Atlas Language School Dublin

Atlas Language School Dublin

C:\Users\pro2000\Desktop\70888969_10157558704877277_44221155078307840_n.png

Neden Atlas Language School Dublin ?

İngilizce konuşulan bir ülkede İngilizcenizi geliştirmek mi istiyorsunuz? Dublin’in önde gelen İngilizce dil okulu olan Atlas Language School, İngilizce öğrenmeniz için en iyi seçeneklerin başında gelmektedir. Dublin’de sunulan ve sürekli ilerleme vadeden geniş İngilizce dil kursu yelpazesi sayesinde Atlas Language School ile doğru İngilizce kursunu bulduğunuza emin olabilirsiniz.

Merkezi bir konuma sahip Atlas Dil Okulı, deneyimli ve özenli personeli ve kapsamlı ders yelpazesiyle, ATLAS Dil Okulu’nu, Dublin şehir merkezinde kaliteli bir dil eğitimi ve kültürel deneyimi arayan öğrenciler için tercih etme sebebi olmaktadır. Öğrencilerine İrlanda’ya özgü bir yaşam deneyimi ve kapsamlı bir sosyal aktivite programı sunan ATLAS Dublin ile; İngilizce’yi, yerinde öğrenebilirsiniz.

 • STM Star Awards Ödülleri’ne sahip bir okuldur.

Olanaklar

 • Yüksek ve kaliteli eğitim standartları
 • Okulun merkezi lokasyonu
 • Öğrenci ulus çeşitliliği
 • Teknolojik donanıma sahip sınıflar
 • Çeşitli eğitim türleri
 • Geniş sınıflar
 • Çeşitli konaklama alternatifleri
 • Sosyal aktivite çeşitliliği

C:\Users\pro2000\Desktop\87045783_10158034792792277_5693664713527787520_n.jpg

Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Sınavlara Hazırlık kursları
 • Genç öğrenci kursları
 • Grup Programları

Konaklama

Aile Yanı Konaklama

C:\Users\pro2000\Desktop\Host-Family-Junior-111.jpg

İrlanda her zaman misafirperverliği ile ünlü olmuştur ve ev sahipliği yapan bir ailenin yanında kalmak doğrudan bir deneyim için en iyi yollardan biridir. Pek çok öğrenci, İrlanda kültürü içinde benzersiz bir fikir edinmeleri ve günlük şartlarda uygulayarak İngilizcelerini geliştirmeleri için mükemmel bir fırsat sağladığı için İrlandalı bir ailenin yanında kalmayı çok faydalı bir deneyim olarak görürler.

Paylaşımlı ev konaklaması

C:\Users\pro2000\Downloads\2.jpg

Bu 5 yatak odalı harika ev, güzel Dublin 6w bölgesinde yer almaktadır ve Atlas’a otobüsle 10 dakika veya yürüyerek 35 dakikalık mesafededir. Ev, her odada bir banyosu bulunan aydınlık, modern yatak odalarına sahiptir. Temiz havanın tadını çıkarmak için dışarıda geniş bir kamelyanın yanı sıra ferah ortak bir alan da vardır.

 • Tek kişilik ve iki kişilik odalar
 • Kablolu TV
 • Ev eşyaları, çatal kaşık ve tabak takımı sağlanması
 • Çamaşırhane imkanı
 • Ücretsiz kablosuz internet erişimi

Griffith Hall Yurt

C:\Users\pro2000\Downloads\Griffith-Hall-Kitchen-1.jpg

Bu muhteşem modern daireler, Dublin Büyük Kanalında Atlas Dil Okulu’ndan sadece 5 dakika uzaklıkta üstün bir konuma sahiptir. Daireler modern ve aydınlıktır ve 24 saat güvenlik ile öğrenciler içiniz rahat edecektir. Her dairede geniş, mobilyalı bir oturma odası, mutfak ve banyo ile ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

 • Öğrenciler , konaklama iptal taleplerini konaklama başlangıç tarihinden 1 ay öncesinden bildirmelidir.

