Alpadia Paris Yaz Okulu

Paris İngilizce Tanıtımı ( Kısa ) - Konuşarak Öğren

Almanya'da Dil Okulları | itebs.com.tr

Alpadia Kaplan dil okulları iş birliğiyle öğrencilere eğitim programları sunar. Kaplan’ın 80 yıllık deneyimi ve Alpadia’nın kalitesiyle birleşir. Öğretmenler eğitimli ve deneyimlidir. Güvenli konaklama opsiyonlarıyla öğrenciye en iyi hizmeti sağlarlar. Alpadia 20 yıl önce kurulmuş olup bu yıllar içerisinde birçok öğrenciye eğitim vermiştir.

Akreditasyonlar ve Üyelikler

ABD’deki okulları ACCET (Sürekli Eğitim ve Öğretimde Akredite Konseyi) (Accrediting Council for Continuing Education and Training) tarafından akredite edilmiştir. Kaliforniya’da Kaliforniya Özel İkincil Eğitim Bürosu tarafından hizmet vermeye yetkilendirilmiştir. Kaplan International; NAFSA Uluslararası Eğitimciler Kurumu ve TESOL (Anadili İngilizce Olmayanlara İngilizce Öğretmenliği) üyesidir. British Council tarafından akredite edilmiştir.UK Kaplan International Languages okulları, ENGLISH UK’in üyeleridir. Avustralya’daki okulları, English Australia’nın üyeleridir.Avustralya’daki okulları, National ELT Accreditation Scheme (NEAS) tarafından Kalite Onaylıdır.

IDP; IELTS kısaltmasıyla bilinen International English Language Testing System Sınavını düzenleyen iki kurumdan biridir. IELTS, Avustralya ve Yeni Zelanda’da eğitim ve göç için en çok kabul gören sınavdır ve şimdi bilgisayar tabanlı versiyonu da hayata geçirilmiştir. Kanada’daki okulları, Languages Canada’nın akrediteli üyeleridir ve Uluslararası Öğrenci Programı (ISP) unvanına sahiptirler.

Kaplan International Vancouver, ek olarak PTIB tarafından akreditelidir ve BC EQA (Eğitim Kalite Garantisi) altında hizmet vermektedir Dublin, MEI’nin üyesidir ve İngilizce dil eğitimi (ELT) için bir İrlanda Kalite ve Yeterlilik servisi olan ACELS tarafından tanınmaktadır.

ALPADIA FRANSIZCA YAZ OKULU- PARIS

Paris İngilizce Tanıtımı ( Kısa ) - Konuşarak Öğren

Paris | Alpadia Yaz Okulu | Global Yurtdışı Eğitim Paris Fransa’nın başkentidir ve aynı zamanda kültür ve sanat olarak en önemli şehirlerinin de başında gelir. Bu büyüleyici şehirde Fransızca eğitimi almak öğrenci için en önemli adımlardan biri olacaktır. Eiffel Kulesinin büyüleyici etkisi, sanat galerileri, tarihi sokaklarıyla Paris dil eğitimi için öğrencilerin tercih ettiği vazgeçilmez bir destinasyondur.

13-17 yaş arası öğrencileri kabul eder. Bu merkez 5 hektarlık bir parka kurulmuştur ve merkeze 40 dakika mesafededir. Merkez modern ve birinci kalite materyallerle donatılmış olup spor salonları, bilgisayar odaları gibi olanaklar sunar. Sakin ve huzurlu bir merkezdir. İnteraktif bir metodoloji kullanan okulumuz öğrenciyi eğlenirken öğretmeye teşvik eder.

Alpadia - Paris IGNY Yaz Okulu | United Towers Yurtdışı EğitimKonaklama

Konaklama kampüs içinde ormanın içinde harika bir yurtta yapılır. Odalar bir ya da üç kişilik, banyolar ortaktır. Sınıflara birkaç dakika yürüme mesafesindedir. Bu yurt ortak alanlar, oyun alanları gibi olanaklar sağlar.

Aktiviteler

Spor aktiviteleri, oyunlar, geziler, kamplar, yüzme, at binme gibi çok çeşitli aktiviteler sunar. Spor aktivitelerine büyük önem veren okul basketbol, badminton, voleybol, hentbol, masa tenisi, sahil oyunları gibi aktivitelerle öğrenciye eğitim yanında aktivitelerle sosyalleşme ve gelişmesini sağlar. Gezi olanakları da oldukça fazladır. Paris şehir merkezinde alışveriş yapmak; Disneyland Paris, Versay sarayı ve Paris’te alışveriş gibi geziler örnek verilebilir.

Study Travel Network

Fransa Yaz Okulu için diğer merkezler

Nice

Leysin

Montreux

Biarritz

Okulun websitesi https://www.alpadia.com/en/summer-camps/learn-french/france/paris-igny.htm

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin