnasında öğrenciler 7/24 liderleri tarafında gözetim altındadır. Dışarı çıkışları yasaktır. Gece ve gündüz liderler kontrollerini sağlar.

Aile Yanı konaklama: Bu konaklama tipi öğrencinin İngilizce pratiği yapması açısından oldukça faydalı olacaktır. Aynı zamanda kültürü öğrenmek için de önemli bir fırsattır. Konaklama tam pansiyondur ve paylaşımlı odalarda dağlanır. Odalara öğrenciler yerleşirken yaş grubu ve cinsiyetler göz önüne alınır.

Konaklama Mellieha, Xemxija ve St. Pauls Bay’de yer alır. Öğrenciler araçla ulaşım sağlar.

Aile yanı konaklama ile İngilizce Eğitim Deneyiminizi genişletin ...

Aktiviteler

Öğrenci için özel hazırlanmış bir aktivite programı vardır. Bu aktivitelerden bazıları şunlardır:

Valetta, Mdina ve 3 şehre kültürel geziler

Sliema’da alışveriş gezileri

Golden ve Mellieha koylarında sahil faaliyetleri

Comino ve Blue Lagoon’da tekne gezileri

Su sporları faaliyetleri

Uluslararası kültür geceleri

Alternatif Program: Su Sporları

BELS Juniors (St. Paul's Bay, Malta) - Reviews - Language ...

Öğrenci su sporlarıyla ilgileniyorsa bu modülü satın alabilir. Her biri 120 dakikalık 3 dersten oluşan özel faaliyet paketleri vardır. Yelken ya da rüzgar sörfü de seçilebilir. Ekipmanlar fiyata dahil olacaktır.

Su sporları için dersler Mellieha’da yapılır. Eğer öğrenci su sporları arasında seçim yapamıyorsa Su Sporları Yaz Kampına katılım sağlayabilir. Bu kampa 2 yelkencilik dersi, 2 rüzgar sörfü ve 2 kano dersi dahildir.

BELS Yaz Kampı öğrenciye neler sağlar?

Aktivite programı

15 aydınlık ve ferah sınıf

Akıllı tahtalar

Transfer

Özel İngilizce kuşları

Yetkin öğretmen ve takım liderleri

Özel olarak hazırlanmış eğlence programları

Konaklama alternatifleri

24 saat gözlem ve destek

Havaalanı Transferi

Pakete dahildir. Temsilcilerden biri öğrenciyi havalimanından alır. Öğrenci uçaktan inip valizini teslim aldığında elinde BELS logosu tutan bir görevli görecektir. Daha sonra öğrenci rezervasyonu yapılmış konaklamaya götürülür.

BELS Junior - BELS Malta Yaz Okulu | United Towers Yurtdışı Eğitim

BELS Junior - BELS Malta Yaz Okulu | United Towers Yurtdışı Eğitim

Önemli Linkler

Okulun websitesi https://belsmalta.com/tr/ingilizce-kurslari/genclik-kamplari/

Okulun tanıtım videosu https://www.youtube.com/watch?v=Sz7LB24DAGE

 

İlginizi çekebilir..

Trig's Food & Drug - 21 Reviews - Grocery - 9750 Hwy 70 W ...

TRIGS FOOD AND DRUGS-MINOCQUA-WISCONSIN

TRIG’S FOOD AND DRUGS Trig’s Food and Drugs ABD’de bir market zinciridir. Organik ürünleriyle oldukça ünlüdür. Bagger, Cashier, Stocking, Bakery Assistant ve Deli Assistant pozisyonlarında ...