Atlas Dublin Yaz Okulu

Atlas Language School | Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

ATLAS LANGUAGE SCHOOL

Ana Sayfa - Atlas Language School İrlanda- Dublin

Yüksek ve kaliteli eğitim sistemiyle ön plana çıkan Atlas Dil Okulları her yıl yüzlerce öğrenciye ev sahipliği yapar. Dublin’deki en kaliteli ve kültürel çeşitliliği fazla olan bu okulun memnuniyet oranı oldukça yüksektir. Deneyimli ve özenli personeli, kapsamlı sosyal aktiviteleriyle Dublin’in merkezinde eğitim verir. STM Star Awards ödüllerine sahiptir. Sınıflarda kültürel çeşitliliğe önem verirler ve konaklamaları oldukça güvenlidir. Sınıflar teknolojik donanıma sahiptir.

ATLAS LANGUAGE SCHOOL-YAZ OKULU-DUBLIN

Delfin English School Dublin - Defin

İrlanda bir öğrencinin yaz kampına katılması için gerek kültürü gerek de yakın bir destinasyon olması açısından oldukça doğru bir seçenektir. İrlanda insanlarının oldukça sıcakkanlı olmasının yanı sıra İrlanda çok güvenli de bir ülkedir. Her yaz dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere ev sahipli yapar. Doğal güzellikleri, tarihi yapıları, insanlarıyla ön plana çıkar.

Dublin İrlanda’nın başkentidir. Şehir yapılacak sınırsız aktivite mevcuttur. Yerel halkı oldukça arkadaş canlısıdır. Temple barda sosyalleşirken, Trinity kütüphanesini ve Ulusal müzesini gezmeyi de unutmamalısınız. Şehir hem modern hem de tarihi birçok yapıyı bünyesinde barındırır. Bir sürü park ve bahçe mevcuttur, şehirden kaçıp huzur bulmak için ideal yerlerdir.

Atlas Language School | Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

11-17 yaş arası katılımcıları kabul eden bu okulun sınıf mevcudu maksimum 15 kişidir. Atlas okullarının Dublin merkezi 2007’den beri hizmet vermektedir. Öğrencilerinin İngilizce yeteneklerini geliştirirken sosyal aktivitelere de katılmasını önemseyen okulumuz öğrencileri yaş grupları ve İngilizce seviyelerine göre sınıflandırır. Ders programları ‘zig zag’ adı verilen bir programdır ve aktiviteler kimi zaman sabah olurken kimi zaman da öğleden sonra olur. Her gün aynı program uygulanmaz.

25 adet aydınlık ve ferah sınıfta eğitim verirken öğrencilerin sosyalleşmesi açısından öğle yemekleri ve ders araları için ortak alanları vardır. Okulun yakınlarında açık ya da kapalı alanlarda spor yapabilecekleri tesisler bulunur.

Konaklama

Aile yanı konaklamalarda paylaşımlı odalar sunar. Bu aileler Dublin’in güneyinde yer alır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği aile tarafından verilirken öğle yemekleri öğrencinin yanına paket olarak verilir. Tam pansiyondur. Öğrenci okula gideceği zaman bir otobüs hepsini alır ve okul bitince geri bırakır.

Aktiviteler

Öğrenci derse katıldıktan sonra sosyal aktiviteler yapar bunlar spor etkinlikleri, şehir gezileri, karaoke partileri, ulusal yemekleri tattıkları etkinlikler, turnuvalar, yetenek şovları olabilir, bunlar gibi onlarca çeşit aktivite katılımcıların seviyesi için belirlenmiş olup öğrencilerin sosyalleşmesi ve dil pratiği yapması açısından oldukça yararlı aktivitelerdir. Her cumartesi Dublin içinde ya da çevre kasaba ve şehirlere geziler yapılır. Örnek olarak Glendalough, Kilkenny, Waterpark verilebilir. Haftada 1 akşam da özel aktiviteler sunulur. Haftada 4 adet yarım günlük aktivite yapılır.

Yaz Okulu programı neleri kapsar?

Haftada 20 ders İngilizce eğitimi

Konaklama

Günlük aktiviteler

Haftada 1 akşam aktivitesi

Her cumartesi gezi

Okula varış ve ayrılış için servis

Kurs materyalleri

Bitirme sertifikası

** Öğrenciler yaz okulu programına hem bireysel hem de grup olarak katılabilir.

** Sunulan Diğer Programlar

-Sınav Hazırlık- Öğrenci bu programda Cambridge, IELTS, TOEFL hazırlık kurslarını seçebilir. Böylece bu sınavlara hazırlanma sürecinde ekstra ve sınavın konseptine göre farklı dersler alacaktır.

-İş Deneyimi Yaz okulları- Öğrenci bu programda eğitimin yanı sıra lokal market ve mağazalarda çalışma deneyimi kazanacak, iş hayatını tanıyacaktır.

**Atlas Language School aynı zamanda İngiltere’nin Chicster kentinde de eğitim vermektedir. Aktivite programı, konaklama alternatifleri ve katılım tarihleri lokasyondan lokasyona değişmektedir. Detaylı bilgi için Yero Yurtdışı Eğitime ulaşabilirsiniz.

Yaz okulları broşürü https://2c52x93oh4vy383tvsi7rkm1-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2019/09/Atlas-Language-School-Junior-Brochure-2020-2.pdf

Atlas Language Schools web sitesi https://atlaslanguageschool.com/kurslarimiz/?lang=tr

Okulun tanıtım videosu https://www.youtube.com/watch?v=5TneldiHOtI

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin