ALPADIA

Almanya'da Dil Okulları | itebs.com.tr

Alpadia Kaplan dil okulları iş birliğiyle öğrencilere eğitim programları sunar. Kaplan’ın 80 yıllık deneyimi ve Alpadia’nın kalitesiyle birleşir. Öğretmenler eğitimli ve deneyimlidir. Güvenli konaklama opsiyonlarıyla öğrenciye en iyi hizmeti sağlarlar. Alpadia 20 yıl önce kurulmuş olup bu yıllar içerisinde birçok öğrenciye eğitim vermiştir.

Akreditasyonlar ve Üyelikler

ABD’deki okulları ACCET (Sürekli Eğitim ve Öğretimde Akredite Konseyi) (Accrediting Council for Continuing Education and Training) tarafından akredite edilmiştir. Kaliforniya’da Kaliforniya Özel İkincil Eğitim Bürosu tarafından hizmet vermeye yetkilendirilmiştir. Kaplan International; NAFSA Uluslararası Eğitimciler Kurumu ve TESOL (Anadili İngilizce Olmayanlara İngilizce Öğretmenliği) üyesidir. British Council tarafından akredite edilmiştir.UK Kaplan International Languages okulları, ENGLISH UK’in üyeleridir. Avustralya’daki okulları, English Australia’nın üyeleridir.Avustralya’daki okulları, National ELT Accreditation Scheme (NEAS) tarafından Kalite Onaylıdır.

IDP; IELTS kısaltmasıyla bilinen International English Language Testing System Sınavını düzenleyen iki kurumdan biridir. IELTS, Avustralya ve Yeni Zelanda’da eğitim ve göç için en çok kabul gören sınavdır ve şimdi bilgisayar tabanlı versiyonu da hayata geçirilmiştir. Kanada’daki okulları, Languages Canada’nın akrediteli üyeleridir ve Uluslararası Öğrenci Programı (ISP) unvanına sahiptirler.

Kaplan International Vancouver, ek olarak PTIB tarafından akreditelidir ve BC EQA (Eğitim Kalite Garantisi) altında hizmet vermektedir Dublin, MEI’nin üyesidir ve İngilizce dil eğitimi (ELT) için bir İrlanda Kalite ve Yeterlilik servisi olan ACELS tarafından tanınmaktadır.

ALPADIA ALMANCA YAZ OKULU- BERLIN

10-17 yaş arası öğrencileri kabul eder. Bu merkez ormanlarla çevrilmiş 100 hektarlık bir alanda oluşur. Kendine ait özel bir sahili ve boş zamanları değerlendirecek aktivite merkezlerine sahiptir.

Standart ve Yoğun olmak üzere iki program sunar. 10-17 yaş arası öğrencileri kabul eder.

Konaklama

Konaklama kampüs içinde ormanın içinde harika bir yurtta yapılır. Odalar üç kişilik, banyolar odalara özeldir. Sınıflara birkaç dakika yürüme mesafesindedir. Bu yurt ortak alanlar, oyun alanları gibi olanaklar sağlar.

Aktiviteler

Spor aktiviteleri, oyunlar, geziler, kamplar, yüzme, at binme gibi çok çeşitli aktiviteler sunar. Spor aktivitelerine büyük önem veren okul basketbol, badminton, voleybol, hentbol, masa tenisi, sahil oyunları gibi aktivitelerle öğrenciye eğitim yanında aktivitelerle sosyalleşme ve gelişmesini sağlar. Gezi olanakları da oldukça fazladır. Berlin şehir merkezinde alışveriş yapmak; Victory Column,Potsdam, Tropical Islands gibi geziler örnek verilebilir.

Almanca Yaz Okulu için diğer merkezler

Berlin-Wannsee

Frankfurt-Lahntal

Freiburg

Engelberg

Okulun websitesi https://www.alpadia.com/en/summer-camps/learn-german/germany/berlin-werbellinsee.htm#

 

İlginizi çekebilir..

MEKSİKA’DAN WORK AND TRAVEL 2021 VİZESİ

Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı ve Meksika Başkonsolosluğunun özel çalışması sonucu Türk öğrencilere 2021 Work and Travel için Meksika’dan vizeye başvurma imkanı tanınmıştır. Meksika çok ...