ÇİN’DE ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ

Çin

Liseden mezun olduktan sonra LYS’ye girme zorunluluğu olmaksızın Çin’de üniversite okumak mümkün. Üniversitelerin maliyeti oldukça uygun yaşam maliyeti de birçok ülkeye kıyasla oldukça düşük. Çin’de eğitim tüm dünyada olduğu gibi gün geçtikçe Türk öğrenciler arasında da popüler olmaya başlamıştır. Hem İngilizce hem de Çince eğitim alabilmek mümkün. Türkiye’de Çince ya da İngilizce yeterliliği sağlayabilecek durumda değilseniz üniversitelerin bir yıl Çince ve İngilizce hazırlık programlarına katılarak devamında üniversitedeki bölüme geçiş yapabilirsiniz.

Çin’deki bazı üniversiteler için burslu başvurular da bulunmaktadır. Burs başvuruları da tarafımızdan yapılmaktadır. Öğrencilerin konaklamaları da öğrencinin isteğine göre (genelde yurt konaklama olarak) ayarlanmaktadır.

 
Çin’deki tüm okullar için lütfen bizimle iletişime geçiniz

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Konu

İletiniz (gerekli)

Güvenlik Kodu (gerekli)
captcha

İlginizi çekebilir..

Almanya

ALMANYA’DA ÜNİVERSİTE EĞİTİMİ

Almanya’da üniversite eğitimi Almanca alınmaktadır. Dünya’da ilk 1000’deki üniversiteler bulunmaktadır. Devlet üniversitelerinin yaklaşık %40’ı dünyada en iyi eğitimi veren ilk 500 üniversite sıralaması içindedir. Eğer ...