AM Language Malta Dil Okulu

am Language Studio Yurtdışı Dil Okulları - Bilimevi Yurtdışı Eğitim

AM LANGUAGE-MALTA

AM Language Studio Malta Sliema İndirimli Paket Fiyatları - MAYLA ...

am language Studio - volando | find your language

Malta’da eğitim veren AM Language öğrencilere eğitim programlarının yanı sıra aktiviteler de sunar. Eğitimde gramer, kelime bilgisi, iletişim ve telaffuza odaklanırken sosyal aktivitelerde öğrencinin sosyalleşmesini ve çevresini tanımasını ön planda tutar. Derslerde role playing, problem çizme, münazaralar ve hikaye anlatımı gibi etkinlikler yapılır.

Öğrencilerin yüzde 98’i arkadaşlarına tavsiye eder. FELTOM, ELT Council akreditasyonu ve üyeliği bulunur.

am Language Studio Yurtdışı Dil Okulları - Bilimevi Yurtdışı Eğitim Dersler her sabah 9:30-12:30 arasındadır. Bu merkez genç öğrencilerimize ayrılmıştır. Sınıflar karmadır ve her milletten öğrenci vardır. Tüm öğretmenler lisanslı ve eğitimlidir. 12-18 yaş arası öğrencileri kabul eder. Haftada 20 saat ders vardır ve sınıflar maksimum 15 kişidir.

Malta, Kuzey Afrika ve Sicilya arasında yer alan bir ada ülkesidir ve Avrupa’nın en güneyindedir. Harika bir iklime sahiptir, Akdeniz esintileri ve güneş tüm yıl boyunca ülkeye hakimdir. Sanılanın aksine Malta’nın resmi dili İngilizcedir. Öğrenci tatil yaparken İngilizcesini geliştirme imkanına son derece sahiptir.

Aktiviteler

AM Language Studio (Sliema, Malta) - Reviews - Language International

Aktiviteler bir ekip tarafından düzenlenir. Temelde amaç öğrencinin etrafı keşfetmesi, Malta’yı öğrenmesi, eğlenmesi ve pratik yapmasıdır. Öğrenciler beraber sahile gider, alışveriş yapar, barbekü gecelerine katılır, oyunlar oynarlar, bowlinge gider, şehir turları yaparlar.

Konaklama

Konaklama okulun kendine ait bir yurdunda yapılır, tam pansiyon ve paylaşımlıdır. Öğrencinin öğle yemeği yanına paket olarak verilir. Yurdun kendine ait yüzme havuzu, terası vardır. Odalar 3 ya da 4 kişiliktir. Odalarda klima vardır, banyolar odanın içinde ve özeldir. Çarşaflar ve havlular yurt tarafından verilir.

Program ne sağlar?

Tam pansiyon konaklama

Haftada 20 saat ders

Ders materyalleri

Aktiviteler

7/24 destek ve güvenlik

Havalimanı transferi

Sağlık sigortası

Okulun websitesi https://www.amlanguage.com/

Okulun tanıtım videosu https://www.youtube.com/watch?v=DxsyY5fOPQM