Dil Okulu Fırsatları ile Dünyaya Açılmayı Şansa Bırakma!

nusret

Sosyal medya başta olmak üzere gözümüzü çevirdiğimiz her yerde onu görüyoruz. Türkiye’nin en pahalı et lokantasında ünlülerin ve zenginlerin yemeğini tuzlayan bir figür Nusret. “Hedefim dünyaya açılmak” diyor.

Şansına güvenen varsa, milyonda birlik ihtimali değerlendirerek #saltbae ile dünyaya açılabilir. Peki ya işini şansa bırakmadan dünyaya açılmak istiyorsan?

İşte Ye-Ro tam da bunun için var. Öğrencilerimize, dünyanın dört bir yanında anlaşmalı olduğumuz dil okullarında, başta İngilizce olmak üzere, dünyanın pek çok dilini öğrenme fırsatını sunuyoruz.

Ye-Ro ile Yurtdışında Dil Eğitimi Fırsatları

Dil okullarımız ve cazip konaklama seçenekleri ile, ister yurtlarda ister aile yanında kalarak, hem dünyayı keşfetmek hem yeni bir dil öğrenmek tahmin ettiğinden çok daha kolay.

Üstelik, dil öğrenmek için gereken işlemlerin hepsini, vize başvurularını, dil okulları ile görüşmeleri biz senin için yapıyoruz. Sana düşen tek şey, dil öğrenmek ve “dünyaya açılmak”.

Onbinlerce öğrenci Ye-Ro fırsatları ile dünyanın dört bir yanında. Bu büyük aileye katılmak ve en etkili dil eğitimini, bütçeni sarsmadan elde etmek için daha ne duruyorsun?

İlginizi çekebilir..

wat2019kayit

Work And Travel 2019 Kayıtları Başladı

Amerika’da hem çalışmak hem de gezmek için şimdiden yerini al! Work and Travel Programı 2019 yılında da binlerce öğrencinin hem Amerika’yı tanımasını, iş tecrübesi kazanmasını, ...