Faydalı Linkler

Atlas Language School web sitesi : https://atlaslanguageschool.com/?lang=tr

Atlas Language School youtube videoları : https://www.youtube.com/user/AtlasLanguageSchool

Dil Okulu nedir ? https://www.youtube.com/watch?v=zlzAJjvCAVE

İrlanda Hakkında önemli bilgiler : https://www.youtube.com/watch?v=ScrkCHL3Fzk

Atlas Language School Facebook hesabı : https://www.facebook.com/atlas.language.school/

Atlas Language School Instagram hesabı : https://www.instagram.com/atlaslanguageschool/?hl=tr

Atlas Language School Twitter hesabı : https://twitter.com/atlas_dublin

Atlas Language School Google Maps : https://goo.gl/maps/gYppFVs5qdRJVyYh9

İlgili linkleri ve YouTube videolarını ekledik, şimdi de sizlere genel olarak birkaç ipucundan bahsedelim

İrlanda’da dil okuluna gitmeye karar verdiyseniz , İrlanda Konsolosluğu’na vize başvurusu yapılması gerekmektedir. İrlanda vizesi başvurusu , okul başlangıç tarihinden maksimum 3 ay öncesinde yapılabilir. İrlanda vize ücreti 92 €’dur. Bu aşamada Yero Yurtdışı Eğitim olarak, bütün öğrencilerimize ücretsiz eğitim danışmanlığımıza ek olarak ücretsiz vize danışmanlığı vererek , hazırlanacak evraklar , gerekli başvurular ve konsolosluklara ödenecek harç ücretleri gibi konularda yönlendirmeleri yapıyoruz. Öğrencilerimiz, ilgili birimden randevusu alınıp, randevu günü geldiğinde parmak izi vermeye, pasaportunu ve hazırlanan evraklarını teslim etmeye kendileri gidiyorlar. Daha sonra eğer vize alması onaylamış ise 90 günlük öğrenci vizesi pasaportuna basılmış halde pasaport öğrenciye kargoyla iletiliyor. İrlanda’da Work and Study programı kapsamında hem dil eğitimi alıp hem çalışmak isteyen yani 25 hafta ve üzeri eğitime giden öğrenciler 90 günlük vizeleri olduğu için , vize uzatma işlemini İrlanda’da Garda Polis Merkezinden 300 Euro ücret karşılığında yapıp vizelerini 8 aya kadar uzatabilirler. Bu durumda öğrenci 25 haftalık bir eğitime kayıtlıysa , 6 ay eğitim alıp, ilk günden itibaren çalışma hakkına sahip olarak, okul bittikten sonraki 2 ayda kendi tercihleri doğrultusunda , çalışabilir , eğitim alabilir ya da İrlanda’yı gezerek 2 ayı bu seçeneklerden istediği şekilde değerlendirebilir. Garda dediğimiz Polis Birimi’ne başvuru yapmak için erken randevu almak gerekli olduğundan, Türkiye’deyken , daha İrlanda’ya gitmeden randevu almanızı önerip, nasıl ve nereden yapılacağına dair gerekli yönlendirmeler tarafımızdan yapılmaktadır. İrlanda’da vize uzatma işlemi eğitim alındığı sürece 3 defa yapılabilir. Yani öğrenci 33 haftalık x 3 defa uzatma süresiyle, toplamda 2 yıl İrlanda’da kalabilmektedir. Yurtdışı Seyahat Sigortasından da bahsedecek olursak , İrlanda’ya gitmeden önce yaptırmanız zorunludur. Okul tarafından veya sigorta şirketlerinden muhakkak yaptırmanız gerekmektedir. Bu konuda da yine, Yero Yurtdışı Eğitim danışmanınız detaylı olarak bilgilendirme yapacaktır.

 

İlginizi çekebilir..

Mayıs Ayı İndirimleri

Mayıs Ayı İndirimleri Es Dubai Mayıs Ayı İndirimleri Clubclass Mayıs Ayı İndirimleri ILSC Mayıs Ayı İndirimleri Kaplan Mayıs Ayı İndirimleri